květen 2024

7x Boardstar slevový kód na květen 2024

(105 hodnocení)
O obchodu

Boardstar je internetový skateshop a obchod s pánským a dámským módním zbožím. Ve své nabídce má značky Burton, Dakine, DC, Metal Mulisha, Nike, Quiksilver, Roxy nebo Vans. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do Boardstar.cz.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 500 Kč (DPD)
Můžete přejít do obchodu. Boardstar jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Boardstar slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev7
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace22. 5. 2024

Jak ušetřit Boardstar 2024

Boardstar je internetový obchod se sportovním a outdoorovým oblečením, skateboardy, snowboardy a dalším sportovním vybavením. Pro zakoupení zboží, prodávaného na Boardstar, je kromě e-shopu možné využít také partnerské kamenné prodejny.

Existuje několik možností, jak ušetřit na Boardstar. Tyto způsoby je možné využít na e-shopu i při osobním vyzvednutí či nákupu v odběrných místech – partnerských prodejnách. Při nákupu je vhodné věnovat na webových stránkách obchodu pozornost sekci výprodeje a informativním bannerům, které upozorňují na aktuální slevy.

Mezi další možnosti, jak ušetřit v Boardstar, patří nabízená sleva z dopravy při osobním odběru zboží na některé z partnerských prodejen. Sleva Boardstar je k dispozici pro držitele  Sphere card, ISIC, ITIC a ALIVE. Stačí vložit číslo některé z uvedených karet v objednávkovém formuláři.

Jak získat slevový kupón Boardstar

Boardstar patří mezi obchody, na kterých je možné využít různě vysoké slevy prostřednictvím slevových kódů. Hlavním ze způsobů, jak získat slevový kupón Boardstar, je sledovat tyto stránky, na kterých jsou existující kódy okamžitě zveřejněny.

Po zadání názvu obchodu v kupónové sekci Skrblíka, se objeví všechny slevové akce na zboží z uvedeného e-shopu. Kliknutím na tlačítko “Zobrazit kód” se zobrazí přesná podoba slevového kódu, který je možné uplatnit při objednávce.

Jak uplatnit slevový kód Boardstar

Nalezený Boardstar slevový kód je možné uplatnit v nákupním košíku v prvním kroku objednávky po vyplnění ostatních náležitostí nezbytných pro doručení zboží a fakturaci. Slevové kódy Boardstar jsou neomezené, nebo omezené časově. Pokud platnost kupónu vypršela, uplatnit ho nebude možné – tuto informaci získáte ihned po vyplnění časově prošlého kupónu.

Zadáním platného kupónu se automaticky od plné ceny zboží odečte určitá částka.

Slevový kód Boardstar

Cashback Boardstar

E-shop Boardstar spolupracuje s portály, např. Tipli, které umožňují využít tzv. cashback. Celkový cashback Boardstar poskytuje až ve výši 5 % z útraty.

Po registraci na těchto portálech je možné zakoupit zboží a získat část uhrazené částky zpět. Tuto vrácenou částku je možné později využít na další nákupy.

Boardstar slevy – výprodeje, Black Friday…

Obchod Boardstar slevy pravidelně obměňuje a o právě probíhajících akcích a výprodejích se můžete dozvědět na stránkách e-shopu.

Mezi klasické akce patří Boardstar novoroční výprodej zboží po sezóně. Dále je možné využít nárazové události, jako je např. noční nakupování s občerstvením v partnerských prodejnách e-shopu se slevou až 80 % nebo Boardstar slevy u příležitosti výročí některé z prodávaných značek zboží. Mezi stálice patří slevové akce v rámci Boardstar Black Friday.

Na stránkách e-shopu je velmi vhodné sledovat především informační bannery, které upozorňují na právě probíhající akce anebo tyto stránky, na kterých jsou informace o aktuálních slevových událostech čerstvě zveřejňovány.

Boardstar doprava zdarma a cena poštovného

Boardstar doprava zdarma je možná po celý rok, a to při dosažení ceny zakoupeného zboží, která se váže ke konkrétnímu dopravci.

Boardstar doprava zdarma bude poskytnuta u následujících dopravců dle těchto podmínek:

 • GEIS při nákupu zboží nad 1 500 Kč
 • PPL při nákupu zboží nad 2 500 Kč
 • Česká pošta při nákupu zboží nad 2 500 Kč
 • Zásilkovna při nákupu zboží nad 900 Kč
 • Kurýrní službou (pouze v Praze) při nákupu zboží nad 3 000 Kč

Při nesplnění výše uvedených podmínek cen zakoupeného zboží je doprava účtována následujícím způsobem:

 • GEIS – cena dopravy 89 Kč
 • PPL – cena dopravy 110 Kč
 • Česká pošta – cena dopravy 95 Kč
 • Zásilkovna – cena dopravy 75 Kč
 • Kurýrní služba – cena dopravy 139 Kč

Boardstar vrácení zboží

Vrácení zboží Boardstar je možné bez udání důvodu do uplynutí zákonné lhůty 14 dnů (od dodání zboží, nikoliv zakoupení).

Podmínkou pro vyplacení uhrazené částky je zaslání vraceného zboží v nepoškozeném a nenošeném stavu Českou poštou nebo PPL na adresu:

Extreme Distribution s.r.o., Milady Horákové 32, 17000 Praha 7

Ke zboží je nezbytné přiložit kopii dokladu o nákupu (účtenka nebo faktura) s připsanou žádostí o vrácení uhrazené částky převodem na účet a číslem účtu, na který si zákazník přeje peníze za vrácené zboží zaslat.

Žádný jiný formulář pro vrácení zboží a vyplacení uhrazené částky není potřeba.

Boardstar reklamace 2024

Záruční lhůtu na zboží poskytuje Boardstar ve standardní lhůtě 2 let od dodání zboží. Vždy je třeba rozlišovat záruční lhůtu a životnost zboží, která se odvíjí od způsobu a intenzity používání a může být tedy kratší, než záruční lhůta.

Boardstar reklamace zboží v záruční lhůtě je možné uplatnit pouze při splnění následujících podmínek:

 • zasláním dokladu o nákupu (faktura či účtenka)
 • zasláním písemného popisu konkrétní vady zboží
 • dodržením uvedené záruční lhůty 2 let (od dodání zboží)
 • okamžitou reklamací zboží ihned poté, co je vada objevena (zboží nesmí být po zjištění závady nadále používáno, aby nedošlo k rozšíření vady a dalšímu poškození výrobku)
 • zboží musí být reklamováno v suchém a čistém stavu

Boardstar reklamace zboží probíhá vždy odesláním reklamovaného produktu na adresu:

Extreme Distribution s.r.o., Milady Horákové 32, 17000 Praha 7

Pokud je reklamované zboží opravitelné, má zákazník nárok na bezplatný celkový servis výrobku ve lhůtě do 30 dnů od odeslání reklamovaného produktu.

Jakékoliv připomínky a dotazy ohledně Boardstar reklamací je možné pokládat písemně na emailové adrese reklamace@boardstar.cz  nebo telefonicky na čísle +420 270 003 244.

Boardstar kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Informace o zboží a nákupu na e-shopu Boardstar je možné získat telefonicky každý všední den, od 9:00 do 17:00. K dispozici pro tyto účely je telefonní číslo Boardstar: +420 270 003 240 anebo zasláním zprávy na Boardstar e-mail: info@boardstar.cz.