červenec 2024

7x Cool Ceny slevový kód na červenec 2024

(85 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod Cool-ceny.cz se zabývá prodejem širokého sortimentu zboží. V nabídce e-shopu naleznete vybavení do auta, do domu, na zahradu, hračky pro děti, drobnou elektroniku, módní doplňky a řadu dalších produktů. Doprava je zdarma při nákupu nad 800 Kč. Slevy Cool-ceny.cz jsou čas od času obměňovány. Skrblík pro Vás má nachystané slevové kódy Cool-ceny.cz a slevový kupón Cool-ceny.cz.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Můžete přejít do obchodu. Cool Ceny jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Cool Ceny slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev7
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Cool Ceny 2024

Cool Ceny je obchod, který se zabývá prodejem originálních dárků všeho druhu pro celou rodinu. Můžete zakoupit předměty pro děti, domácí mazlíčky, auto, zahradu či dům. V nabídce najdete mimo jiné i módní doplňky nebo erotické pomůcky.

Jak ušetřit v Cool Ceny se dozvíte v tomto článku. Využít můžete na Cool Ceny slevy. Poskytovatelé jako Tipli, Refundo a další nabízejí pro Cool Ceny cashback. Nechybí ani poštovné zdarma.

Obchod nemá kamennou prodejnu. Osobně můžete pouze reklamovat nebo vrátit zboží v sídle firmy.

Jak získat slevový kupón Cool Ceny

Bohužel, Cool Ceny slevové kupóny nevyužívá. V nabídce jsou pouze Cool Ceny slevy. Případně můžete navštívit sekci Cool Ceny výprodej.

Doporučujeme vám sledovat tyto stránky, kde slevové kupóny publikujeme. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, budete na e-mail pravidelně dostávat tipy na slevy a rady, jak ušetřit ve stovkách obchodů a také si můžete přečíst užitečné články, jak ušetřit v běžném životě.

Jak uplatnit slevový kód Cool Ceny

Jak bylo zmíněno výše, Cool Ceny slevové kódy nevyužívá.

Využít můžete na Cool Ceny slevy, které po přihlášení k newsletteru budete dostávat na e-mail. Kdyby začal obchod Cool Ceny slevové kódy využívat, budeme vás o tom zde informovat.

Pokud slevový kód budete využívat v jiném obchodě, vždy si přečtěte podmínky slevové kódu. Často mají nějaké omezení, ať už časové, minimální hodnotu objednávky nebo jsou určeny pouze na určitý druh či značku zboží.

Cashback Cool Ceny

Cashback Plná peněženka6 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo6 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli6 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze6 % získat bonus 50 Kč

Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze nabízejí pro Cool Ceny cashback. Všichni nabízí 6% cashback a na jeho výši se shodují. Je tedy pouze na vás, kterého poskytovatele si vyberete.

Pokud cashback ještě nevyužíváte, stačí si vybrat jednoho z poskytovatelů a zaregistrovat se u něj. Následně se prokliknete do obchodu Cool Ceny, kde za úspěšnou objednávku vám budou na vaše cashback konto připsány peníze. Peníze si následně můžete nechat vyplatit na váš bankovní účet.

Cool Ceny slevy – výprodeje, Black Friday…

Přihlaste se k odběru newsletteru a budete získávat od Cool Ceny slevy na e-mail. Výprodej Cool Ceny nabízí po celý rok v kategorii “Výprodej“.

Cool Ceny nenajdete na seznamu obchodů, které podporují sezónní výprodejové akce Black Friday, Nákupy OnaDnes ani další.

Cool Ceny doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 1 000 Kč je na Cool Ceny doprava zdarma. Akci Den dopravy zdarma Cool Ceny nepodporuje.

Možnosti a ceny doručení:

  • PPL je za 105 Kč při platbě předem nebo za 135 Kč při platbě na dobírku
  • DPD je za 90 Kč při platbě předem nebo za 120 Kč při platbě na dobírku
  • Geis je za 85 Kč při platbě předem nebo za 115 Kč při platbě na dobírku
  • Zásilkovna či osobní odběr je za 49 Kč při platbě předem nebo za 69 Kč při platbě na dobírku

Cool Ceny vrácení zboží

Vrácení zboží Cool Ceny umožňují do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu.

Vrátit zboží lze dvěma způsoby:

  1. Osobně v sídle firmy – Zboží, které chcete vrátit, stačí přinést na sídlo firmy, kde s vámi vše potřebně již vyřeší. S sebou vezměte také fakturu. Sídlo se nachází na adrese: Petr Javořík, Varšavská 715/36, Praha 2, 120 00.
  2. Přepravní společností – Zboží, které chcete vrátit, zabalte, přiložte kopii faktury a Cool Ceny formulář o odstoupení od smlouvy, který je ke stažení zde. Balíček odešlete přepravní společností.

Adresa pro vrácení zboží:

Petr Javořík
Kamínky 15
Brno
634 00

Cool Ceny reklamace 2024

Cool Ceny reklamace vyřizuje dle zákonem stanovené záruční lhůty do 24 měsíců.

Reklamací můžete provést těmito způsoby:

  1. Osobně v sídle firmy – Zboží k reklamaci přineste na sídlo firmy společně s fakturou. Na místě s vámi sepíší reklamační list. Sídlo se nachází na adrese: Petr Javořík, Varšavská 715/36, Praha 2, 120 00.
  2. Přepravní společností – Zboží, které potřebujete reklamovat, zabalte. Do balíčku přiložte také kopii faktury a Cool Ceny reklamační formulář, který je ke stažení zde. Kompletní zásilku odešlete přepravní společností.

Adresa pro zaslání reklamace:

Petr Javořík
Kamínky 15
Brno
634 00

Cool Ceny kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud máte nějaký problém nebo dotaz, využijte Cool Ceny telefon 608 535 852, kde vám jsou zaměstnanci firmy k dispozici každý všední den od 9:00 do 15:00.

V případě písemné komunikace použijte Cool Ceny e-mail info@cool-ceny.cz.

Pokud máte dotaz nebo problém z hlediska reklamace, pište na e-mail reklamace@cool-ceny.cz.