červen 2024

3x Booking slevový kód na červen 2024

(42 hodnocení)
O obchodu

Booking je jeden z největších portálů pro rezervaci hotelů na světě. Rezervovat pokoj v hotelu, motelu nebo horské chatě si můžete v desítkách zemí světa. Skrblík pro vás má aktuální tipy na výhodné nabídky a slevy. Využít můžete také slevové kódy Booking, díky kterým na ubytování ušetříte stovky korun.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Booking jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Booking slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Booking 2024

Recenze Booking

Booking je internetový portál, který nabízí rezervaci ubytování nebo zážitků po celém světě. K dispozici jsou tisíce destinací po celém světě, kde si můžete vybrat z hotelů, hostelů i soukromých ubytování.

Na Booking recenze píšou klienti po skončení jejich pobytu, takže si můžete přečíst nejaktuálnější hodnocení vašeho vybraného hotelu.

Aplikace pro telefony i desktopová verze služby je jednoduchá a intuitivní. Hotely si můžete seřadit podle ceny nebo hodnocení a vybrat ten, který vám bude vyhovovat nejvíce.

V případě vybraných ubytování můžete rezervaci zdarma zrušit. Ušetřit na Booking můžete také využítím slevových kódů nebo cashbacku.

Jak získat promo kód Booking

Promo kód Booking můžete získat v rámci speciálních akcí, které portál pořádá.

Kupóny mohou získat věrní zákazníci. O možnostech, jak získat slevový kupóny Booking se dozvíte na portálu Skrblík, kde můžete také odebírat newsletter se skvělými tipy na slevy a akční nabídky.

Jak uplatnit slevový kupón Booking

Slevový kód Booking

Uplatnit slevový kód Booking můžete v posledním kroku rezervace ubytování. Na levé straně najdete pole s nápisem “Máte promo kód?” Zadejte svůj kupón a klikněte na použít.

Pokud je váš promo kód Booking platný, sleva se odečte od hodnoty objednávaného ubytování. Některé kupóny mají omezenou platnost, v případě Booking se navíc mohou vztahovat jen na vybrané lokality.

Cashback Booking

Cashback Plná peněženkaaž 4 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 4 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 4 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 4 % získat bonus 50 Kč

Cashback Booking poskytují všechny cashback portály ve stejné výši až 4 %. Pokud tedy již u některého jste zaregistrovaní, můžete se prokliknout na Booking přes něj a získat peníze z ceny rezervace zpět.

Registrace je na všechny portály zdarma, na vybraných portálech navíc získáte peníze za registraci nebo zvýšení cashbacku na první objednávky jako odměnu. Peníze si následně můžete převést na svůj bankovní účet.

Booking slevy – jak ušetřit

Booking nabízí garanci nejnižší ceny, pokud najdete nabízené ubytování někde jinde levněji, Booking dorovná cenu. Ušetřit na Booking můžete, pokud vyrazíte jako větší skupina nebo pokud bude váš pobyt delší.

Booking upgrade můžou získat registrovaní zákazníci jako odměnu za využívání služby, dostanete v požadovaném ubytování lepší pokoj za stejnou cenu.

V rámci programu Booking Genius jsou k dispozici další akce pro věrné členy, můžete získat slevu až 15 % na vybrané ubytování nebo například snídani zdarma.

Booking kontakt – e-mail, telefon

Portály zprostředkující služby nesdělují příliš často své přímé kontaktní údaje, pokud budete potřebovat poradit, obraťte se na Nejčastější dotazy, kde je již většina problémů zodpovězena. Pokud ne, můžete položit svůj dotaz prostřednictvím jednoduchého formuláře jako registrovaný uživatel.