leden 2022

České kormidlo slevový kód na leden 2022

(79 hodnocení)
O obchodu

České kormidlo je cestovní kancelář nabízející stovky zájezdů po Evropě. Vybírat si můžete z několika druhů zájezdů, ať jde o jednodenní výlety na nákupy do Německa, prodloužené víkendy na horách nebo dvoutýdenní dovolené u moře. Akční nabídky a slevy České kormidlo CK se mění podle sezóny. Na internetu můžete čas od času objevit slevové kódy České kormidlo CK. Skrblík pro Vás má nachystaný aktuální slevový kupón České kormidlo.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. České kormidlo jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit České kormidlo 2022

Cestovní kancelář České kormidlo byla založena roku 2002 a specializuje se v největší míře na pobytové zájezdy do Chorvatska a Itálie. Tato česká společnost disponuje 2 kamennými pobočkami:

  1. Masarykovo náměstí 16 (1. patro), 753 01 Hranice na Moravě
  2. Okružní 783/39, 638 00 Brno-Lesná

V nabídce cestovní kanceláře najdete letní, poznávací, wellness, zimní i adventní a silvestrovské zájezdy a pobyty, a to autobusovou či vlastní dopravou. Cestovat tedy můžete například do Chorvatska, Itálie, Slovinska, Rakouska, Bulharska, Francie i na Ukrajinu a do Ruska a do dalších zemí.

Recenze České kormidlo CK

Cestovní kancelář nezajišťuje pouze samotnou dovolenou, ale poskytuje i služby v oblasti autokarové dopravy. Zajišťuje tak autobusy pro klienty, kteří mají dovolenou domluvenou sami a potřebují pouze dopravu. Tato dopravní společnost založená Českým kormidlem se nazývá Autokarem.cz.

Zde uvádíme některé výhody České Kormidlo CK. ale i 2 nevýhody:

+ online rezervace i nákup zájezdu
+ velký výběr zájezdů a pobytů (letní, poznávací, wellness, zimní, adventní a silvestrovské)
+ vlastní autobusová doprava – Autokarem.cz
+ garance nejnižší ceny vybraných zájezdů
+ možnost přikoupení cestovní pojištění ke každému zájezdu včetně pojištění storna zájezdu
+ dárkové poukazy

– pouze 2 kamenné pobočky
– chybí letecká doprava

Hodnocení a recenze zákazníků najdete na webu cestovní kanceláře v sekci Recenze.

Jak získat promo kód České kormidlo CK

Promo kód České kormidlo CK lze získat ve formě dárkového poukazu. Zakoupit ho můžete v hodnotě 1 000, 2 000, 5 000 nebo 10 000 Kč. Poukaz zaplatíte online kartou nebo bankovním převodem.

Dárkový poukaz si můžete stáhnout hned, ale uplatnit půjde až po přijetí platby. Uplatnit ho může kdokoliv, a to na nákup jakéhokoliv zájezdu nebo dovolené z nabídky cestovní kanceláře.

Pokud chcete někomu udělat radost přímo vybranou destinací, zavolejte cestovní kanceláří na číslo 511 444 350 nebo zašlete váš požadavek na emailovou adresu brno@ceskekormidlo.cz a poukaz vám bude připraven přímo na míru.

Slevy České kormidlo CK najdete i v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte v pravém dolním rohu e-shopu.

Jak uplatnit slevový kód České kormidlo CK

Slevový kód České kormidlo CK uplatníte pomocí čísla poukazu. To napište do poznámky v objednávce nebo jej lze nahlásit při objednávce po telefonu na telefonním čísle 511 444 350. Cena vaší objednávky se sníží o hodnotu dárkového poukazu.

Dárkový poukaz může uplatnit kdokoliv, a to na nákup jakéhokoliv zájezdu nebo dovolené z nabídky cestovní kanceláře. Platnost dárkového poukazu je 1 rok od objednání. Datum expirace najdete přímo na poukazu.

Cashback České kormidlo CK

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Pokud se zaregistrujete na cashback portálu Plná peněženka, Tipli, Refundo nebo Vratné peníze, můžete získat 2,5 % z ceny zájezdu zpět. K využití cashbacku se stačí zaregistrovat u jedné z uvedených společností, nakoupit přes odkaz portálu z e-shopu a odměna je vaše.

České kormidlo CK cashback vám pomáhá ušetřit ještě více. Za stanovených podmínek si lze peníze, které z nákupů nastřádáte, nechat zaslat na váš bankovní účet.

České kormidlo CK slevy a jak ušetřit

Nevíte, jak ušetřit na České kormidlo CK?  Na hlavní stránce webu cestovní kanceláře najdete informace a tipy na aktuální zájezdy. Svým blízkým můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 1 000, 2 000, 5 000 nebo 10 000 Kč. Uplatnit ho může kdokoliv, a to na nákup jakéhokoliv zájezdu nebo dovolené z nabídky cestovní kanceláře.

Slevy České kormidlo CK nabízí podle sezóny na vybrané zájezdy. U vybraných zájezdů, které jsou označeny ikonou “Garance nejnižší ceny” vám společnost garantuje nejnižší cenu na trhu v České republice. Na letní i zimní dovolenou vám garantuje také vybrané termíny.

Slevy najdete i v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se lze přihlásit v pravém dolním rohu e-shopu. Dále můžete ušetřit například v rámci Last minute zájezdů nebo při pravidelné akci České kormidlo CK Black Friday.

České kormidlo CK kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro jakékoliv dotazy je tu pro vás zákaznická infolinka České kormidlo CK na telefonním čísle 511 444 350 od pondělí do čtvrtka v čase 8 až 17:30 hodin, v pátek od 8 do 17 hodin. Využít můžete i České kormidlo CK e-mail podpora@ceskekormidlo.cz.

Hlavní pobočku cestovní kanceláře najdete na adrese:

Masarykovo náměstí 16 (1. patro)
753 01 Hranice na Moravě