červen 2024

5x Creative Home slevový kód na červen 2024

(72 hodnocení)
O obchodu

V eshopu Creative Home si můžete vybavit domácnost stylovými doplňky a nábytkem. K dispozici jsou stoly, skříně do ložnice nebo do koupelny, zahradní nábytek a mnoho dalších produktů. Kamennou prodejnu můžete navštívit ve Slaném a prohlédnout si zboží osobně. Ušetřit v Creative Home můžete díky slevovým kódům, dárkový poukaz udělá radost vašim známým. Cashback Creative Home poskytuje několik cashback portálů.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Creative Home jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Creative Home slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit Creative Home 2024

E-shop Creative Home se zabývá prodejem nábytku a doplňků do bytu i na zahradu. V sortimentu obchodu tak najdete nábytek do kanceláře, jídelny, ložnice a dalších místností, různé bytové doplňky a dekorace, ale i zahradní produkty a chovatelské potřeby. Obchod disponuje kamennou provozovnou, která se nachází na adrese: Ouvalova 554, Slaný 274 01.

Nevíte, jak ušetřit na Creative Home? My vám s tím poradíme. Před nákupem je dobré se podívat, zda není k dispozici Creative Home slevový kupón, který by vám pomohl ušetřit až desítky procent z částky vašeho nákupu.

Ušetříte také pokud  bude hodnota vašeho zboží přesahovat 1 500 Kč a vy se před nákupem zaregistrujete k odběru novinek. Na e-mail vám totiž přijde sleva v hodnotě 200 Kč. Creative Home slevy objevíte v sekci Akční zboží.

Svým blízkým můžete udělat radost dárkovým poukazem v hodnotě 500, 1 000, 1 500 nebo 5 000 Kč. Poukaz vám bude zaslán poštou na adresu a platí 6 měsíců od data zakoupení.

Jak získat slevový kupón Creative Home

Slevový kupón Creative Home objevíte přímo na hlavní stránce obchodu nebo pokud se zaregistrujete k odběru novinek, tak vám přijde na e-mail slevový kód v hodnotě 200 Kč na váš první nákup. Podmínkou je hodnota zboží nad 1 500 Kč.

Pro další informace sledujte facebookovou stránku obchodu nebo náš portál Skrblík, kde se nachází slevy Creative Home, ale i jiných obchodů. Můžete se přihlásit k odběru newsletteru, kdy dostanete do svého e-mailu pravidelný přehled o nejzajímavějších slevách ze stovek obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Creative Home

Slevový kód Creative Home

Creative Home slevový kód uplatníte v prvním kroku v košíku pod seznamem objednávaného zboží. Do políčka s názvem slevový kupón zadejte váš kód a poté klikněte na “Přidat”. Příslušná sleva se vám následně od celkové částky odečte.

Slevové kódy Creative Home zpravidla platí jen omezenou dobu, mohou se také vztahovat jen na konkrétní typ zboží nebo stanovenou výši objednávky.

Cashback Creative Home

Cashback Plná peněženkaaž 3 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 3 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 3 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 3 % získat bonus 50 Kč

Zaregistrujte se na cashback portálu Tipli, Plná Peněženka, Vratné Peníze nebo Refundo a ušetřete. Stačí se zdarma zaregistrovat, najít konkrétní obchod na webu portálu, prokliknout se přes odkaz, nakoupit a odměna ve výši až 3 % je vaše. Získat můžete například také vstupní bonus.

Peněžní prostředky, které nastřádáte si můžete po dosažení určité částky nechat zaslat na váš bankovní účet. Cashback Creative Home vám pomáhá ušetřit z objednávek ještě více.

Creative Home slevy – výprodeje, Black Friday…

Na hlavní stránce e-shopu objevíte nově přidané zboží. Sekce Akční zboží vám přináší aktuální Creative Home slevy. Pokud se zaregistrujete k odběru novinek, přijde vám na e-mail slevový kód Creative Home v hodnotě 150 Kč na váš první nákup. Podmínkou je hodnota zboží více než 1 500 Kč.

Svým blízkým můžete udělat radost dárkovým poukazem v hodnotě 500, 1 000, 1 500 nebo 5 000 Kč. Poukaz vám bude zaslán poštou na adresu a platí 6 měsíců od data zakoupení. Neušetříte během Creative Home Black Friday, protože obchod tuto akci nepořádá.

Creative Home doprava zdarma a cena poštovného

Creative Home doprava zdarma se vztahuje na produkty označené textem „Doprava zdarma“ bez ohledu na cenu objednávky a na osobní odběr v kamenné provozovně obchodu. K doručení vaší objednávky lze jeden z uvedených způsobů:

  • DPD, GLS a PPL – 120 Kč za doručení po Česku
  • Doručení na Slovensko – 167 Kč
  • Osobní odběr – zdarma (Adresa v kontaktech, v posledním odstavci)

U větších a rozměrnějších kusů zásilek e-shop většinou využívá vlastní přepravu nebo společnost Toptrans.

Creative Home vrácení zboží

Creative Home vrácení zboží lze uskutečnit bez udání důvodu do 14 dnů od jeho převzetí. Zboží musí být v původním obalu, nepoškozené a s veškerým příslušenstvím.

Vyplňte si příslušný formulář, který odešlete na e-mailovou adresu info@creative-home.cz nebo společně se zabaleným zbožím zašlete či doneste na adresu:

Quality Shop, s.r.o.
Ouvalova 554
Slaný 274 01

Obchod vám nejpozději do 14 dnů ode dne doručení zboží vrátí peněžní prostředky, a to způsobem jakým jste objednávku zaplatili.

Creative Home reklamace 2024

Na všechny nabízené výrobky je záruční lhůta 24 měsíců. Creative Home reklamace uplatníte zasláním vyplněného reklamačního listu a přiložením nákupního dokladu na e-mailovou adresu info@creative-home.cz. Zboží poté důkladně zabalte a doručte na adresu:

Quality Shop, s.r.o.
Ouvalova 554
Slaný 274 01

Nárok máte na slevu z kupní ceny, opravu, výměnu výrobku za nový či vrácení peněz. Reklamaci obchod vyřídí ve 30denní lhůtě a dá vám následně vědět, zda ji akceptuje.

Creative Home kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Creative Home je pro vás k dispozici na telefonním čísle 211 221 582 ve všední dny od 9 do 15 hodin. Ke komunikaci slouží také Creative Home e-mail info@creative-home.cz nebo chat v pravém dolním rohu webu.

Kamenná provozovna obchodu se nachází na adrese:

Quality Shop, s.r.o.
Ouvalova 554
Slaný 274 01