červenec 2024

0x BrainMarket slevový kód na červenec 2024

(0 hodnocení)
O obchodu

Šetřete se slevovými kódy BrainMarket od Srkblíka při nakupování doplňků stravy BrainMax, kosmetiky, drogerie, RAW potravin, vitaminů a minerálů. Slevy BrainMarket objevíte v záložce Akce nebo jako odběratel jejich newsletteru. Využít můžete také funkce cashback, který vám vrátí část peněz z vašeho nákupu na BrainMarket zpět.

Můžete přejít do obchodu. BrainMarket jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
BrainMarket slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev0
⭐ Hodnocení0/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit BrainMarket 2024

BrainMarket je internetový obchod, který přináší vše pro vaše zdraví a hormonální rovnováhu. V jejich bohatém sortimentu najdete ty nejkvalitnější produkty jako jsou antiestrogenní kosmetika, antiestrogenní drogerie, bylinky, potraviny, vše pro zubní péči, vodní filtry, difuzéry, doplňky stravy BrainMax a mnoho dalšího. Pokud rádi pečujete o své zdraví a zajímá vás, jak ušetřit v BrainMarket, čtěte dál následující článek, který si pro vás připravil portál Skrblík.

Pokud chcete získávat v BrainMarket exkluzivní slevy, přihlaste se k odběru newsletteru. Kromě slev, získáte i novinky ze světa zdraví. Vyplatí se také sledovat sociální sítě BrainMarket, protože zde na vás může čekat například slevový kód BrainMarket.

Pokud chcete ušetřit v BrainMarket, nezapomeňte se podívat také do sekce “Akce,” kde jsou pravidelně obměňovány akční produkty. Zapátrejte, zda není v akci zrovna to co hledáte. Výhodně nakoupíte také v záložce “Sety,” kde máte zvýhodněné ceny na vybrané produkty v akčních balíčcích.

Nesmíme také opomenout známou časově omezenou akci Black Friday BrainMarket, se kterou můžete udělat hodně radosti například pod vánočním stromečkem. Vyplatí se také využívat cashback BrainMarket. O tom, kde cashback získat a v jaké výši se rozepíšeme níže.

Jak získat slevový kupón BrainMarket

Slevový kupón BrainMarket můžete získat například do svého e-mailu, v případě, že se přihlásíte k odběru novinek. Kupóny vám mohou chodit jako poděkování nebo jako motivace k dalšímu nákupu, případně v rámci konaných promo akcí. Kupóny lze objevit také na sociálních sítích typu Facebook nebo Instagram, kde jsou čas od času zveřejněny.

V neposlední řadě můžete slevový kupón BrainMarket získat také na slevových portálech, jedním z nich je Skrblík. Skrblík pro vás denně vyhledává a publikuje kupóny do desítek obchodů. Pokud chcete, aby vám již žádná akce neunikla, dejte si odebírat Skrblíkovy novinky.

Jak uplatnit slevový kód BrainMarket

BrainMarket

Jako u většiny obchodů, i v BrainMarket slevový kód uplatníte v prvním kroku vaší objednávky. Jakmile dokončíte výběr zboží, budete vyzváni k dokončení nákupu. Pod souhrnem objednávky najdete políčko “Dárky a slevy,” kam slevový kód musíte vložit, případně vepsat a kliknout na “Přidat.” Okamžitě dojde k započtení vaší slevy a vy uvidíte novou částku k úhradě.

Aby váš slevový kupón byl řádně uplatněn, pohlídejte si, zda je časově platný a zda jste splnili minimální hodnotu nákupu pro jeho uplatnění. V některých e-shopech nelze uplatňovat kupóny na již zlevněné zboží, proto si raději pohlídejte i tuto náležitost, abyste slevu bez problémů získali.

Cashback BrainMarket

Cashback Plná peněženka1,25 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo1,25 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli1,25 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze1,25 % získat bonus 50 Kč

V současné době můžete získat cashback BrainMarket u poskytovatelů jako jsou Refundo.cz, Tipli.cz, VratnéPeníze.cz nebo PlnáPeněženka.cz. U prvních třech vás čeká cashback ve výši 1,25 % z celkové hodnoty nákupu. PlnáPeněženka.cz si pro vás připravila cashback ve výši 1,5 % z celkové hodnoty nákupu.

Pokud ještě nevyužíváte výhod cashbacku (tedy, že vám je část peněz z nákupu vrácena zpět), tak není na co čekat. Vyberte si některého z výše uvedených poskytovatelů a zdarma se u něj registrujte. Následně si ze seznamu partnerských obchodů zvolte e-shop BrainMarket a vstupte do něj přes unikátní odkaz od poskytovatele. Nákup je nutné učinit vždy přes tento unikátní odkaz, který ho zaznamená a na základě něj spočítá i výši odměny, která se vám připíše na cashback účet. Po dosažení určité částky si s nasbíranými cashback obohaťte váš bankovní účet.

BrainMarket slevy – výprodeje, Black Friday…

BrainMarket slevy najdete na e-shopu neustále. Nacházejí se v záložce “Akce,” která je pravidelně aktualizována o vybrané produkty. Zboží v akci má také vždy červenou ikonku, která značí, že produkt seženete za výhodnější cenu oproti normálu. Exkluzivní slevy a novinky jsou pak přichystány pro odběratele newsletteru nebo registrované zákazníky.

E-shop není zapojen do akcí Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes, avšak pořádá listopadovou akci Black Friday BrainMarket. Díky tomu seženete pod stromeček pěkné dárečky se slevami desítky procent na celý váš nákup.

BrainMarket doprava zdarma a cena poštovného

S každou objednávkou nad 1 500 Kč na vás čeká od BrainMarket doprava zdarma. Může se stát, že e-shop vyhlásí akci na dopravu zdarma při které sníží minimální hodnotu nákupu. O takovéto akci se dozvíte na jejich stránkách, v newsletteru nebo zde na Skrblíkovi.

K expedici zásilek obchod využívá následující dopravce a ceny poštovného:

  • Geis – 89 Kč (v případě dobírky + 39 Kč),
  • GLS – 89 Kč (v případě dobírky + 39 Kč),
  • Zásilkovna – 55 Kč (v případě dobírky + 39 Kč).

BrainMarket vrácení zboží

BrainMarket vrácení zboží umožňuje každému bez udání důvodu a jakékoliv sankce ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Nelze vrátit zboží, které bylo upraveno dle vašeho přání, podléhá rychlé zkáze, bylo po dodání nenávratně smíseno se zbožím jiným nebo bylo vyňato z obalu a z hygienických důvodů, jej nelze znovu použít.

E-shop poskytuje na svých stránkách formulář odstoupení od smlouvy, který stačí vyplnit a zaslat buď e-mailem (objednavky@brainmarket.cz) nebo jej přiložíte do balíčku spolu s vraceným zbožím a zašlete na adresu:

Votamax s.r.o.,
Hladnovská 83/93,
712 00 Ostrava – Muglinov.

Formality okolo vrácení zboží můžete také udělat přes on-line formulář zde. Připravte si číslo objednávky a e-mail, pod kterým jste objednávku uskutečnili.

BrainMarket reklamace 2024

V BrainMarket reklamace můžete vyřešit následujícími způsoby:

  • pomocí on-line formuláře,
  • e-mailem na objednavky@brainmarket.cz,
  • osobně na adrese: Hladnovská 83/93, 712 00 Ostrava – Muglinov,
  • prostřednictvím pošty na adrese sídla (Hladnovská 83/93, 712 00 Ostrava – Muglinov).

Aby byla reklamace vyřízena co nejrychleji nezapomeňte poskytnout následující informace: číslo objednávky, e-mail pod kterým jste objednávali, jméno, příjmení, telefon, popis závady a s ní související fotodokumentace a v poslední řadě, jak si přejete vyřídit reklamaci.

O tom, že obchod reklamaci přijal a že se vyřizuje budete neprodleně informováni. Reklamace BrainMarket vyřeší ihned, nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění.

BrainMarket kontakt – e-mail, telefon, infolinka

BrainMarket email: objednavky@brainmarket.cz (informace o stavu objednávky i reklamace).

BrainMarket telefon: 739 284 433 (Po až Pá od 7 do 15:30 hodin).