leden 2020

Slevové kódy Cellbes leden 2020

Rating: 9 (27 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Cellbes je mezinárodní internetový obchod s oblečením a módou. Jeho kořeny sahají do roku 1954, kdy manželé Hultgrenovi ze švédského Borasu založili malý zásilkový obchod s japonskými lněnými tkaninami. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do obchodu Cellbes.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Cellbes jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 6 dny Cellbes.cz Velký zimní výprodej se slevami až 50 %
  • 13 dny Cellbes.cz Sleva 25 % na produkty ze sametu
  • 13 dny Cellbes sleva 3 za 2 ve výprodeji!
  • 20 dny Cellbes.cz Sleva až 70 % na trička, tuniky a kalhoty
  • 41 dny Cellbes.cz Zimní výprodej se slevami až 50 %
  • 56 dny Cellbes Black Week slevy

Jak ušetřit Cellbes 2020

Skrblíkovy slevy na Cellbes

Cellbes je mezinárodní internetový obchod s oblečením a módou. Jeho historie sahá až do roku 1954, kdy manželé Hultgrenovi ze švédského Borasu založili malý zásilkový obchod s japonskými lněnými tkaninami. Z malého zásilkového obchodu se rozrostl na celou síť v severských zemích, s více jak 5 000 objednávkami za den v roce 2000. Na jaře roku 2004 prodali společnost Cellbes holdingu Halens AB. Dnes má Cellbes zastoupení v 9 zemích: ve Švédsku, Norsku, Finsku, Dánsku, Estonsku, Lotyšsku, Polsku, Slovensku a České republice. Nabízí sympatickou, pohodlnou a cenově dostupnou módu pro dospělé i děti, doplňky a velký sortiment bytového textilu. U Skrblíka máme pro vás slevové kupóny na Cellbes.cz, se kterými nepřijdete o žádnou zajímavou slevu nebo akci, a slevové kódy k nákupu na Cellbes.cz , jež vás rychle a snadno nasměrují k aktuálním slevám.

1. Jak ušetřit na Cellbes?

Rádi Vám poradíme. Je to jednoduché. Především buďte neustále v obraze. Jak?

Do vyhledávání zadejte Cellbes a otevře se vám Skrblíkova aktuální nabídka slevových kupónů pro nákup na Cellbes.cz. Tady máte všechno na jednom místě a hledání vás nezdrží ani o vteřinu déle, než je nutné.

Nejlépe uděláte, když tady do oranžově orámovaného formuláře zadáte svůj e-mail, a získáte tak pravidelnou středeční dávku slevových kupónů a vychytávek od Skrblíka — Skrblíkův zpravodaj. Od této chvíle už o žádný slevový kód ani na Cellbes, ani nikde jinde nepřijdete!

Klikněte na odkaz „Přejít na web obchodu“. Internetový obchod Cellbes.cz je velmi prakticky uspořádaný a snadno se tu zorientujete. Vše potřebné o nákupu v e-shopu se dozvíte v Zákaznickém servisu. Vybrané položky si můžete uložit do oblíbených. A pokud hledáte něco konkrétního, funkce Vyhledávání vám rychle najde vaše přání, ale také vše seřadí podle vámi zadaných požadavků.

Když si nebudete něčím jistí, určitě se můžete na cokoli zeptat na infolince: na telefonním čísle 498 508 666 v pracovní dny po—pá od 7 do 18 hodin.

Možná, že vám vybírání on-line přijde příliš složité. V tom případě musíte udělat jen jedno. Na úvodní stránce e-shopu vyhledejte odkaz „Objednat katalog“ a vyplňte své zákaznické číslo nebo e-mail. Za pár dní dostanete klasický katalog domů poštou. V klidu vybírejte a nakonec při objednávání on-line nezapomeňte využít například slevový kód na Cellbes.cz od Skrblíka.

I když vám zrovna nepadne do oka žádná Skrblíkova sleva Cellbes, stačí kliknout na Výprodej nahoře na liště. V aktuální slevové nabídce si opět můžete vyfiltrovat právě to, co hledáte.

2. Jak uplatnit slevové kupóny Cellbes?

Vraťte se zpátky na Skrblíkovy Slevové kupóny a pojďte se podívat, jak na to.

Pod hlavičkou Cellbes najdete chronologicky seřazené aktuální slevy na Cellbes.cz. Slevový kupón Cellbes vás upozorní na zajímavou slevovou příležitost nebo akci. A jak můžete využít slevový kód Cellbes? Klikněte na „ZOBRAZIT KUPÓN“ a otevře se vám nové okno se stránkami internetového obchodu, kde najdete víc informací o slevě. Zároveň se vám v původním okně objeví slevový kód pro Cellbes.cz, který během své objednávky v e-shopu zadáte do odpovídajícího pole.

3. Proč nakupovat na Cellbes?

Na Cellbes.cz nakupujete bezpečně, platíte bezpečně a právo na vrácení zboží máte do 30 dnů.

Díky jednoduchému vyhledávání podle barev a velikostí vyhledáte rychle vše, co hledáte. Se Skrblíkovými slevovými kupóny Cellbes.cz navíc rychle najdete nové a výhodné nabídky, které se na e-shopu objeví. A jako bonus se můžete přihlásit do Věrnostního programu, a tak získat na další sezonu dodatečné slevy nebo vouchery na příští nákup.

Jak Cellbes zboží dopraví? Doručuje pouze na území České republiky. Při dopravě přes Českou poštu bude poštovné stát 99 Kč, u PPL 119 Kč. Platit můžete na dobírku, platební kartou nebo přes PayPal.

Ať vám nákupy se Skrblíkovými slevovými kupóny Cellbes udělají radost!