červen 2024

2x Cinema City slevový kód na červen 2024

(25 hodnocení)
O obchodu

Cinema City síť multikin, v České republice je provozováno několik poboček v Praze a v Brně a dále po jedné pobočce v Liberci, Ostravě, Pardubicích, Plzni a v Ústí nad Labem. Skrblík pro vás má slevy na lístky do kin Cinema City.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Cinema City jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Cinema City slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Cinema City 2024

Společnost Cinema City existuje v České republice od roku 1999. V roce 2011 se spojila se sítí multikin Palace Cinemas, a tak vytvořila největší řetězec multikin v České republice.

Multikina Cinema City najdete nejen u nás, ale i v šesti dalších zemích Evropy, jako například na Slovensku, v Maďarsku a v Bulharsku. Jistě znáte IMAX®. Jak by ne! Je to nejmodernější filmová technologie. Díky ní si diváci vychutnávají na obřím plátně křišťálově čistý obraz a špičkový zvuk. Cinema City má od roku 1999 výhradní právo okouzlovat tímto úžasným technickým výdobytkem diváky v České republice, Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku. Co víc si ještě přát? Snad jen, aby to bylo trochu levnější. Proto jsou tu Skrblíkovy slevové kupóny Cinema City, které vám s radostí ukážou způsob, jak si tu skvělou zábavu užít za ještě zajímavější ceny. Stačí si jen včas najít slevové kódy do Cinema City. Neuvěřitelné zážitky se Skrblíkovými slevovými kupóny Cinema City můžete zažít v Praze, Brně, Liberci, Pardubicích, Plzni, Ústí nad Labem a v Ostravě.

Jak získat slevu do Cinema City

Rádi si užíváte a zároveň šetříte? Báječné! Ukážeme vám teď, jak se dá ušetřit se Skrblíkovými slevovými kupóny Cinema City. Je to hračka. Do svého internetového vyhledávače napište „Slevové kupóny od Skrblíka“. Potom do Skrblíkova vyhledávače napište jméno obchodu – tedy „Cinema City“ – a v okamžiku máte před sebou nabídku všech slevových kupónů Cinema City. Seřazeny jsou podle doby platnosti, nejnovější slevové kódy Cinema City najdete nahoře. Úplně dole uvidíte slevové akce Cinemacity.cz, které již skončily. Věnujte prosím pozornost tomu, do kdy slevový kód Cinema City platí, některé slevy mají omezenou platnost a byla by škoda o ni přijít.

Chcete ušetřit čas, aby vám ho zbylo víc na zábavu? Vřele vám doporučujeme objednat si Skrblíkův středeční zpravodaj. Budete mít možnost to udělat v barevném rámečku pod slevovými kupóny Cinema City. Všechny slevy v Skrblíkově zpravodaji, včetně vašich slevových kódů Cinema City, najdete hezky na jednom místě, a pravidelně tak snadno a rychle získáte přehled o všech zajímavých slevových akcích. Skrblíkův zpravodaj vám má posloužit, ušetřit čas a peníze. Ale pokud si ho již nebudete přát, můžete ho kdykoliv odhlásit.

Vybrali jste si tedy svou slevu? Super! Klikněte na oranžové pole „Využít slevu“ a zobrazí se vám krátký popis slevy Cinema City a přesměrování do obchodu. Aktuální slevy na Cinemacity.cz mohou být také ve formě slevového kódu Cinemy City. Pak se vám po kliknutí objeví alfanumerický slevový kód Cinema City, který uplatníte při nákupu vstupenek.

Jak koupit vstupenky do Cinema City

Teď víte, jak snadno a rychle zjistit akční slevy Cinema City, a můžete vstoupit do obchodu. Je velmi přehledně uspořádán. Podle toho, jakou slevu ze Skrblíkova slevového kupónu Cinema City jste si vybrali, můžete vyhledávat film podle místa, času nebo názvu filmu. Také si můžete vybrat mezi záložkami, jestli chcete vidět 3D film, 4DX film, film s titulky, anebo radši film dabovaný do češtiny. Tento způsob výběru se vám může hodit, zvlášť když se chystáte do kina s menšími dětmi.

Prakticky na každé stránce se vždy objeví rámeček s rychlou rezervací „Quick Booking“. Když tedy máte slevový kód Cinema City a vybraný film, můžete rovnou objednávat. Vyberete, na co, kde a kdy chcete jít, a vstupujete do procesu rezervace vstupenek. Během čtyř kroků jsou lístky se Skrblíkovou slevou na Cinemacity.cz vaše. Můžete platit kartou, Masterpass, PayU nebo payPal. Vstupenky lze obdržet e–mailem, abyste se vyhnuli čekání ve frontě, nebo si je můžete vyzvednout až v kině.

Nezapomeňte si tedy objednat Skrblíkův zpravodaj se slevovými kupóny Cinema City. Jen tak vám už neuniknou fantastické zážitky za báječné ceny.