květen 2024

2x Collamedic slevový kód na květen 2024

(34 hodnocení)
O obchodu

Collamedic je e-shop, který nabízí produkty z mořského kolagenu. Tyto produkty mají podle ověřených klinických studií příznivé účinky na krásu. Šetřete při nákupu výrobků s akcemi a slevami Collamedic, které pro vás vyhledává a publikuje portál Skrblík. Získat od Collamedic můžete dopravu zdarma nebo dárek k nákupu. Slevové kódy Collamedic nepodporuje.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Collamedic jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Collamedic slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Collamedic 2024

Collamedic je internetový obchod, který vám nabízí produkty vlastní výroby obsahující kolagen typu I, II a III. Jedná se o nejsilnější bioaktivní mořský kolagen na trhu, kdy v jedné denní dávce najdete 5 000 mg. Zbavte se stárnutí a vyzkoušejte produkty s mořským kolagenem.

V tomto článku vám dáme několik tipů, jak ušetřit v Collamedic. Využít můžete v Collamedic slevy zakoupením akčních sad. Dopravu zdarma Collamedic nabízí při nákupu nad určitou hodnotu nebo při osobním odběru. Slevové kódy Collamedic nepodporuje, ani se neúčastní žádných slevových akcí.

Collamedic pro vás nabízí provozovnu, kde si můžete zboží osobně vyzvednout nebo reklamovat. Na portálu Heuréka, kde si můžete cenu zboží porovnat s jinými obchody, doporučuje obchod 98 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Collamedic

Collamedic slevový kupón nepodporuje. Tip, jak získat slevový kupón Collamedic, zde aktuálně nenajdete, ale budeme vás na těchto stránkách informovat, pokud obchod začne v budoucnu slevové kupóny využívat.

Na těchto stránkách publikujeme slevové kupóny i pro další obchody. Doporučujeme vám proto tyto stránky sledovat a přihlásit se zde k odběru newsletteru, abyste byli o všech slevách a akcích informováni.

Jak uplatnit slevový kód Collamedic

Radu, jak uplatnit slevový kód Collamedic, vám nemůžeme momentálně poskytnout, protože obchod slevové kódy nevyužívá. V případě, že by začal Collamedic slevový kód používat, tak vás o tom budeme informovat na těchto stránkách.

U slevových kódu je vždy potřeba dát si pozor na jejich podmínky pro uplatnění. Často jsou slevové kódy omezeny časově, minimální hodnotou objednávky nebo jsou určeny pouze na určitý druh zboží.

Cashback Collamedic

Žádný z poskytovatelů, jako Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze, nenabízí pro Collamedic cashback. Pokud začne některý z poskytovatelů cashback nabízet, tak vás o tom budeme na těchto stránkách informovat.

Pokud byste chtěli využít cashback, tak se stačí zaregistrovat u některého z cashback portálů výše. Následně se prokliknete do obchodu a vytvoříte objednávku, kdy po převzetí zboží vám budou na vaše cashback konto připsány peníze, které si pak můžete nechat vyplatit na účet.

Collamedic slevy – výprodeje, Black Friday…

V rámci různých marketingových akcí dává Collamedic dárky k nákupu. Na Facebooku a Instagramu pořádá Collamedic soutěže o zajímavé ceny.

Slevy Collamedic nabízí formou akčních sad, díky kterým máte možnost ušetřit. Slevové akce Black Friday Collamedic nevyužívá. Ani podobnou akci Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes Collamedic nevyužívá.

Collamedic doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 1 000 Kč máte od Collamedic poštovné zdarma.

Možnosti a ceny dopravy:

  • Osobní odběr na provozovně je zdarma
  • Zásilkovna je za 35 Kč
  • Česká pošta je za 85 Kč
  • PPL je za 105 Kč

Platba je možná platební kartou, přes PayPal, hotově na prodejně nebo na dobírku. Za dobírku si připlatíte 14 Kč.

Collamedic vrácení zboží

Na vrácení zboží Collamedic poskytuje 14 dnů bez udání důvodu od převzetí zboží. Pro vrácení zboží si zde stáhněte Collamedic formulář pro odstoupení od smlouvy.

Vyplněný formulář společně se zbožím důkladně zabalte, aby při přepravě nedošlo k poškození nebo znečištění a balíček odešlete poštou na adresu níže. Jakmile obchod převezme a zkontroluje zboží, tak vám vrátí peníze na váš bankovní účet.

Adresa pro vrácení zboží:
Global Nutrition s.r.o.
Vrbová 621
Ústí nad Orlicí
562 03

Collamedic reklamace 2024

Reklamace Collamedic vyřizuje během záruční lhůty, která je dle zákona 24 měsíců. Na vyřízení reklamace má obchod potom 30 kalendářních dnů. Reklamovat nelze zboží, kterému prošla doba spotřeby.

Možnosti reklamace jsou následující:

  1. Osobně na výdejně – Zaneste zboží osobně do výdejny, kterou najdete na adrese Tvardkova 1191, Ústí nad Orlicí. Společně s vadným zbožím nezapomeňte vzít také fakturu nebo jiný doklad o koupi.
  2. Poštou – V případě, že nemáte možnost zboží reklamovat osobně, tak ho stačí zabalit a poslat poštou na adresu níže. Do balíčku přiložte kromě vadného zboží také kopii faktury a průvodní dopis s detailním popisem závady, preferovaným způsobem vyřízení a kontaktními údaji na vás.

Adresa pro zaslání reklamace:
Global Nutrition s.r.o.
reklamační oddělení
Vrbová 621
Ústí nad Orlicí
562 03

Collamedic kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Máte nějaký dotaz nebo chcete zboží objednat telefonicky? Zavolejte na Collamedic telefon 725 111 288.

Pokud preferujete písemnou komunikaci, tak použijte Collamedic e-mail info@collamedic.cz, Facebook, Instagram nebo on-line chat v pravém dolním rohu přímo na e-shopu.

Výdejní místo Collamedic najdete na adrese Tvardkova 1191, Ústí nad Orlicí.