duben 2024

4x Chata.cz slevový kód na duben 2024

(36 hodnocení)
O obchodu

Portál Chata.cz vám pomáhá s výběrem a rezervací ubytování na chatách a chalupách po celé České a Slovenské republice z pohodlí domova. Chata.cz slevy poskytuje na webových stránkách například v podobě Last minute nebo na jiné vybrané ubytování. Slevové kódy Chata.cz momentálně nepodporuje, tipy na slevy můžete najít u nás na portále Skrblík, případně vám poradíme, jak využít cashback portály a získat peníze zpět po objednávce.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Chata.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Chata.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Chata.cz 2024

Chata.cz pomáhá s výběrem a rezervací ubytování na chatách a chalupách v České republice a na Slovensku. Je zkušeným obchodním partnerem několika tisíc provozovatelů ubytovacích zařízení a má i své ubytovací kapacity.

Recenze Chata.cz

Díky Chata.cz si můžete pronajmout chatu či chalupu online z pohodlí domova a užít si tak trošku jinou letní dovolenou. Společnost mimo jiné nabízí k pronajmutí i pár vinných sklípků, apartmánů, pokojů v rodinných penzionech, místa v autokempech či rekreační střediska.

Konkrétní ubytování v chatě či chalupě vyhledáte přímo na webu, ale můžete si prohlédnout i katalog. Ten si se dá i objednat a nechat zaslat na adresu, a to zcela zdarma. V kategorii Tematické katalogy jsou uvedeny různé typy pobytů – letní a zimní dovolená, velikonoční a silvestrovské pobyty, chaty a chalupy s bazénem, dovolená se psem, víkendové pobyty a levné ubytování.

Zde uvádíme některé výhody Chata.cz:
+ online rezervace
+ velký výběr chat a chalup z České republiky a Slovenska
+ last minute (až 30% slevy)
+ levné ubytování (objekty s cenou do 150 Kč na osobu na noc)
+ možnost pronájmu vinných sklípků, rodinných penzionů, apartmánů, autokempů či rekreačních středisek

Jak získat promo kód Chata.cz

Promo kód Chata.cz nelze v současné době získat, a to ani ve formě dárkového poukazu. Ušetříte, ale v sekci Chata.cz slevy a last minute, kde jsou pobyty zlevněny až o 30 %.

Zároveň můžete sledovat náš portál Skrblík, kde vás o případném zavedení promo kódů budeme informovat. Přihlásit se zde dá také k odběru novinek Chata.cz.

Jak uplatnit slevový kód Chata.cz

Slevový kód Chata.cz nelze nyní uplatnit, protože ho společnost neposkytuje. Aby vám ale žádné slevy Chata.cz neunikly přihlaste se k odběru newsletteru v dolní části webu.

Doporučujeme sledovat také facebookový profil a Instagram a náš portál Skrblík, který také umožňuje odběr novinek. Aktuální slevy vám pak budou zasílány přímo do e-mailové schránky a nic vám tak neunikne.

Cashback Chata.cz

Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 3 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 3 % získat bonus 200 KčCashback Vratné penízeaž 3 % získat bonus 50 Kč

Chata.cz cashback nabízejí společnosti Plná Peněženka, Refundo, Vratné peníze a Tipli. Všechny zmíněné portály vám přináší odměnu ve výši až 3 % z nákupu pobytu zpět. Pokud se tedy bezplatně zaregistrujete, prokliknete přes odkaz v portálu a pronajmete si chatu či chalupu na webu Chata.cz, získáte uvedená procenta z částky objednávky zpět.

Odměny za nákupy si lze po nastřádání určité částky, nechat vyplatit na váš bankovní účet.

Chata.cz slevy a jak ušetřit

Na webu narazíte přímo na sekci Chata.cz slevy, kde objevíte ubytování až s 30procentní akcí. Last minute slevy dosahují podobných procent a jedná se o nabídky pobytů jen několik dní před nástupem. Tyto nabídky se většinou vyhlašují 14 dnů před zahájením pobytu.

Na hlavní stránce webu najdete ubytování doporučené klienty a také již zmíněné last minute slevy. V kategorii Levné ubytování jsou uvedeny chaty a chalupy pro nenáročné zákazníky. Jedná se o objekty s cenou do 150 Kč  na osobu na noc. Nízké ceny je dosaženo především u chat a chalup určených pro více osob nebo jsou to ubytovny, autokempy či rekreační střediska.

Při sjednávání pronájmu chaty a chalupy ušetříte hlavně čas, protože nemusíte nikam jezdit a vše vyberete a zaplatíte online z pohodlí domova. Neušetříte během akce Chata.cz Black Friday, protože ji společnost nepořádá.

Chata.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Chata.cz je tu pro vás ve všední dny od 8 do 17 hodin na telefonním čísle 518 307 728. Využít můžete i Chata.cz e-mail rezervace@chata.cz.

Odpovědi na vaše otázky se můžou objevit v sekci Nejčastější dotazy.