únor 2024

5x Chytrá lékárna slevový kód na únor 2024

(66 hodnocení)
O obchodu

Chytrá lékárna je síť devíti kamenných poboček a e-shopu. Kromě e-shopu, který nabízí nepřetržitě akční nabídky a na rozdíl od kamenných lékáren nabízí zboží po celé republice. Lékárny Chytrá lékárna naleznete na Jižní Moravě, kromě prodeje zboží, kamenné prodejny nabízejí také osobní péči a služby jako měření cholesterolu, cukru v krvi, diagnostiku pleti nebo vlasů a mnoho dalšího. Ušetřit v Chytrá lékárna můžete s cashbackem nebo během výprodejů.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na objednávky nad 1 590 Kč
Můžete přejít do obchodu. Chytrá lékárna jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 52 dny Sleva na nákup nad 1 990 Kč v Chytrá lékárna
Chytrá lékárna slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace22. 2. 2024

Jak ušetřit Chytrá lékárna 2024

Chytrá lékárna je lékárna, která kromě klasických léků, vitamínů a doplňků volně prodejných i na recept nabízí i služby, jako jsou měření hladiny kyseliny močové, cholesterolu nebo cukru v krvi. Dále si můžete sjednat diagnostiku vlasů, nehtů, chodidla nebo pleti, měření krevního tlaku a spoustu dalšího k prevenci vašeho zdraví.

Akce si Chytrá lékárna pro vás připravuje pravidelně na různé druhy zboží. Slevové akce jsou většinou na určitou značku zboží a třeba i při nákupu určitého počtu zboží. Zpět z vaší objednávky můžete získat 5 %, pokud využijete procashback. Slevové kódy Chytrá lékárna aktuálně nepodporuje, ale naopak třeba akci Black Friday ano.

Chytrá lékárna je internetová lékárna, kterou můžete navštívit i v několika kamenných prodejnách v Brně, Vyškově a Tišnově. Před nákupem na internetu jakéhokoliv zboží vám doporučujeme si jeho cenu porovnat na porovnávači cen Heureka, kde vám navíc tento e-shop doporučuje 97 % zákazníků na základě dotazníku spokojenosti.

Jak získat slevový kupón Chytrá lékárna

Chytrá lékárna slevové kupóny podporuje a můžete je získat například na sociálních sítích. Doporučujeme sledovat Chytrá lékárna na Facebooku, kde obchod může slevové kupóny publikovat.

K dispozici je také newsletter, za jehož odběr získáte od Chytrá lékárna slevový kupón v hodnotě 100 Kč na první nákup.

Před nákupem na internetu se podívejte na tuto stránku Skrblík a vyhledejte si požadovaný e-shop, zda se pro něj zde nenachází nějaké slevové kupóny, které pro vás neustále hledáme a publikujeme. Pokud zde nenajdete slevový kupón, tak aspoň radu, jak jinak ušetřit za váš nákup.

Jak uplatnit slevový kód Chytrá lékárna

Slevové kódy Chytrá lékárna je jednoduché použít. Pokud máte Chytrá lékárna slevový kód a chcete ho použít, jednoduše vstupte do nákupního košíku a nad přehledem objednávky je pole k tomu určené.

U slevových kódů je potřeba dávat si vždy pozor na jejich podmínky pro uplatnění, které by vám mohli znemožnit použití. Nejčastějšími podmínkami jsou minimální hodnota objednávky, časové omezení nebo je slevový kód určen pouze na určitý druh/značku zboží.

Cashback Chytrá lékárna

Cashback Plná peněženkaaž 5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 5 % získat bonus 50 Kč

Několik námi doporučovaných portálů poskytuje pro Chytrá lékárna cashback, který vám přinese z hodnoty vaší objednávky až 5 % zpět do vaší kapsy. Uplatnit cashback je možné na portálech Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze.

Nevyužíváte ještě cashback? Zaregistrujte se na jednom z portálů, vyhledejte si požadovaný e-shop, proklikněte se do něj a vytvořte si u něj objednávku. Následně už jen stačí převzít zboží a počkat, než e-shop potvrdí dokončení objednávky. Peníze připsané na cashbackový účet si pak přepošlete na bankovní účet.

Chytrá lékárna slevy – výprodeje, Black Friday…

Během celého roku pořádá Chytrá lékárna akce, kdy například při nákupu určitého počtu určitého zboží dostanete další, stejný produkt zdarma. Na Facebooku pořádá Chytrá lékárna soutěže o zajímavé ceny. Pořiďte si kartu Osobní péče Chytrá lékárna a získejte výhodnější ceny u vybraného zboží.

Akci Black Friday Chytrá lékárna podporuje a nabízí vám v rámci této akce slevy až 60 %. Slevy Chytrá lékárna poskytuje na vybrané produkty v řádu i několik stovek korun. Získání slevy je většinou podmíněno nákupem určité značky, určitého počtu produktů, nákupu nad určitou částku nebo kombinací těchto podmínek.

Chytrá lékárna doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma Chytrá lékárna nabízí u objednávky nad 1 590 Kč při doručení od Zásilkovny nebo PPL do odběrného místa. V rámci akcí ale můžete získat dopravu zdarma i při nákupu za nižší hodnotu. Chytrá lékárna přijímá celou řadu benefitních poukázek a karet. Přehled všech přijímaných karet naleznete zde.

Platit je možné kromě benefitních poukázek a karet také on-line kartou, bankovním převodem, odloženou platbou Platím pak, hotově/kartou v lékárně nebo na dobírku (+ 49 Kč). Zboží je možné rezervovat v jedné z lékáren a do dvou hodin od rezervace je možné si ho osobně vyzvednout.

Možnosti dopravy:

  • Osobní odběr v lékárně je za 19 Kč
  • Zásilkovna je za 69 Kč
  • PPL je za 69 Kč na odběrné místo nebo 89 Kč při doručení domů
  • Expresní rozvoz je za 299 Kč

Chytrá lékárna vrácení zboží

Podle zákona umožňuje Chytrá lékárna vrácení zboží do 14 dnů od převzetí zboží. Vrácené zboží nesmí být použité a obal nesmí být porušen, jinak zboží nelze vrátit vzhledem k jeho povaze. Veškeré informace ohledně vrácení zboží vám zodpoví pracovníci zákaznického centra přes telefon 734 575 050 nebo přes e-mail eshop@chytralekarna.cz.

Jak zboží vrátit?

K vrácení zboží budete potřebovat formulář pro odstoupení od smlouvy. Tento formulář si vytiskněte a vyplňte. Vyplněný formulář, kopii faktury a zboží, které chcete vrátit, důkladně zabalte, aby při přepravě nedošlo k poškození a balíček odešlete na adresu níže.

Kam zboží odeslat?
Chytrá lékárna
Oblá 75a
Brno
634 00

Chytrá lékárna reklamace 2024

Reklamace Chytrá lékárna vyřizuje po dobu záruky zakoupeného zboží. Záruka je 24 měsíců od převzetí zboží nebo po dobu exspirace zboží, která je uvedena na balení. Záleží, co nastane dříve. Vyřídit reklamaci musí Chytrá lékárna nejpozději do 30 dnů od přijetí vadného boží. Případné dotazy ohledně reklamací směřujte na e-mail reklamace@chytralekarna.cz.

Jak zboží reklamovat?

  1. Osobně v lékárně – V kterékoliv lékárně Chytrá lékárna můžete vadné zboží reklamovat. Stačí vám k tomu faktura nebo jiný doklad o koupi. Lékárník s vámi vyřeší reklamaci na místě nebo s vámi sepíše reklamační protokol.
  2. Poštou – Vytiskněte si a vyplňte Chytrá lékárna reklamační formulář, který společně s kopií faktury a vadným zbožím zabalte do krabice a odešlete poštou na adresu níže.

Kam zboží odeslat?
Chytrá lékárna
Oblá 75a
Brno
634 00

Chytrá lékárna kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Máte problém s vaší objednávkou? Potřebujete se zeptat na její stav? Kontaktujte pracovníky e-shopu, kteří vám na vše odpoví. Zavolat je možné na Chytrá lékárna telefon 734 575 050, a to od pondělí do pátku od 7:30 do 18:00. Pokud byste se náhodou nedovolali, tak můžete napsat na Chytrá lékárna e-mail eshop@chytralekarna.cz. On-line je možné chatovat přes chat v pravém dolním rohu na e-shopu.

V případě, že potřebujete poradit s výběrem správného produktu přímo pro vás, tak kontaktuje přímo magistru, která je vám k dispozici na telefonu 734 754 805 nebo na e-mailu poradna@chytralekarna.cz. Kamenné prodejny Chytrá lékárna provozuje v Brně, Vyškově a Tišnově. Na každé prodejně vás obslouží specializovaný personál.