duben 2024

3x CDRmarket slevový kód na duben 2024

(30 hodnocení)
O obchodu

CDRmarket je internetový obchod specializující se na prodej kancelářského vybavení. V nabídce obchodu naleznete cartridge, tonery, komponenty na renovaci a náhradní díly do tiskáren Canon, Epson, Samsung a dalších. Obchod nabízí také kancelářský materiál. Doprava zdarma je k dispozici na nákupy nad 1 999 Kč. CDRmarket slevy pravidelně aktualizuje. Příležitostně jsou k dispozici slevové kódy CDRmarket. Skrblík pro Vás má nachystaný aktuální slevový kupón CDRmarket.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 999 Kč
Můžete přejít do obchodu. CDRmarket jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
CDRmarket slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení8/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit CDRmarket 2024

Nakrmit dostatečně úředního šimla v podnikání i domácnosti, to chce přípravu a podmínky. A tady Vám ve všem pomůže CDRmarket. Internetový obchod CDRmarket na webové stránce /www.cdrmarket.cz nabízí cartridge pro inkoustové i tonery pro laserové tiskárny všech světových značek. Také široký sortiment náhradních dílů pro tiskárny a komponenty pro jejich renovaci. Kromě toho dále široký sortiment pásek pro jehličkové tiskárny a psací stroje, štítky a tiskárny štítků a samozřejmě úplný sortiment kancelářských potřeb od kancelářského papíru po různou drobnou techniku. A to vše s dodáním do 24 až 48 hodin.

1. CDRmarket – Vaše jistota pro tisk a kancelář

Obchod CDRmarket má pro Vás také úžasné poradenství. Poradí s výběrem spotřebního materiálu pro tiskárny, poradí s obsluhou kancelářské techniky. Stačí najít odkaz: „Rady, tipy, návody”, na stránce www.cdrmarket.cz a Váš problém bude vyřešen.

Obchod CDRmarket Vás nadchne nízkými cenami, širokým sortimentem a vstřícností k Vám – zákazníkům.

A třešničkou na dortu jsou časté slevové akce. Obchod CDRmarket nabízí zlevněné akční ceny na vybraný sortiment zboží, který se často obměňuje. Za tyto akční ceny můžete nakoupit prostřednictvím slevových kupónů obchodu CDRmarket, na kterých najdete slevový kód CDRmarket.

2. Jak si nenechat ujít snížené akční ceny v obchodě CDRmarket

Obchod CDRmarket nabízí zákazníkům mnoho možností úspory: Akční ceny, slevové kupóny CDRmarket, slevové kódy CDRmarket. Nabídka se dynamicky mění. Aby Vám žádná výhoda obchodu CDRmarket neutekla, nabízí se Vám možnost využít nabídku služeb informačního webu Skrblík. Skrblík přináší informace o aktuálně nabízených slevách. Na Skrblíkovi najdete mimo jiných i každý aktuální slevový kupón CDRmarket.

Aby Vám opravdu neunikla žádná slevová akce obchodu CDRmarket, doporučujeme Vám registraci k odběru Skrblíkova Zpravodaje. Na Vaši mailovou adresu pak bude přicházet dvakrát týdně (ve středu a v neděli) přehled nejlepších nabízených slevových kupónů. A nikdy tam nebude chybět aktuální slevový kupón CDRmarket.

Skrblíkův Zpravodaj neobsahuje jen aktuální slevové kupóny, ale také spoustu rad a tipů, které Vám pomou ušetřit nemalé peníze a vyřídit komplikace běžného života. Budete pak mít víc času na sebe a své blízké. A sleva na zboží obchodu CDRmarket bude dalším důvodem pro Vaši dobrou náladu.

Registrace na webu Skrblík je bezpečná a jednoduchá. Zpravodaj je zasílán zdarma. Neobsahuje otravnou reklamou, Vaše kontaktní informace budou bezpečně uloženy a chráněny proti zneužití. Odběr Zpravodaje Skrblík můžete kdykoliv ukončit.

3. Co udělat pro získání slevového kupónu CDRmarket

Z nabídky na Skrblíkovi klikněte na odkaz: “Kupóny” a dále vyberte odkaz CDRmarket. Po otevření odkazu se zobrazí nabídka aktuálních slevových kupónů. Pročtěte si prosím pečlivě text kupónu. Slevový kupón má stanovenou dobu platnosti, případně platí do doprodání zásob. Rovněž může být vázán na nákup jiného zboží ze sortimentu obchodu CDRmarket nebo též podmíněn minimální hodnotou objednávky.

Klikněte na vybraný slevový kupón CDRmarket. Zobrazí se slevový kód. Slevový kód pak vložíte do vyhrazené kolonky formuláře objednávky. Proto si jej zapište nebo zkopírujte do schránky, abyste jej mohli bez problémů použít.

4. Použití slevového kupónu CDRmarket

Na webové stránce obchodu CDRmarket vyberte zboží, kterého se týká aktuální sleva. Zadejte množství, způsob dopravy, formu platby a kontaktní údaje. Do vyznačené kolonky objednávky opište nebo vložte slevový kód CDRmarket.

Slevový kód CDRmarket

V dalším kroku Vám obchod CDRmarket zobrazí shrnutí objednávky s konečnou cenou po započítání slevy.

Každý slevový kód je jedinečný a nelze použít opakovaně.

Jaké slevy poskytuje obchod CDRmarket?

 • Akční sleva CDRmarket – sleva na zboží vybrané z celého sortimentu obchodu CDRmarket
 • Výprodej CDRmarket – doprodej zboží ze skladových zásob
 • Doprava zdarma CDRmarket– při nákupu v hodnotě nad 1 999,00 Kč (neplatí pro kancelářský papír)

Varianty platby v obchodě CDRmarket

 • On-line platba – platební karty nebo internetové bankovnictví Vaší banky. Nejrychlejší způsob platby. Transakce probíhá on-line a zboží může být ihned po zaplacení odesláno. Obchod CDRmarket využívá platební systém GoPay.
 • Platba dobírkou
 • Platba hotově nebo kartou na prodejně CDRmarket Papírnická 4, Plzeň; Provozní doba: PO – PÁ 8:00 – 17:00

Možnosti zaslání a úhrada dopravy za zboží CDRmarket

Česká pošta – balík do ruky

 • platba předem – 69 Kč
 • dobírka – 110 Kč
 • ZDARMA při hodnotě objednávky nad 1 999 Kč (neplatí pro kancelářský papír)

PPL

 • platba předem – 84 Kč
 • dobírka – 120 Kč
 • ZDARMA při hodnotě objednávky nad 1 999 Kč (neplatí pro kanc. papír)

Zásilkovna

Osobní vyzvednutí po celé ČR (odběrní místa viz Zásilkovna.cz )

 • platba předem – 59 Kč
 • dobírka – 74 Kč
 • ZDARMA při hodnotě objednávky nad 1 999,- Kč (neplatí pro kanc. papír)