červen 2024

4x Bezva plenky slevový kód na červen 2024

(43 hodnocení)
O obchodu

S výběrem plenek, ubrousků, dětské kosmetiky, výživy a mnoho dalšího pro vaše nejmenší v ECO a BIO kvalitě, vám pomůže e-shop Bezva plenky. Najdete zde značky Baby Charm, Kendamil, Attitude, Eco Naty, Melitrade a.s., Kids Concept, Moltex a další. Možností, jak ušetřit v Bezva plenky, je několik a patří mezi ně využití slevového kupónu Bezva plenky, cashback Bezva plenky nebo doprava zdarma při nákupu nad 1 499 Kč. Sledujte portál Skrblík, který vám přináší vždy aktuální akce, slevy a slevové kódy Bezva plenky.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma od 1 499 Kč
Můžete přejít do obchodu. Bezva plenky jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Bezva plenky slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit Bezva plenky 2024

Obchod Bezva plenky je výhradním prodejcem plen Baby Charm, které se vyrábějí v českém závodě Ontex Turnov ČR. Nejen tyto pleny, ale i přípravky značky Attitude, kojenecká mléka, dámská hygiena Eco Naty, doplňky pro přebalování a další zboží najdete v nabídce obchodu Bezva plenky.

Možností, jak ušetřit na Bezva plenky, není mnoho. Využít můžete na Bezva plenky slevy. Ušetřit můžete, pokud se budete účastnit soutěží na Facebooku nebo Instagramu. K dispozici je v Bezva plenky doprava zdarma, funkce cashback a také můžete využít slevové kódy.

Kamennou prodejnu Bezva plenky nemají, spolupracují však s obchodními partnery, kde můžete pleny Baby Charm zakoupit.

Jak získat slevový kupón Bezva plenky

Přihlaste se k odběru newsletteru a budete na e-mail dostávat slevové kupóny Bezva plenky a informace o veškerých slevách a výhodách. Sledujte Bezva plenky na Intagramu nebo Facebooku, kde se občas může slevový kupón Bezva plenky společně s nabídkou zajímavých akcí.

Přihlaste se k odběru newsletteru také na stránkách Skrblík, kde slevové kupóny publikujeme. Na e-mail budete dostávat tipy na slevy a rady, jak ušetřit v největších a nejznámnějších obchodech.

Jak uplatnit slevový kód Bezva plenky

Slevový kód Bezva plenky

Pokud si nejste jisti, jak uplatnit slevový kód Bezva plenky, čtěte níže.

V prvním kroku “1. NÁKUPNÍ KOŠÍK“ pod seznamem objednávaného zboží máte “DÁRKY A SLEVY” a pod tím prázdné pole “Vložit slevový kupón“, kam opište nebo zkopírujte váš slevový kód Bezva plenky. Sleva se vám ihned odečte, pokud bude váš slevový kód Bezva plenky platný.

Před použitím si přečtěte podmínky slevového kódu, jelikož většinou bývá omezen časově, minimální hodnotou objednávky nebo je určen pouze na určitý druh zboží.

Cashback Bezva plenky

Cashback Tipli3,5 % získat bonus 200 Kč Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Tipli, Plná peněženka, Refundo nebo Vratné peníze nabízejí pro Bezva plenky cashback. Nejvyšší cashback nabízí Tipli.

Pokud cashback ještě nevyužíváte, vyberte si jednoho z poskytovatelů a zaregistrujte se u něj. Následně se proklikněte do obchodu a uskutečněte objednávku. Za úspěšnou objednávku vám budou na vaše cashback konto připsány peníze, které si následně můžete nechat vyplatit na váš bankovní účet.

Bezva plenky slevy – výprodeje, Black Friday…

E-shop Bezva plenky slevy poskytuje během roku na určitý sortiment. Pokud se budete účastnit soutěží, které Bezva plenky pořádají na Instagramu nebo Facebooku, můžete ušetřit.

Tradiční podzimní akci Black Friday Bezva plenky nepodporují. E-shop nenajdete ani mezi účastníky akcí Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes.

Bezva plenky doprava zdarma a cena poštovného

Bezva plenky poštovné zdarma nabízí u objednávek od 1 499 Kč Českou poštou. Pro objednávky od 1 999 Kč je na Bezva plenky doprava zdarma nejen Českou poštou, ale i DPD kurýrem.

Možnosti a ceny dopravy:

  • Česká pošta – Balík na poštu je za 69 Kč, při objednávce od 1 499 Kč je zdarma
  • Česká pošta – Balík do ruky je za 89 Kč, při objednávce od 1 999 Kč je zdarma
  • Zásilkovna.cz je od 69 Kč a pouze pro objednávky do hmotnosti 12 kg
  • DPD Private je za 99 Kč, při objednávce od 1 999 Kč je zdarma

Za dobírku si připlatíte 39 Kč.

Bezva plenky vrácení zboží

Vrácení zboží Bezva plenky akceptují do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu.

Pokud zjistíte, že jste objednali například malou velikost, tak napište na Bezva plenky e-mail bezvaplenky@post.cz. Jako předmět uveďte číslo objednávky a do textu napište. „Dobrý den, žádám o výměnu nebo vrácení plenek Baby Charm…“. Následně vyčkejte na potvrzení e-mailu prodejcem, který s vámi situaci vyřeší. Poté plenky odešlete přepravní společností.

Přijímané jsou pouze nerozbalené balíky plenek.

Adresa pro zaslání vráceného zboží:

Lios trade s.r.o.

Opavská 584

Dolní Benešov

747 22

Bezva plenky reklamace 2024

Bezva plenky reklamace akceptuje v zákonné lhůtě 24 měsíců od převzetí zboží.

Pokud chcete zboží reklamovat, tak zboží zabalte a do balíčku přiložte kopii faktury společně s průvodním dopisem. V průvodním dopise detailně popište závady a uveďte preferovaný způsob reklamace. Vše následně odešlete přepravní společností.

Adresa pro zaslání reklamace:

Lios trade s.r.o.

Opavská 584

Dolní Benešov

747 22

Bezva plenky kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů ohledně produktů nebo objednávky využijte Bezva plenky telefon 723 932 534.

Pokud máte raději písemnou komunikaci, využijte Bezva plenky e-mail bezvaplenky@post.cz

Zboží můžete najít také u obchodních partnerů, jejichž seznam naleznete zde.