duben 2024

3x Country Life slevový kód na duben 2024

(22 hodnocení)
O obchodu

Country Life je internetový obchod s širokou nabídkou biopotravin, přírodní kosmetiky a ekologické drogerie. Kromě e-shopu Country Life naleznete na stránkách obchodu i videa a članky s recepty. Možnost dopravy zdarma pro nákupy nad 1 200 Kč. Skrblík pro vás připravil slevové kupóny Country Life. Country Life slevové kódy můžete zadávat v nákupním košíku.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Country Life jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Country Life slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace20. 4. 2024

Jak ušetřit Country Life 2024

Bio produkty jsou východiskem z dnešního světa chemie a pochybných přídatných látek. Bio produkty nejen pro Vaše zdraví, ale i pro zdravou přírodu a její zachování do budoucna. A společnost Country Life byla tou, která jako první objevila BIO pro české spotřebitele. Country Life již od roku 1991 dodává biopotraviny na náš trh a nejen to. Společnost Country Life  v průběhu času rozšířila sortiment o přírodní kosmetiku, ekologickou drogerii, má síť prodejen, vlastní restaurace, a vydává také magazín o zdravé výživě z bioproduktů Country Life plný rad a receptů pro Váš zdravější život.

1. Biopotraviny a další bioprodukty pro Vás a Vaše zdraví

Aby Vám nic nebránilo v dostupném využití produktů Country Life, provozuje společnost  internetový obchod Country Life, kde si můžete objednat celý sortiment obchodu Country Life s dodáním až do domu.  A aby pro Vás byla nabídka internetového obchodu Country Life ještě atraktivnější, nabízí obchod zákazníkům zvýhodnění ve formě slevových akcí. Akční ceny jsou nabízeny formou slevových kupónů Country Life. Každý slevový kupón Country Life obsahuje slevový kód Country Life. A slevový kód Country Life pro Vás znamená nákup za nižší cenu.

2. Jak si nenechat ujít žádný slevový kupón Country Life

Nabídka slev v internetovém obchodě Country Life je velmi pestrá a často se mění. Určitě není cílem zákazníka nepřetržitě sledovat, kdy se jaká sleva vyskytne. A tady máte možnost využít služeb informačního webu Skrblík. Skrblík pohlídá slevy za Vás a nabídne Vám také každý nově vytvořený slevový kupón Country Life.

Slevový kód Country Life

A abyste to měli ještě jednodušší, můžete se zaregistrovat a přihlásit k odběru Skrblíkova Zpravodaje . Vždy ve středu a v neděli dostanete informaci o probíhajících slevových akcích. A pokud bude v nabídce obchodu Country Life právě nabízena nějaká akční cena, bude ve zpravodaji slevový kupón Country Life, obsahující příslušný slevový kód.

Zpravodaj Skrblík kromě nabídek slevových akcí obsahuje i spoustu užitečných rad a informací. Registrace na webu Skrblík je jednoduchá a bezpečná. Vaše data nebudou zneužita a na Vaši mailovou adresu nepřijde žádná nevyžádaná reklama. Odběr zpravodaje můžete kdykoliv zrušit.

3. Jak najít a získat slevový kupón Country Life

Otevřete si na internetu Skrblíka, klikněte na odkaz: “Kupóny” a zde vyberte odkaz Country Life. Zobrazí se Vám nabídka slevových kupónů  k aktuálním slevám. Nabízené slevy mohou být časově vymezené nebo též obsahující jiné podmínky podmiňující využití slevy. Je proto důležité si slevový kupón Country Life pečlivě prostudovat. Potom stačí jen kliknout na vybraný slevový kupón Country Life a zobrazí se slevový kód Country Life. Později jej budete muset vložit do příslušné kolonky objednávky. Proto si jej opište nebo zkopírujte do schránky, abyste jej mohli bez problémů použít.

4. Použití slevového kupónu Country Life

Na webové stránce obchodu Country Life vyberte zboží, které jste se rozhodli zakoupit a na nějž je aktuálně nabízena sleva. Vyplňte požadované údaje a nakonec do příslušné kolonky vepište nebo vkopírujte slevový kód Country Life. Ve shrnutí objednávky bude vypočtena celková cena se započtením slevy.

Každý slevový kód lze použít jen jednou.

Jaké slevy poskytuje obchod Country Life?

  • Akční sleva Country Life – sleva na vybrané zboží ze sortimentu Country Life
  • Doprava zdarma Country Life – při nákupu v hodnotě nad 1 200 Kč
  • Likvidace skladu Country Life – výprodeje sezonního zboží

Jak zaplatit v obchodě Country Life

  • Platba předem převodem na bankovní účet Country Life na základě zálohové faktury.
  • Platba dobírkou při převzetí zásilky – platba v hotovosti nebo platební kartou
  • Platba předem přes platební bránu Country Life pomocí platební karty

Možnosti zaslání a úhrada dopravy za zboží Country Life

Přesná čísla najdete na CountryLife.cz.

Cena dopravy se pohybuje od 0 Kč při nákupu v ceně nad 1 200 Kč po 99 Kč při dopravě službou DPD a platbě dobírkou.