duben 2024

2x Cinestar slevový kód na duben 2024

(16 hodnocení)
O obchodu

CineStar je síť multikin. Pobočky CineStaru jsou v obchodních centrech v Praze na Černém Mostě a na Andělu, v Českých Budějovicích, Plzni, Mladé Boleslavi, Liberci, Hradci Králové, Pardubicích, Jihlavě, Olomouci, Opavě a v Ostravě. Skrblík vám přináší slevy do kin CineStar.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Cinestar jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Cinestar slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace16. 4. 2024

Jak ušetřit Cinestar 2024

Síť multikin společnosti CineStar v České republice vznikla v roce 2001. Se svými 12 multikiny pokrývá téměř celou Českou republiku: Hradec Králové, Olomouc, Ostrava, Jihlava, České Budějovice, Plzeň, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Opava a Praha – Anděl a Praha – Černý most.

Partnerstvím se slovenským multiplexem Cinemax navíc CineStar vytvořil síť 23 kin, kde je možné uplatnit dárkové poukázky. Darovat můžete vstupenky do kina CineStar, občerstvení v barech multikina nebo vstupenky a občerstvení v luxusních kinosálech s vlastním parkovištěm společnosti CineStar jménem „Gold Class“. Multikina jsou vybavena nejmodernější promítací technikou s dokonalým zvukem Dolby Digital a Dolby Surround EX. Filmy se promítají v 2D nebo 3D. Skrblík pro vás má slevové kupóny do CineStar, se kterými vám neunikne žádná speciální nabídka ani sleva. Slevové kódy CineStar vás jedním kliknutím přenesou do nekonečného světa napínavých příběhů. Nenechte si ten zážitek utéct.

Jak získat slevový kupón CineStar

Milujete příběhy? Skvělé! Poradíme vám, jak se bavit a zároveň ušetřit peněženku se Skrblíkovými slevovými kupóny CineStar. Do svého internetového vyhledávače napište „slevové kupóny od Skrblíka“. Potom do okna pro vyhledání obchodu zadejte „CineStar“. A je to! Před sebou máte aktuální nabídku Skrblíkových slevových kódů CineStar. Nahoře najdete nejnovější akce, dole kupóny, jejichž platnost brzy skončí. Doporučujeme vám všímat si platnosti slevových kódů CineStar, protože některé mohou mít časové omezení.

Jak být stále v obraze a nenechat si ujít žádný výhodný nákup do CineStar? V barevném rámečku pod aktuální nabídkou slevových kupónů CineStar se přihlaste k odběru středečního Skrblíkova zpravodaje. Nebojte se, žádný spam, jen pravidelná týdenní porce slevových kupónů. Samozřejmě mezi nimi nebudou chybět ani vaše slevové kódy CineStar. Pokud by se náhodou stalo, že by vás slevy přestaly bavit, můžete zpravodaj kdykoliv odhlásit.

Teď ale zpět ke slevám. Klikněte na slevový kup ón CineStar.cz, který jste si vybrali. Zobrazí se vám speciální alfanumerický slevový kód CineStar, který použijete při realizování objednávky vstupenek nebo dárkových poukázek.

Druhá možnost je, že se vám na Skrblíkově slevov ém kupónu CineStar místo kódu objeví stručný popis, jak sleva funguje, a přesměrování přímo do internetového obchodu.

Jak koupit vstupenky do CineStar

Internetový obchod CineStar.cz je velmi příjemně uspořádán. V záložkách v horní části obrazovky si můžete vybrat oblast, které vás zajímá. Pokud chcete vybrat zábavu se slevovými kupóny CineStar na dnešní večer, je pro vás v dolní části obrazovky připraven dnešní program. Jedním kliknutím se vám ukáže, co je možné vidět zítra, nebo si z kalendáře vyberte jiný den. Vstupenky si můžete pouze rezervovat. Nejpohodlnější zaplacení rezervovaných vstupenek je pak přes aplikaci Cool Tickets. Jestli ale máte radši pokladny, budou na vás lístky čekat tam. Jiný pohodlný způsob je koupit vstupenky přímo se slevovým kódem CineStar z e–shopu. Platit je možné kartou, paySec nebo poukázkami Benefity, Benefit plus, Sodexo, EdenRed a Gallery Beta.

Se Skrblíkovým slevovým kupónem CineStar máte slevu na klubovou kartu. Díky ní se vám při každém nákupu vstupenek vrátí až 15 % z ceny ve formě bodů připsaných na klubovou kartu. Našetřenými body můžete zaplatit občerstvení nebo jimi prostě zaplatit příští vstupenky do kina. A v tu chvíli je tu znovu Skrblíkův slevový kupón CineStar a s ním výhodný nákup. A tak to jde pořád dál. Zábavné, že?

Díky slevovému kódu CineStar od Skrblíka budete vědět přesně, za jakých podmínek získáte největší slevu. Přihlaste se k odběru Skrblíkova zpravodaje, ať jste stále v obraze!