leden 2022

Český hosting slevový kód na leden 2022

(13 hodnocení)
O obchodu

Český hosting nabízí pouze jeden webhostingový program v ceně 1 000 Kč za rok. Jeho součástí jen garantovaný prostor v objemu 25 GB, jedna doména 2. řádu, neomezený počet e-mailových schránek nebo dlouhodobá dostupnost >99,98 %. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy pro Český-Hosting.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Český hosting jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Český hosting 2022

Český hosting provozuje už od roku 2003 společnost THINline, jejíž cílem od samého začátku bylo poskytnout na poli webhostingu cenově dostupné a široce použitelné řešení — vše v rámci jediného programu.

Během prvních tří let se dostali mezi 10 největších poskytovatelů webhostingu v České republice. Stále nabízí pouze jeden webhostingový program v ceně 1 000 Kč za rok. Jeho součástí je garantovaný prostor v objemu 25 GB, jedna doména 2. řádu a neomezený počet e-mailových schránek. V současnosti se soustředí zejména na další rozšiřování služeb v rámci programu i rozvoje souvisejících služeb. Sami neustále rozvíjejí vlastní řešení, jako jsou např. klientská sekce pro správu webhostingu a domén, poštovní systém a další. Nabídku také rozšířili o managed (tj. s kompletní správou) virtuální a dedikované servery, které jsou stále populárnějším řešením pro rozsáhlejší projekty a klienty s více projekty. Potřebujete kvalitního a spolehlivého webhostingového partnera? Neváhejte, Skrblík pro vás vyhledal zajímavé slevy na Český-Hosting.cz.

1. Kde najít slevové kupóny na Český hosting

Jaké slevy na Český-Hosting.cz pro má pro vás Skrblík právě dnes?

Jak na to? Zadejte do vyhledávání “Slevové kupóny Skrblík” a do pole s lupou “Hledat slevy a obchody” začněte psát Český-Hosting.cz. Můžete si vybrat profilovou stránku obchodu, nebo konkrétní aktuální slevu.

Na profilové stránce e-shopu Český-Hosting.cz najdete výběr aktuálních slevových kupónů. Máte tu všechny potřebné informace pěkně na jednom místě, a tak ušetříte spoustu času, o který byste přišli zdlouhavým vyhledáváním výhodných nabídek. Skrblík vás spolehlivě upozorní a zajímavé slevové kódy na Český-Hosting.cz, hned jak se objeví. V okamžiku máte před sebou aktuální přehled slevových kupónů Český-Hosting. Nahoře najdete nejnovější slevové nabídky a dole kupóny, jejichž platnost brzo skončí. Úplně dole budou vidět slevy na Český-Hosting.cz, které nedávno vypršely. Je samozřejmě škoda, že jste je nestihli. Na druhou stranu se mohou opakovat, tak zase máte, na co se těšit! Od této chvíle již o žádnou zajímavou nabídku slev na e-shopu Český hosting.cz nepřijdete!

Uděláte nejlíp, když se přihlásíte k odběru středečního Skrblíkova zpravodaje, a tak získáte pravidelné aktuální dávky novinek a slevových akcí, které pro vás u Skrblíka máme. Neunikne vám žádná zajímavá nabídka, ať už se bude týkat slevových akcí na Český-Hosting, nebo slevových akcí v jiných internetových obchodech!

2. Způsoby, jak využít slevové kódy Český-Hosting.cz

Jak můžete například slevový kód Český-Hosting.cz použít? Je to jednoduché! Klikněte na “Zobrazit kód” na slevovém kupónu Český-Hosting.cz a objeví se vám nové okno a číselný kód, který podle pokynů vložíte při objednávce do pole nadepsaného “Slevový kód”. Zároveň máte možnost jedním kliknutím přejít na webové stránky e-shopu. Slevový kód Český-hosting.cz vám většinou přinese několikaprocentní slevu na vybranou službu.

slevový kód Český Hosting

Slevové kupóny Český-hosting.cz vás zase upozorní na zajímavou slevovou akci a podmínky pro získání slevy.

3. Proč webhosting s Český-Hosting.cz?

Společnost Český-Hosting má neuvěřitelných 14 let zkušeností na poli webhostingu, více jak 25 000 zákazníků a dvakrát získala v soutěžích oblíbenosti titul Webmaster roku. Poskytuje také jedinečnou zákaznickou podporu, jak e-mailem, po telefonu nebo formou chatu na svých webových stránkách. Zákaznická linka je dispozici každý pracovní den mezi 8. a 23. hodinou, takže se nic nestane, když začnete pracovat později. Český-Hosting.cz také hostuje oblíbené open source aplikace, máte možnost si zde stáhnout například WordPress, Joomla!, Drupal, PrestaShop, Textpattern nebo PhpBB.

I když zrovna nevyužijete některý ze Skrblíkových slevových kupónů Český-Hosting.cz, určitě má Český-Hosting.cz co nabídnout!