říjen 2020

Slevové kódy Calzedonia říjen 2020

9 (109 hodnocení) O obchodu

Calzedonia je italská značka módního oblečení pro ženy, muže a děti. Vznikla v roce 1986 poblíž Verony, proslavila se především díky kvalitním punčochám, ponožkám a plážovému oblečení. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do obchodů Calzedonia.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Calzedonia jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 7 hodiny Calzedonia Legíny a punčocháče 3 + 1 zdarma
  • 10 dny Calzedonia 1 legíny zdarma!
  • 91 dny Calzedonia Víkend dopravy zdarma!
  • 98 dny Calzedonia 5 párů ponožek za 300 Kč
  • 105 dny Calzedonia.com 3+1 zdarma na plavky
  • 86 dny Calzedonia → 1+1 ZDARMA na legíny a punčocháče

Jak ušetřit Calzedonia 2020

Skrblíkovy slevy v Calzedonia

Calzedonia je italská značka módního oblečení pro ženy, muže a děti. Společnost byla založena v roce 1986 ve Veroně s cílem vytvořit síť prodejen nabízející dámské, pánské i dětské kvalitní punčochy, ponožky a plážové oblečení. Úspěch Calzedonia spočívá v několika faktorech, například: široká škála produktů, velký důraz na trendy a nedostižný poměr kvality a ceny. Díky tomu je Calzedonia schopna uspokojit i nejnáročnější zákazníky. V České republice najdete obchody Calzedonia ve většině velkých obchodních center a nakupovat můžete i na e-shopu na https://cz.calzedonia.com/. Skrblík pro vás má slevy do obchodů i na e-shop Calzedonia a slevové kupóny, které vám je zpřístupní.

1. Naučte se využívat slevové kupóny Calzedonia

Díky Skrblíkovi už nepřijdete o žádnou slevu v Calzedonia. Jak na to?

Na Skrblíkově webu se slevovými kupóny zadejte do vyhledávání Calzedonia a otevře se vám samostatná stránka, kde najdete aktuální slevy do obchodů i na e-shop Calzedonia. Nejčastěji zde najdete slevový kupón Calzedonia. Vše uvidíte na jednom místě a ke všem aktuálním slevám Calzedonia se dostanete jedním kliknutím.

Nejlépe uděláte, když tady vyplníte svůj e-mail do oranžového formuláře (vidíte ho níže), a tak se zaregistrujete k odběru pravidelného středečního Skrblíkova zpravodaje. Jednou týdně od nás dostanete dávku novinek a vychytávek, kde vás například můžeme upozornit právě na slevový kód Calzedonia nebo slevové kupóny do dalších vašich oblíbených obchodů. 

Tak například vypadá aktuální slevový kupón Calzedonia. Často zde uvidíte nabídek víc, například také slevové kódy Calzedonia. Jsou seřazeny podle doby platnosti. Slevový kupón Calzedonia, kterému brzo platnost vyprší, najdete vždy až úplně dole. Většinou se k zajímavé slevové nabídce e-shopu dostanete tak, že kliknete na odkaz „Zobrazit“ nebo „Zobrazit slevový kód“.

Když vám nabídneme například nový slevový kód Calzedonia, věnujte ale pozornost jeho platnosti nebo podmínkám, za jakých můžete slevu získat, protože se mohou s každou slevou lišit.

2. Proč nakupovat v Calzedonia?

Slevové kupóny Calzedonia se opravdu vyplatí! Slevy se během roku pohybují mezi 30 až 50 procenty, často můžete zase získat dopravu zboží zakoupeného v e-shopu Calzedonia zdarma. Navíc, e-shop vám pošle zboží zcela zdarma, pokud vaše objednávka bude nad 1 500 Kč.

Nákup na e-shopu, ať už využijete slevový kód Calzedonia, nebo ne, má své výhody. Tady jsou některé z nich.

Výběr prádla a plavek není vždy jednodušší, v Zákaznickém servisu najdete odpovědi na všechny své otázky. Zjistíte svou velikost a podmínky nákupu. A i kdyby se stalo, že vám výrobek nebude vyhovovat, máte 14 dní na to do e-shopu ho vrátit a získat zpět své peníze.

A pokud dáváte přednost nákupu osobně, najdete obchody Calzedonia ve všech velkých obchodních centrech v celé České republice. Slevy platí samozřejmě i tam, a tak informace ze Skrblíkových slevových kódů Calzedonia se vám budou určitě hodit i při rozhodování, kdy se do obchodu Calzedonia vypravit! Na webových stránkách najdete přesné adresy pod odkazem Store Locator vlevo úplně dole. Systém vám vyhledá nejbližší obchody Calzedonia ve vašem okolí, včetně těch blízkých za hranicemi!

3. Způsob platby a dopravy v e-shopu Calzedonia

Skrblík vám nabízí nejen slevové kupóny Calzedonia na slevy, ale v určitých obdobích například slevový kód Calzedonia, který vám po zadání při nákupu může ušetřit platbu za dopravu balíčku. Standardně e-shop Calzedonia využívá služby společnosti UPS a expresní doručení do 48 hodin stojí 180 Kč. Do e-mailu, kde najdete potvrzení, že balíček je na cestě, vám uvedou i odkaz, na kterém můžete svou zásilku sledovat. A pozor, při platbě nad 1 500 Kč je doručení vždy zdarma!

Jak můžete za své zboží zaplatit? Klasicky platební nebo kreditní kartou nebo přes službu PayPal.