květen 2024

7x Bonprix slevový kód na květen 2024

(117 hodnocení)
O obchodu

Bonprix je zásilkový obchodní dům, který funguje ve velké části Evropy. Nakoupit zde můžete oblečení pro ženy, muže i děti. Dále zde lze nalézt doplňky do domácnosti, jako jsou koberce, závěsy a mnoho dalšího. Skrblík má pro vás připravené slevové kupóny a slevové kódy do Bonprix.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Bonprix jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Bonprix slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev7
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace21. 5. 2024

Jak ušetřit Bonprix 2024

Obchod Bonprix patří pod mezinárodní společnost zabývající se prodejem oděvů. Do své vlastní módy začleňuje nejnovější trendy a to v různých stylech i velikostech. Bonprix má pět vlastních značek a každý měsíc novou kolekci, což je jeden z hlavních důvodů, proč se zákazníci vracejí.

Díky tomuto konceptu se Bonprix zařadil v Německu mezi deset e-shopů s největším obratem. Celkově působí Bonprix ve 30 zemích – v Evropě, Rusku a také v zemích v Severní i Jižní Americe.

Jak ušetřit v Bonprix se dozvíte v tomto článku. Využít můžete Bonprix slevové kupóny. Někteří poskytovatelé nabízí pro Bonprix cashback.

Obchod nemá žádnou kamennou prodejnu v České republice.

Jak získat slevový kupón Bonprix

Na svůj první nákup můžete získat Bonprix slevový kupón v hodnotě 150 Kč, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru. Poté budete i nadále dostávat na e-mail různé poukázky a informace o slevách.

Slevové kupóny Bonprix publikuje čas od času také na sociální síti Facebook. Při podzimní akci Black Friday nabízí Bonprix slevové kupóny. Pokud vlastníte katalog, tak určitě důkladně zalistujte a i v něm najdete od Bonprix slevový kupón. Slevový kupón Bonprix můžete získat také přímo na hlavní stránce webu.

Sledujte tyto stránky, kde slevové kupóny publikujeme. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, budete dostávat nejen tipy na slevy, ale i rady, jak ušetřit.

Jak uplatnit slevový kód Bonprix

Slevový kód Bonprix

Nevíte, jak uplatnit slevový kód Bonprix?

V prvním kroku “Můj košík“ pod seznamem objednávaného zboží máte možnost “Akční nebo poukázkové kódy“. Pod tímto nadpisem máte prázdné pole “Kód akce/poukázky“. Do tohoto pole opište nebo zkopírujte váš slevový kód Bonprix. Následně klikněte na “Aktivovat“. Sleva se vám ihned odečte, pokud bude váš slevový kód Bonprix platný.

Před použitím si přečtěte podmínky pro uplatnění slevového kódu. Slevový kód se může vztahovat k objednávkám po internetu, telefonu nebo písemným objednávkám.

Cashback Bonprix

Cashback Plná peněženka4,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli5 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

Poskytovatelé Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze nabízejí pro Bonprix cashback. Všichni poskytovatelé nabízejí různý cashback.

Jestli cashback ještě nevyužíváte, tak si jednoho z nich vyberte a zaregistrujte se u něj. Následně se proklikněte do obchodu Bonprix, kde za úspěšnou objednávku vám budou na vaše cashback konto připsány peníze, které si pak můžete nechat vyplatit na váš bankovní účet.

Bonprix slevy – výprodeje, Black Friday…

Přímo na svém webu v záložce “SLEVY“ nabízí Bonprix slevy během celého roku. Tradiční podzimní akci Black Friday Bonprix využívá.

Jestliže nakupujete v Bonprix pravidelně, tak se zaregistrujte do Klub Bonprix. Sice zaplatíte za členský příspěvek 175 Kč na půl roku, ale získáte například 10 % slevu na každou objednávku, dokud máte platné členství. Což se vám v případě pravidelného nákupu vrátí.

Slevovou akci Dny Marianne Bonprix nevyužívá. Slevové kódy Bonprix publikuje na webu, Facebooku nebo ve svém katalogu.

Bonprix doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma Bonprix běžně nenabízí. Občas ale je v Bonprix doprava zdarma díky slevovému kódu, který můžete najít například v katalogu.

Možnosti a ceny dopravy:

  • Česká pošta – balík Na poštu je za 99 Kč při platbě předem
  • Česká pošta – balík Do ruky je za 99 Kč při platbě předem

Pokud preferujete platbu na dobírku, tak si budete muset připlatit 30 Kč.

Bonprix vrácení zboží

Vrácení zboží Bonprix umožňuje do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu.

V případě, že chcete zboží vrátit, zabalte ho a přiložte Bonprix formulář pro vrácení zboží, který je ke stažení zde. Následně balíček odešlete přepravní společností.

Adresa pro vrácení zboží:

Bonprix
P.O.BOX 12
Ostrava 2
702 12

Bonprix reklamace 2024

Během zákonem stanovené záruční lhůty 24 měsíců vyřizuje Bonprix reklamace.

Pokud chcete zboží reklamovat, tak zboží zabalte, přiložte kopii faktury a průvodní dopis s detailním popisem závady. Nezapomeňte uvést preferovaný způsob reklamace, adresu pro případné zaslání zboží zpět a číslo bankovního účtu pro případně vrácení peněz. Poté balíček odešlete přepravní společností.

Adresa pro zaslání zboží:

Bonprix
P.O.BOX 12
Ostrava 2
702 12

Bonprix kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů využijte Bonprix telefon 597 497 100, kde vám jsou k dispozici každý všední den od 7:00 do 20:00.

Preferujete-li písemnou komunikaci, tak využijte Bonprix e-mail posta@bonprix.cz.

Zkuste případně využít stránku Časté dotazy, kde může být váš problém již zodpovězen.