květen 2024

2x Český hosting slevový kód na květen 2024

(13 hodnocení)
O obchodu

Český hosting nabízí pouze jeden webhostingový program v ceně 1 000 Kč za rok. Jeho součástí jen garantovaný prostor v objemu 25 GB, jedna doména 2. řádu, neomezený počet e-mailových schránek nebo dlouhodobá dostupnost >99,98 %. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy pro Český-Hosting.cz.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Český hosting jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Český hosting slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Český hosting 2024

Český hosting provozuje už od roku 2003 společnost THINline, jejíž cílem od samého začátku bylo poskytnout na poli webhostingu cenově dostupné a široce použitelné řešení — vše v rámci jediného programu.

Během prvních tří let se dostali mezi 10 největších poskytovatelů webhostingu v České republice. Stále nabízí pouze jeden webhostingový program v ceně 1 000 Kč za rok. Jeho součástí je garantovaný prostor v objemu 25 GB, jedna doména 2. řádu a neomezený počet e-mailových schránek. V současnosti se soustředí zejména na další rozšiřování služeb v rámci programu i rozvoje souvisejících služeb. Sami neustále rozvíjejí vlastní řešení, jako jsou např. klientská sekce pro správu webhostingu a domén, poštovní systém a další. Nabídku také rozšířili o managed (tj. s kompletní správou) virtuální a dedikované servery, které jsou stále populárnějším řešením pro rozsáhlejší projekty a klienty s více projekty. Potřebujete kvalitního a spolehlivého webhostingového partnera? Neváhejte, Skrblík pro vás vyhledal zajímavé slevy na Český-Hosting.cz.

1. Kde najít slevové kupóny na Český hosting

Jaké slevy na Český-Hosting.cz pro má pro vás Skrblík právě dnes?

Jak na to? Zadejte do vyhledávání “Slevové kupóny Skrblík” a do pole s lupou “Hledat slevy a obchody” začněte psát Český-Hosting.cz. Můžete si vybrat profilovou stránku obchodu, nebo konkrétní aktuální slevu.

Na profilové stránce e-shopu Český-Hosting.cz najdete výběr aktuálních slevových kupónů. Máte tu všechny potřebné informace pěkně na jednom místě, a tak ušetříte spoustu času, o který byste přišli zdlouhavým vyhledáváním výhodných nabídek. Skrblík vás spolehlivě upozorní a zajímavé slevové kódy na Český-Hosting.cz, hned jak se objeví. V okamžiku máte před sebou aktuální přehled slevových kupónů Český-Hosting. Nahoře najdete nejnovější slevové nabídky a dole kupóny, jejichž platnost brzo skončí. Úplně dole budou vidět slevy na Český-Hosting.cz, které nedávno vypršely. Je samozřejmě škoda, že jste je nestihli. Na druhou stranu se mohou opakovat, tak zase máte, na co se těšit! Od této chvíle již o žádnou zajímavou nabídku slev na e-shopu Český hosting.cz nepřijdete!

Uděláte nejlíp, když se přihlásíte k odběru středečního Skrblíkova zpravodaje, a tak získáte pravidelné aktuální dávky novinek a slevových akcí, které pro vás u Skrblíka máme. Neunikne vám žádná zajímavá nabídka, ať už se bude týkat slevových akcí na Český-Hosting, nebo slevových akcí v jiných internetových obchodech!

2. Způsoby, jak využít slevové kódy Český-Hosting.cz

Jak můžete například slevový kód Český-Hosting.cz použít? Je to jednoduché! Klikněte na “Zobrazit kód” na slevovém kupónu Český-Hosting.cz a objeví se vám nové okno a číselný kód, který podle pokynů vložíte při objednávce do pole nadepsaného “Slevový kód”. Zároveň máte možnost jedním kliknutím přejít na webové stránky e-shopu. Slevový kód Český-hosting.cz vám většinou přinese několikaprocentní slevu na vybranou službu.

slevový kód Český Hosting

Slevové kupóny Český-hosting.cz vás zase upozorní na zajímavou slevovou akci a podmínky pro získání slevy.

3. Proč webhosting s Český-Hosting.cz?

Společnost Český-Hosting má neuvěřitelných 14 let zkušeností na poli webhostingu, více jak 25 000 zákazníků a dvakrát získala v soutěžích oblíbenosti titul Webmaster roku. Poskytuje také jedinečnou zákaznickou podporu, jak e-mailem, po telefonu nebo formou chatu na svých webových stránkách. Zákaznická linka je dispozici každý pracovní den mezi 8. a 23. hodinou, takže se nic nestane, když začnete pracovat později. Český-Hosting.cz také hostuje oblíbené open source aplikace, máte možnost si zde stáhnout například WordPress, Joomla!, Drupal, PrestaShop, Textpattern nebo PhpBB.

I když zrovna nevyužijete některý ze Skrblíkových slevových kupónů Český-Hosting.cz, určitě má Český-Hosting.cz co nabídnout!