květen 2024

4x Bio Detox slevový kód na květen 2024

(34 hodnocení)
O obchodu

Bio Detox nabízí přírodní doplňky stravy v prémiové kvalitě od desítek firem. K dispozici jsou přípravky na posílení imunity, zdravotní náplasti a další produkty. Obchod podporuje řada zákazníků, od kterých Bio Detox získat pozitivní hodnocení na Heurece, využít můžete slevovékódy Bio Detox, cashback nebo si na Skrblíkovi můžete přečíst o dalších způsobech, jak ušetřit.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 899 Kč
Můžete přejít do obchodu. Bio Detox jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Bio Detox slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace22. 5. 2024

Jak ušetřit Bio Detox 2024

Bio Detox je e-shop zaměřený na prodej zdraví prospěšných doplňků stravy. Nalezneme zde například výrobky na posílení imunity, doplňky stravy, jedlé rostlinné oleje, koření, bezlepkové výrobky, zelené potraviny, semena, ořechy, přírodní sladidla, přírodní šťávy, spalovače a další výrobky.

Velkou výhodou nákupu v Bio Detox je přehledná nabídka prodávaného zboží, které můžete vyhledávat v jednoduchém menu rozděleném podle účelu užití výrobku. Procházení nabízeným zbožím je díky tomuto členění velmi intuitivní.

Obchod má také kamennou výdejnu ve Franštátě pod Radhoštěm. Osobní odběr je zde zdarma, ale můžete získat i dopravu zdarma až k vám domů.

Sledovat můžete Facebook obchodu a zde na Skrblíkovi vám také poradíme, jak ušetřit v Bio Detox, jak získat slevy a další způsoby.

Na Heurece si můžete přečíst recenze od ostatních zákazníků, obchodu, které jsou pozitivní a obchod doporučuje celých 98 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Bio Detox

Slevový kupón Bio Detox můžete získat v hodnotě 50 Kč při odběru newsletteru, kupon můžete uplatnit na nákup nad 500 Kč a navíc budete mít přehled o nejnovější akcích a slevách rovnou v e-mailu. Kromě toho se můžete přihlásit k odběru kuchařky.

Sledujte také portál Skrblík, můžete získat přístup ke stovkám slev a slevových kódů z populárních eshopů.

Při akcích jako je Black Friday slevový kód Bio Detox nezískáte.

Jak uplatnit slevový kód Bio Detox

Bio Detox

Pokud máte slevový kód Bio Detox, můžete ho uplatnit, tak jak je běžné, v nákupním košíku. Vlevo, pod přehledem zboží, které chcete objednat, najdete pole označené velkým -%, vložte do něj svůj slevový kupon a klikněte “Přidat”.

V případě, že je váš kupon platný, sníží se celková cena zboží, v opačném případě vás červená notifikace upozorní na to, že něco není v pořádku. Zkontrolujte si, zda je váš slevový kód Bio Detox platný, zda jste nepřekročili lhůtu pro jeho uplatnění a zda jste ho zadali správně.

Cashback Bio Detox

Cashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo4 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli4 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

Další způsob úspory je v Bio Detox cashback. V Česku je několik cashback portálů, mezi které patří Tipli, Refundo, PlnáPeněženka.cz nebo VratnéPeníze.cz. Všechny tyto portály vám vrátí 4 % z hodnoty vaší objednávky.

Registrace na cashback portály je zdarma a zabere jen několik vteřin. Následně si vyberte obchod, ve kterém budete nakupovat (každý portál spolupracuje s jinými obchody) a využijte unikátní link. Po provedení objednávky a jejím spárování se vám na účtu objeví peníze, které si můžete poslat na svůj bankovní účet.

Bio Detox slevy – výprodeje, Black Friday…

Na hlavní stránce obchodu Bio Detox je k dispozici přehled novinek. Novinky v akci jsou označené zeleným štítkem s nápisem “Akce”. Slevy Bio Detox na konkrétní produkty najdete v každé sekci, zlevněné produkty poznáte podle modrého kruhu se znázorněním výše slevy.

Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes Bio Detox nepodporuje. Můžete však získat dárek zdarma při nákupu nad 500 Kč nebo získat balení zdarma při akcích 3+1 zdarma.

Slevy Bio Detox můžete najít také na Facebooku.

Bio Detox doprava zdarma a cena poštovného

Odměna v podobě doprava zdarma z Bio Detox je k dispozici na nákupy nad 799 Kč. Ušetřit na dopravném lze také při osobním odběru na adrese, kterou najdete níže v kontaktech. Stavit se můžete ve všední dny od 8 do 15.

Pokud nakoupíte za méně než 799 Kč, bude vás doprava stát:

  • Česká pošta:
    • balík Do ruky – 129 Kč
    • balík Na poštu – 99 Kč
    • Balíkovna – 55 Kč
  • Zásilkovna – 55 Kč
  • PPL – 99 Kč

Doprava na Slovensko je za 99 Kč.

Za dobírku si připlatíte 45 Kč u Zásilkovny nebo 55 Kč u ostatních dopravců.

Bio Detox vrácení zboží

Během standardní lhůty 14 dní máte právo na vrácení zboží Bio Detox bez udání důvodů. Vracené zboží nesmí být poškozené, použité a mělo by být v původním obalu. Před odesláním zboží ho důkladně zabalte, aby nedošlo k poškození při přepravě. Připojte kopii faktury, formální oznámení o odstoupení od smlouvy a balíček odešlete na: Neumannova 1453/28, 156 00  Praha 5.

Do 14 dní od vrácení zboží budete mít peníze za objednávku zpět na vašem účtu.

Bio Detox reklamace 2024

Na uplatnění reklamace v Bio Detox máte standardně 24 měsíců. V případě, že se jedná o potraviny a jiné spotřební zboží, počítá se lhůta, která je uvedena jako doba expirace na obale zboží.

Zboží, které chcete reklamovat, doručte na adresu firmy: Neumannova 1453/28, 156 00  Praha 5.

Přiložte kopii faktury, popis závady a přání, jak chcete reklamaci vyřešit, můžete si vybrat náhradu zboží, vrácení peněz, opravu nebo přiměřenou slevu, podle druhu poškození.

Na celé vyřízení reklamace má Bio Detox 30 dní. Pokud bude reklamace uznána za oprávněnou, můžete požadovat i proplacení dopravních nákladů.

Bio Detox kontakt – e-mail, telefon, infolinka