září 2021

Slevový kód BezvaTriko září 2021

9 (38 hodnocení) O obchodu

BezvaTriko nabízí trika a mikiny s nápaditými motivy. Chcete originální tričko s potiskem podle vašeho hobby nebo jste fanda Star Wars, v eshopu si vyberete. Pokud chcete vlastní tričko, můžete si nechat tričko potisknout také vlastními motivy, například na svatbu nebo narozeniny. Pro zlevnění nákupu můžete využít slevový kód BezvaTriko. Obchod spolupracuje s cashback portály, ale příliš mnoho slev k dispozici v eshopu není.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. BezvaTriko jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 261 dny BezvaTriko.cz doprava zdarma
  • 261 dny BezvaTriko.cz sleva 33 Kč na první nákup

Jak ušetřit BezvaTriko 2021

Chcete se odlišit? Nebo hledáte jen něco nového, originálního a neokoukaného? Vyzkoušejte vtipná trička s potiskem od BezvaTriko. V nabídce mají stovky jedinečných motivů pro ženy, muže i děti k řadě příležitostí od rozlučky se svobodou, přes svatbu až po narozeninovou párty. Případně si můžete nechat vytvořit tričko s vlastním potiskem podle vašeho hobby nebo oblíbeného filmového žánru.

Kromě triček má obchod k dispozici také mikiny. Každý produkt má detailní popis a je dobře nafoceno, abyste měli dobrou představu o tom, co nakupujete.

Není příliš způsobů, jak ušetřit v BezvaTriko, pokud se o nich chcete dozvědět, sledujte náš portál Skrblík nebo sledujte obchod na Facebooku. K dispozici jsou slevové kódy a cashback.

97 % zákazníků srovnávače Heureka ohodnotilo nákup v obchodě BezvaTriko pozitivně.

Jak získat slevový kupón BezvaTriko

Slevové kupóny BezvaTriko podporuje, ale není příliš mnoho způsobů, jak je získat. Můžete odebírat newsletter a mít tak tipy na levnější nákupy k dispozici z první ruky, společně s tím se můžete i zaregistrovat a ušetřit si čas při opakovaných objednávkách.

Dalším způsobem, jak získat slevový kód BezvaTriko je portál Skrblík. Hledáme pro vás akční nabídky a slevy do BezvaTriko a stovek dalších obchodů. Můžete zdarma odebírat náš newsletter s vybranými slevami z řady obchodů nebo si zapnout upozornění na slevy ve vašem oblíbeném obchodu.

Jak uplatnit slevový kód BezvaTriko

BezvaTriko

Při nákupu zábavného trička můžete uplatnit slevový kód BezvaTriko. Jednoduše vezměte slevový kód, který chcete uplatnit a v nákupním košíku ho vložte do pole, které najdete pod zbožím, které chcete nakoupit. Po stisknutí “Uplatnit Kupón” by se měla jeho sleva odečíst od celkové ceny, kterou najdete na pravé straně stránek. Pokud není váš slevový kód BezvaTriko platný,  objeví se vám upozornění, že ho nelze uplatnit. V tomto případě si zkontrolujte, zda jste ho zadali správně, zda nakupujete zboží, na které ho lze použít a také, zda jste nepropásli jeho platnost.

Cashback BezvaTriko


Cashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze5 % získat bonus 50 Kč

Cashback BezvaTriko je jedním z mála způsobů, jak ušetřit při nákupu v tomto eshopu. Co cashback je? Cashback znamená peníze zpět, v tomto případě vrácení několika procent z hodnoty objednávky v eshopu. Obchod zaplatí provizi z nákupu cashback portálu a ten se s vámi o ní podělí aby vás namotivoval k nákupu, který je tak oproti standardnímu nákupu o několik korun levnější.

Cashback portály Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze poskytují na nákupy v BezvaTriko cashback 5 %, získáte je po bezplatné registraci a nákupu přes speciální odkaz. Ušetřené peníze si můžete poslat na bankovní účet.

BezvaTriko – slevy, výprodeje, Black Friday…

Speciální sekce na akce a slevy BezvaTriko nemá. Pokud chcete koupit levnější zboží, hledejte produkty ze štítkem “Akční cena”.

BezvaTriko se neúčastní ani slevových akcí, které jsou pořádány v eshopech po celé České republice, například Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes.

Hlavním způsobem, jak ušetřit v BezvaTriko je tak výše zmíněný cashback. Pro přehled o novinkách a akcích můžete obchod sledovat na Facebooku nebo Instagramu, kde obchod ukazuje zajímavé novinky a tipy na originální dárky.

BezvaTriko doprava zdarma a cena poštovného

Pokud nakupujete více zboží, je pro vás k dispozici od eshopu BezvaTriko doprava zdarma. Abyste za poštovné nemuseli platit, musíte objednat zboží v celkové hodnotě alespoň 900 Kč.

Za objednávky s nižší hodnotou zaplatíte:

  • 42/74 Kč v případě Zásilkovny (bez dobírky/s dobírkou)
  • 68/118 Kč v případě kurýra
  • 78/108 Kč v případě využití služeb České pošty

Doprava zdarma z BezvaTriko neplatí na zakázky na míru. Platit lze kartou, převodem nebo na dobírku, za kterou si připlatíte částku, zmíněnou výše.

BezvaTriko vrácení zboží

Na vrácení zboží BezvaTriko dává lhůtu 14 dní od převzetí. Zboží můžete také vyměnit, pokud vám například nesedí velikost trička. Nelze vracet zboží, které jste si nechali vyrobit na zakázku.

Před vrácením trička nebo mikiny napište obchodu na e-mail info@bezvatriko.cz informaci, že chcete zboží vrátit, v e-mailu uveďte číslo objednávky, které najdete v e-mailu potvrzujícím vaši objednávku.

Následně vracené zboží zabalte, přiložte bankovní spojení a odešlete nenošené a nepoškozené zboží zpět na adresu:

Bezvatriko.cz Tomáš Pavlík
Mezi Domy 751
252 42 Jesenice

Obchod má 14 dní na vrácení zboží. Poštovné při vracení zboží hradí zákazník.

BezvaTriko reklamace 2021

Na reklamace BezvaTriko dává standardní 2letou záruční lhůtu. Během této doby můžete uplatnit reklamace na vady, které vznikly špatným zpracováním produktů.

Reklamovat nelze zboží, které bylo opotřebeno standardním užíváním.

Při reklamaci napište informaci, proč zboží reklamujete, připojte svou adresu a číslo objednávky. Vše zašlete na adresu níže.

Adresa, kam zaslat reklamované zboží:
Bezvatriko.cz Tomáš Pavlík
Mezi Domy 751
252 42 Jesenice

Na reklamace má BezvaTriko 30 dní od převzetí objednávky, během té doby musí reklamaci vyhodnotit a vyřídit. Poštovné platí BezvaTriko za doručení zboží z obchodu k vám.

BezvaTriko kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Obchod lze kontaktovat například na Facebooku.

Pro rychlejší komunikaci můžete využít ve všední dny od 9 do 17 telefonní číslo BezvaTriko +420 607 567 213.

E-mail BezvaTriko je: info@bezvatriko.cz