červenec 2024

5x České kormidlo slevový kód na červenec 2024

(79 hodnocení)
O obchodu

České kormidlo je cestovní kancelář nabízející stovky zájezdů po Evropě. Vybírat si můžete z několika druhů zájezdů, ať jde o jednodenní výlety na nákupy do Německa, prodloužené víkendy na horách nebo dvoutýdenní dovolené u moře. Akční nabídky a slevy České kormidlo CK se mění podle sezóny. Na internetu můžete čas od času objevit slevové kódy České kormidlo CK. Skrblík pro Vás má nachystaný aktuální slevový kupón České kormidlo.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. České kormidlo jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
České kormidlo slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit České kormidlo 2024

Cestovní kancelář České kormidlo byla založena roku 2002 a specializuje se v největší míře na pobytové zájezdy do Chorvatska a Itálie. Tato česká společnost disponuje 2 kamennými pobočkami:

  1. Masarykovo náměstí 16 (1. patro), 753 01 Hranice na Moravě
  2. Okružní 783/39, 638 00 Brno-Lesná

V nabídce cestovní kanceláře najdete letní, poznávací, wellness, zimní i adventní a silvestrovské zájezdy a pobyty, a to autobusovou či vlastní dopravou. Cestovat tedy můžete například do Chorvatska, Itálie, Slovinska, Rakouska, Bulharska, Francie i na Ukrajinu a do Ruska a do dalších zemí.

Recenze České kormidlo CK

Cestovní kancelář nezajišťuje pouze samotnou dovolenou, ale poskytuje i služby v oblasti autokarové dopravy. Zajišťuje tak autobusy pro klienty, kteří mají dovolenou domluvenou sami a potřebují pouze dopravu. Tato dopravní společnost založená Českým kormidlem se nazývá Autokarem.cz.

Zde uvádíme některé výhody České Kormidlo CK. ale i 2 nevýhody:

+ online rezervace i nákup zájezdu
+ velký výběr zájezdů a pobytů (letní, poznávací, wellness, zimní, adventní a silvestrovské)
+ vlastní autobusová doprava – Autokarem.cz
+ garance nejnižší ceny vybraných zájezdů
+ možnost přikoupení cestovní pojištění ke každému zájezdu včetně pojištění storna zájezdu
+ dárkové poukazy

– pouze 2 kamenné pobočky
– chybí letecká doprava

Hodnocení a recenze zákazníků najdete na webu cestovní kanceláře v sekci Recenze.

Jak získat promo kód České kormidlo CK

Promo kód České kormidlo CK lze získat ve formě dárkového poukazu. Zakoupit ho můžete v hodnotě 1 000, 2 000, 5 000 nebo 10 000 Kč. Poukaz zaplatíte online kartou nebo bankovním převodem.

Dárkový poukaz si můžete stáhnout hned, ale uplatnit půjde až po přijetí platby. Uplatnit ho může kdokoliv, a to na nákup jakéhokoliv zájezdu nebo dovolené z nabídky cestovní kanceláře.

Pokud chcete někomu udělat radost přímo vybranou destinací, zavolejte cestovní kanceláří na číslo 511 444 350 nebo zašlete váš požadavek na emailovou adresu brno@ceskekormidlo.cz a poukaz vám bude připraven přímo na míru.

Slevy České kormidlo CK najdete i v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte v pravém dolním rohu e-shopu.

Jak uplatnit slevový kód České kormidlo CK

Slevový kód České kormidlo CK uplatníte pomocí čísla poukazu. To napište do poznámky v objednávce nebo jej lze nahlásit při objednávce po telefonu na telefonním čísle 511 444 350. Cena vaší objednávky se sníží o hodnotu dárkového poukazu.

Dárkový poukaz může uplatnit kdokoliv, a to na nákup jakéhokoliv zájezdu nebo dovolené z nabídky cestovní kanceláře. Platnost dárkového poukazu je 1 rok od objednání. Datum expirace najdete přímo na poukazu.

Cashback České kormidlo CK

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Pokud se zaregistrujete na cashback portálu Plná peněženka, Tipli, Refundo nebo Vratné peníze, můžete získat 2,5 % z ceny zájezdu zpět. K využití cashbacku se stačí zaregistrovat u jedné z uvedených společností, nakoupit přes odkaz portálu z e-shopu a odměna je vaše.

České kormidlo CK cashback vám pomáhá ušetřit ještě více. Za stanovených podmínek si lze peníze, které z nákupů nastřádáte, nechat zaslat na váš bankovní účet.

České kormidlo CK slevy a jak ušetřit

Nevíte, jak ušetřit na České kormidlo CK?  Na hlavní stránce webu cestovní kanceláře najdete informace a tipy na aktuální zájezdy. Svým blízkým můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 1 000, 2 000, 5 000 nebo 10 000 Kč. Uplatnit ho může kdokoliv, a to na nákup jakéhokoliv zájezdu nebo dovolené z nabídky cestovní kanceláře.

Slevy České kormidlo CK nabízí podle sezóny na vybrané zájezdy. U vybraných zájezdů, které jsou označeny ikonou “Garance nejnižší ceny” vám společnost garantuje nejnižší cenu na trhu v České republice. Na letní i zimní dovolenou vám garantuje také vybrané termíny.

Slevy najdete i v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se lze přihlásit v pravém dolním rohu e-shopu. Dále můžete ušetřit například v rámci Last minute zájezdů nebo při pravidelné akci České kormidlo CK Black Friday.

České kormidlo CK kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro jakékoliv dotazy je tu pro vás zákaznická infolinka České kormidlo CK na telefonním čísle 511 444 350 od pondělí do čtvrtka v čase 8 až 17:30 hodin, v pátek od 8 do 17 hodin. Využít můžete i České kormidlo CK e-mail podpora@ceskekormidlo.cz.

Hlavní pobočku cestovní kanceláře najdete na adrese:

Masarykovo náměstí 16 (1. patro)
753 01 Hranice na Moravě