říjen 2021

Slevový kód Cestovatelský obchod říjen 2021

9 (126 hodnocení) O obchodu

CestovatelskýObchod.cz je s batohy, kufry, outdoorovým oblečením, hodinkami, spacáky, průvodci, mapami a dalšími doplňky a potřebami pro cestovatele. Cestovatelský obchod má svoji kamennou prodejnu na letišti Václava Havla. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do e-shopu CestovatelskýObchod.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Cestovatelský obchod jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 290 dny CestovatelskýObchod.cz: Slevy až 25 % na přípravky proti hmyzu
  • 290 dny 68% slevy ve speciální nabídce Cestovatelskýobchod.cz
  • 290 dny Slevy až 23 % na Cestovatelskýobchod.cz
  • 290 dny Cestovatelskýobchod.cz – Doprava ZDARMA
  • 290 dny CestovatelskýObchod.cz: Doprava zdarma na Váš nákup

Jak ušetřit Cestovatelský obchod 2021

Cestovatelský obchod nabízí různé produkty potřebné k cestování. Vyberete si z nabídky zavazadel, organizérů, spacáků, odpuzovačů hmyzu, cestovních doplňků, oblečení a obuvi, i elektroniky a her. V současnosti najdete v České republice 3 kamenné prodejny v Praze – Veleslavín, Jungmannovo náměstí a Letiště Václava Havla. Na Veleslavíně najdete prodejnu i s kavárnou.

Ptáte se, jak ušetřit v Cestovatelský obchod? Je dobré se před nákupem podívat, zda není k dispozici slevový kupón Cestovatelský obchod. Ušetříte během akce Cestovatelský obchod Black Friday, při které mohou slevy dosahovat až 50 %. Slevy Cestovatelský obchod nabízí pravidelně, například ve výprodeji najdete každý týden nové zboží v akci.

Zboží označené ikonkou “Akční” je aktuálně zlevněné. Na webu najdete i novinky. Zakoupit můžete také dárkový poukaz Cestovatelský obchod v hodnotě 500, 1 000, 2 000 nebo 5 000 Kč.

Jak získat slevový kupón Cestovatelský obchod

Slevový kupón Cestovatelský obchod objevíte jednou za čas přímo na webu obchodu a můžete ho zakoupit také ve formě dárkového poukazu, který lze pořídit v hodnotě 500, 1 000, 2 000 nebo 5 000 Kč.

Slevové kódy Cestovatelský obchod můžete získat také, pokud se přihlásíte k odběru novinek. Odkaz najdete v horní části webu. Stačí uvést váš e-mail a ten následně potvrdit. Poté budete dostávat aktuální informace o slevách a akčních nabídkách.

Jak uplatnit slevový kód Cestovatelský obchod

Slevový kód Cestovatelský obchod

Slevový kód Cestovatelský obchod uplatníte v prvním kroku vaší objednávky. Vlevo pod seznamem objednávaného zboží klikněte na text “Přeji si použít slevový kupón”, zde zadejte kód slevového poukazu a klikněte na Použít. Sleva vám bude v košíku následně odečtena.

Slevové kupóny Cestovatelský obchod mohou být určeny pouze k nákupu konkrétního typu zboží. Většinou také platí jen stanovený čas a nemusí se vztahovat na již zlevněné zboží.

Cashback Cestovatelský obchod

Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3,5 % získat bonus 200 Kč

Cashback Cestovatelský obchod nabízí portály Plná peněženka, Tipli a Refundo. Část peněz z nákupu zpět získáte zaregistrováním u jedné ze zmíněných společností.

K využití cashbacku se stačí zaregistrovat na některém z cashback portálů a nakoupit přes odkaz z obchodu z jejich seznamu. Nákupem získáte část peněz podle uvedených procent zpět.

Cestovatelský obchod slevy – výprodeje, Black Friday…

Výprodej Cestovatelský obchod nabízí každý týden nové zboží v akci. Slevy Cestovatelský obchod a akční nabídky můžete získat, pokud se přihlásíte k odběru novinek. Odkaz najdete v horní části webu. Stačí uvést váš e-mail a ten následně potvrdit.

Na webu najdete i nové zboží, to je označeno ikonkou “Novinka”. Pokud je zboží v akci je u něj napsáno slovo “Akční”. Svým blízkým můžete zakoupit také dárkový poukaz v hodnotě 500, 1 000, 2 000 nebo 5 000 Kč.

Ušetříte také při pravidelné akci Cestovatelský obchod Black Friday. Při této akci dosahují slevy až 50 %. Obchod se momentálně neúčastní akcí Dny Marianne ani Nákupy OnaDnes.

Cestovatelský obchod doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Cestovatelský obchod platí pro objednávky nad 1 500 Kč a při osobním odběru na prodejně Veleslavín na adrese Adamova 471/13, Praha 6.

K doručení zboží můžete využít tyto způsoby dopravy:

  • Česká pošta – balík do ruky, balík na poštu za 90 Kč
  • PPL – doručení na adresu za 110 Kč
  • Geis – doručení na adresu, Geis point za 60 Kč
  • Osobní odběr na prodejně Veleslavín (Adamova 471/13, Praha 6) zdarma
  • Osobní odběr na prodejně Letiště Václava Havla (Aviatická 1019/6, Praha 6 ) a Jungmannovo náměstí (vestibul metra Můstek B, Praha 1) za 30 Kč

Cestovatelský obchod vrácení zboží

Vrácení zboží Cestovatelský obchod umožňuje všem zákazníkům do 14 dnů od jeho převzetí. Podmínkou je vrácení nepoškozeného a nepoužitého zboží. Pokud by bylo poškozeno jen částečně neboli opotřebováno mohou vám být navráceny peněžní prostředky snížené o tuto škodu.

Cestovatelský obchod informujte o odstoupení od kupní smlouvy (vzorové odstoupení od kupní smlouvy najdete v dolní části webu), tím že zašlete tuto informaci buď na e-mailovou adresu sklad@acron.cz nebo společně se zabaleným zbožím na adresu:

Acron Czech, s.r.o.
Adamova 471/13
162 00 Praha 6

Od kupní smlouvy nelze odstoupit, pokud bylo zboží vyňato z obalu, upraveno podle vašeho přání, nebojde o  zboží, které podléhá rychlé zkáze, a to i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím.

Peníze vám budou vráceny do 14 dnů na účet, který uvedete v odstoupení od kupní smlouvy.

Cestovatelský obchod reklamace 2021

Reklamaci můžete uplatnit ve lhůtě 24 měsíců od data převzetí zboží nebo v době použitelnosti uvedené v reklamě, na obalu zboží nebo v připojeném návodu.

Reklamace Cestovatelský obchod lze uplatnit, pokud má převzaté zboží nedostatky (např. nemá sjednané nebo oprávněně očekávané vlastnosti, nehodí se k obvyklému nebo sjednanému účelu, není kompletní, neodpovídá jeho množství, míra, hmotnost, nebo jakost neodpovídá jiným zákonným, smluvním nebo i předsmluvním parametrům.

Nárok máte na bezplatné odstranění vady nebo na přiměřenou slevu z ceny. Můžete uplatnit i požadavek na dodání věci nové. Pokud není oprava nebo výměna zboží možná, bude vám vrácena kupní cena v plné výši.

Obchod o reklamaci nejprve informujte. Uveďte své kontaktní údaje, popis závady a požadavek na způsob vyřízení reklamace. Vzor najdete v sekci Reklamační řád v dolní části webu.

Vše zašlete na e-mail: reklamace@acron.cz nebo společně s reklamovaným zbožím (balík označte textem REKLAMACE) na adresu:

Cestovatelský obchod
Adamova 471/13
162 00 Praha 6

Reklamace bude vyřešena nejdéle do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží. V případě oprávněné reklamace máte právo na úhradu nákladů spojených s odesláním vratné zásilky.

Cestovatelský obchod kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Cestovatelský obchod disponuje 3 prodejnami. Pro prodejnu Veleslavín a Jungmannovo náměstí slouží tel. číslo 236 161 826 a e-mail info@cestovatelskyobchod.cz. Zákaznická infolinka Cestovatelský obchod pro prodejnu na Letišti Václava Havla je 727 871 765 a e-mail cestovatelskyobchod@gmail.com.

Pro řešení reklamací slouží Cestovatelský obchod e-mail reklamace@acron.cz a tel. číslo 236 161 826.