červen 2024

2x Čedok slevový kód na červen 2024

(26 hodnocení)
O obchodu

Čedok je nejstarší česká cestovní kancelář s tradicí již od roku 1920. Dnes nabízí vlastní zájezdy do celého světa včetně exotických zemí jako je Mauricius, Srí Lanka nebo Tanzánie. Skrblík pro vás má slevy a slevové kódy na zájezdy Čedok. Ušetřit můžete díky Last minute Čedok zájezdům, případně při nákupu online prostřednictvím cashback portálu Tipli.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Čedok jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Čedok slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit Čedok 2024

Čedok je nejstarší česká cestovní kancelář s tradicí od roku 1920. Nabízí jak tuzemské zájezdy (rekreační, rehabilitační a léčebné, sportovní pobyty, pobyty pro seniory i školy v přírodě), tak zájezdy zahraniční i dovolené takzvaně šité na míru. S Čedokem můžete cestovat do cílů v 50 zemích světa — ať už cestujete za poznáním, zájmy a aktivitami, jazykovým vzděláním, nebo si jen odpočinout. Čedok vám zprostředkuje plavby nebo golfové pobyty. Vyberete si z široké nabídky ubytovacích možností, Čedok zajistí i pronájmy luxusních vil nebo jachet. Se Skrblíkem a jeho slevovými kupóny Čedok samozřejmě to vše můžete získat ještě výhodněji.

Jak se naučit šetřit se Skrblíkem?

Není to vůbec složité! Nejlepší bude, když se přihlásíte k odběru Skrblíkova zpravodaje, který se vám pak každou středu objeví ve vaší e-mailové schránce s velkou dávkou aktuálních slev. Nebojte se, nebudeme plnit vaši schránku nekonečným množstvím spamu, ale možná od nás dostanete ještě pár opravdu zajímavých slevových nabídek. Slibujeme, že to bude stát za to! Rozhodně tak ale nepřijdete o žádnou aktualitu, ať už se bude týkat slevových akcí u Čedoku, nebo kdekoli jinde!

Na našem webu zadejte do vyhledávání Čedok a za pár sekund už máte před sebou aktuální přehled slevových kupónů Čedok. Vše, co potřebujete vědět o tom, jak využít například slevový kód Čedok, najdete právě tady.

Do oranžově orámovaného pole vyplňte svou e-mailovou adresu a objednejte si našeho zpravodaje hned teď!

2. Co a jak se slevovými kupóny Čedok?

Jaké slevové kupóny Čedok má pro vás Skrblík v zásobě? Aktuální slevové kupóny Čedok hned následují. Často zde uvidíte takových kupónů nebo slevových kódů Čedok více. Jsou seřazeny chronologicky, nejnovější vždy nahoře. Slevový kupón Čedok, kterému brzo platnost vyprší, proto hledejte až dole. Slevu u Čedoku většinou najdete tak, že kliknete na odkaz “Zobrazit” nebo “Zobrazit slevový kód”.

Ale pozor: Nabídky slev se samozřejmě mění, a tak doporučujeme sledovat Skrblíkova zpravodaje a všímat si jednak aktuální nabídky slevových kupónů Čedok, ale i platnosti kupónů a podmínek, za jakých je můžete uplatnit.

Když kliknete na „ZOBRAZIT“ na slevovém kupónu Čedok, otevře se vám nové okno se stránkami internetového obchodu rovnou na jeho konkrétní slevové nabídce. Slevy na zájezdy nebo letenky mohou někdy dosahovat až desítek procent!

3. Proč cestovat s Čedokem?

Protože tu máte jistotu. Společnost Čedok se pravidelně umísťuje mezi nejrenomovanějšími společnostmi v České republice. Pravidelně se také stává vítězem v některé z kategorií ankety TTG Travel Awards, pořádané každoročně odbornými novinami pro cestovní ruch TTG Czech. Každoročně jsou oceněny společnosti, které odborníci působící v cestovním ruchu považovali za nejlepší a nejspolehlivější.

A i když pominete nabídku Skrblíkových slevových kupónů Čedok, stále je ještě hodně důvodů, proč cestovat s Čedokem. Například infolinka Čedok je dostupná každý den v roce od 8 do 21 hodin.

Hledáte inspiraci, kam se vydat na prodloužený víkend nebo dovolenou narychlo? Na webu cedok.cz najdete denně aktualizovanou nabídku zájezdů Last minute plnou výhodných slev u Čedoku a navíc ještě sekci Letenky, které neobsahuje jen tipy na levné letenky. Objevíte tam Tipy na tento týden — výběr z těch nejzajímavější slev na zájezdy, ubytování, dopravu i třeba na pronájem auta.

Se Skrblíkovým slevovým kupónem Čedok tak nepřijdete o žádnou zajímavou slevu u Čedoku. A navíc, Čedok má pro své věrné zákazníky každý rok nějaké ty slevy a výhody. Pokud jste majiteli karty Club Čedok, můžete získat nějaké to procento slevy navrch nebo jiné slevy u Čedoku. Ten, kdo v roce 2017 zakoupil letecký zájezd do 31. 3., získal například parkování u odletových letišť zdarma. Za včasný nákup vás Čedok odmění také velkou slevou — u vybraných hotelů se sleva u Čedoku může pohybovat kolem 30 procent! Zajímavé nabídky má Čedok i pro rodiny s dětmi a u označených zájezdů platí pro seniory sleva až 25 procent.

Tak neváhejte, využijte slevové kódy Čedok a vydejte se se Skrblíkem do světa! Šťastnou cestu!