červen 2024

4x Chopsticks slevový kód na červen 2024

(66 hodnocení)
O obchodu

Obchod Chopsticks se specializuje na prodej asijských produktů. K dispozici jsou desítky produktů z různých končin Asie. Koupit si můžete suroviny na sushi, instantní nudle, kimchi, řasy, sušené maso, nápoje, sladkosti a řadu dalších produktů nebo předmětů pro přípravu a konzumaci jídla. Doprava zdarma je bonus, který řada obchod nabízí, Chopsticks patří mezi ně. K dispozici je i cashback.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Chopsticks jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Chopsticks slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Chopsticks 2024

Internetový obchod Chopsticks je prodejcem veškerých surovin a produktů potřebných pro asijskou kuchyni. Naleznete zde mimo jiné rýži, tofu, houby, koření, čaje, ale také hůlky a sety nádobí. Zkrátka vše, co vás k chuti asijské kuchyně jen napadne. E-shop dokonce slibuje největší výběr asijských produktů v České republice.

Zajímalo by vás, jak ušetřit na Chopsticks? Už na samotných stránkách se setkáte s různými kategoriemi zboží. Jedněmi z nich jsou také například „Akční nabídky“ a „Výprodej“. Právě zde máte možnost setkat se s cenově zvýhodněnými produkty. Jindy můžete využít třeba slevové kupóny a kódy, nebo odměny cashback. Při objednávce v hodnotě nad 1 499 Kč pak získáte dopravu zdarma.

E-shop je hodnocen srovnávacím portálem Heureka, kde se setkává se spokojeností 97 % zákazníků (k lednu 2023).

Jak získat slevový kupón Chopsticks

Pokud si přejete ušetřit během nakupování online co nejvíce, určitě vás zajímá, jak získat slevový kupón Chopsticks. Postup je přitom vcelku jednoduchý. Už na samotných stránkách máte možnost se každý den setkat s množstvím slev a výhodných nabídek. Zejména v období výprodejů a všelijakých slevových akcí narazíte na větší počet slev.

Aktuality obchodu můžete sledovat ale také skrze sociální sítě. Tou je případně Facebook Chopsticks. Vytvořit si můžete ale také vlastní účet, skrze který budete vaše následující nákupy objednávat. Právě díky registraci bude historie vašich objednávek přehlednější. Stejně tak se lépe zorientujete v tom, zda nemáte k dispozici Chopsticks slevový kupón.

Jak uplatnit slevový kód Chopsticks

Aby byla sleva skutečně k užitku, je třeba také znát, jak uplatnit slevový kód Chopsticks. Návod, jak na to, je velmi snadný a skládá se pouze z několika kroků, které vám nezaberou déle než pár minut.

Nejprve si z rozsáhlého sortimentu zboží vyberte právě ty produkty, které si přejete zakoupit. Postupně je přidávejte do online nákupního košíku a až budete připraveni, sami do něj přejděte. Kromě seznamu navolených výrobků se vám zobrazí také celková cena za ně a kolonka s názvem „Vložit slevový kupón“. Jak již název napovídá, právě do ní váš Chopsticks slevový kód pečlivě opište a přidejte jej. Aktuální a platná Chopsticks sleva se sama odečte.

Cashback Chopsticks

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

S výhodami cashback portálů jste se dost pravděpodobně již v minulosti setkali. Využijete je totiž právě během online nakupování. Stačí, když se na některém z portálů zaregistrujete a e-shop navštívíte skrze přidaný odkaz. Už za registraci je navíc možné získat odměnu, v případě Tipli klidně 300 Kč. Samotné nakupování probíhá obvykle, jak jste zvyklí a po zaplacení zásilky se vám jisté procento z útraty vrátí na cashback účet.

Cashback Chopsticks je k dispozici, a to díky poskytovatelům Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné Peníze. Všechny tyto stránky nabízejí výhodu vrácení 2 % zpět. Navíc služeb můžete využívat opakovaně a šetřit tak po celý rok.

Chopsticks slevy – výprodeje, Black Friday…

S množstvím výhod se na internetových stránkách obchodu setkáte celoročně. Například slevy Chopsticks naleznete v kategoriích s názvy „Akční nabídky“ a „Výprodej“. Obě tyto sekce poskytují cenově zvýhodněné produkty. Není tedy žádným překvapením, že i Chopsticks výprodeje e-shop podporuje.

Nadále ale také různé slevové akce, jako je třeba Chopsticks Black Friday, zde zastihnete. Mezi každodenní odměny patří ku příkladu možnost získat dárek, ta se vám zpřístupní pro jakoukoliv objednávku v hodnotě nad 300 Kč. K nákupu nad 3 000 Kč dostanete navíc slevu 3 %.

Chopsticks doprava zdarma a cena poštovného

Abyste se mohli zbavit běžného doplatku za dopravu, je k dispozici doprava zdarma Chopsticks. Získáte ji jednoduše, a to dosáhnutím hodnoty nákupu nad 1 499 Kč.

Pro balíčky v nižší ceně se cena poštovného Chopsticks liší dle zvoleného dopravce:

  • Zásilkovna je od 69 Kč
  • PPL Private Doručení na adresu je za 119 Kč
  • Česká pošta Balík na poštu je za 129 Kč
  • Česká pošta Balík do ruky je za 129 Kč

Platit můžete předem online kartou, bankovním převodem, nebo dobírkou s poplatkem 39 Kč.

Chopsticks vrácení zboží

Jestliže jste si koupi zboží rozmysleli až po jeho obdržení, nebo doručené produkty nenaplnily vaše očekávání, máte možnost se obrátit na služby vrácení zboží Chopsticks. Důležité je, abyste výrobky nepoužívali a nejlépe je zanechali i v původním obalu. Zároveň se k řešení situace obraťte co nejdříve, jelikož platí daná lhůta. Vrácení zboží Chopsticks do 14 dnů se počítá ode dne, kdy jste zásilku vyzvedli.

Nejprve společnost kontaktujte. Udělat tak můžete přes telefon: 773 649 666, nebo e-mail: info@chopsticks.cz. Zabalené výrobky spolu s dokladem o koupi odešlete na adresu:

1989s Invest s.r.o.
Soukalova 2154/20
143 00 Praha

Obratem vám budou zaslány zpět utracené peníze.

Chopsticks reklamace 2024

Nejen kvůli přepravě zboží se může stát, že vám produkty budou doručeny již poškozené, nebo dokonce nekompletní. V takových případech e-shop neprodleně kontaktujte prostřednictvím e-mailové adresy: info@chopsticks.cz. Ve zprávě popište závadu a nejlépe přiložte také fotodokumentaci. Aby byla reklamace Chopsticks hotová, zašlete také reklamované výrobky spolu s dokladem o koupi na adresu:

1989s Invest s.r.o.
Soukalova 2154/20
143 00 Praha

Jako náhradu můžete požadovat výměnu za nový, nebo opravený kus zboží, či dokonce plné navrácení utracené peněžní částky.

Chopsticks kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud máte jakékoliv nejasnosti ohledně nákupu, využijte poskytovaný Chopsticks kontakt.

K dispozici je Chopsticks telefon: 773 649 666, nebo pro delší dotazy Chopsticks e-mail: info@chopsticks.cz.