listopad 2020

Slevový kód Bezdoteku listopad 2020

9 (76 hodnocení) O obchodu

BezDoteku je internetový obchod s doplňky, které lze používat bez doteku. V nabídce nechybí odpadkový koš, dávkovač mýdla, elektrická vývrtka, automatický chlebník, bezdoteková, elektrická, senzorová, automatická. Skrblík pro vás sbírá slevové kupóny BezDoteku

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Bezdoteku jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 120 dny Slevový kupón Bezdoteku.cz sleva 10 % na ochlazovače
  • 212 dny Bezdoteku.cz sleva 15 % na čističky vzduchu

Jak ušetřit Bezdoteku 2020

Chcete si zjednodušit život a zabránit šíření mikrobů a bakterií v domácnosti? Není problém! E-shop Bezdoteku je odborník na domácí spotřebiče, které lze používat bezdotykově přes infračervený senzor.

Nechcete přijít o aktuální slevové kódy Bezdoteku? Přihlaste se jedním kliknutím k odběru Skrblíkova zpravodaje. Každou středu Vám tak pošleme aktuální tipy na slevy a rady jak ušetřit.

Sortiment na Bezdoteku

Sortiment se zaměřuje převážně na bezdotykové odpadkové koše a dávkovače mýdla. Bezdotykové odpadkové koše přináší výhody, které docení každý i při běžném provozu domácnosti. Všechny koše jsou opatřeny infračerveným senzorem, díky kterému je otevření víka velmi jednoduché. Stačit Vám bude pouze přiložit ruku k senzoru. Po vhození odpadků se koš zase sám zavře. Nechcete se při vyhazování odpadků ohýbat? E-shop Bezdoteku má v nabídce i dvanáctilitrový automatický koš s čidlem ve výšce chodidla, který také koupíte se slevou na Bezdoteku za použití slevových kódů Bezdoteku.

Bezdotekové odpadkové koše nabízí Bezdoteku ve třech tvarových variantách a v objemech od 9 do 50 litrů. Ať už žijete sami, nebo jste velká rodina, díky širokému výběru automatických odpadkových košů vždy koupíte ten, který se do Vaší domácnosti bude hodit nejlépe.

Automatické dávkovače mýdla jsou také opatřeny infračerveným senzorem, který Vám umožní nabrat přesně tolik mýdla či saponátu, kolik jen potřebujete. V nabídce naleznete i takové, které lze lehce upevnit na stěnu kuchyně nebo koupelny, a které tak nezabírají vůbec žádné místo.

Opět je možné si vybrat svůj dávkovač podle objemu od 250 ml do 500 ml. Samotné dávkování lze nastavit do třech úrovní dle potřeby. Automatické dávkovače mýdla teď koupíte se slevou na Bezdoteku díky slevovým kupónům Bezdoteku.

Velmi oblíbenou sekcí produktů na Bezdoteku jsou také designové kancelářské židle, které jsou vhodné jak pro manažery, tak i pro hráče počítačových her. I kancelářské židle lze koupit se slevou na Bezdoteku za použití slevových kupónů Bezdoteku.

Nákup na e-shopu Bezdoteku

E-shop Bezdoteku je velmi moderní, přehledný, a proto je nakupování na něm jednoduché. Vyberte si na Skrblíkovi z aktuální nabídky slevových kódů a kupónů Bezdoteku.

Slevový kód Bezdoteku

Pokud si s nákupem nevíte rady, nebo vybíráte svůj automatický odpadkový koš či dávkovač mýdla poprvé, zavolejte na infolinku Bezdoteku, rádi Vám s nákupem pomůžou a poradí, která z nabízených variant je pro Vás ta nejlepší.

Doprava z Bezdoteku

K dopravě Vaší zásilky je možné využít jednoho z ověřených dopravců. Bezdoteku spolupracuje s Českou poštou a DPD. Pokud jste z Prahy, můžete si své zboží vyzvednout, po předchozí domluvě, na provozovně e-shopu, kousek od zastávky metra Jiřího z Poděbrad. Zásilku je také možné vyzvednout na jednom z výdejních míst sítí Zásilkovna a Uloženka. Je jich po celé České republice více než 500. Chcete ušetřit a neplatit tak za dopravu? Vyzkoušejte jeden ze slevových kupónů Bezdoteku na dopravu zdrama.

Platby na Bezdoteku

Platbu lze provést převodem na účet. Číslo účtu a další platební informace Vám budou zaslány emailem společně s potvrzením objednávky. Po obdržení platby na účet bude zásilka bezprostředně zaslána na Vaši adresu. Zakoupené zboží si také můžete nechat poslat na dobírku. V obou případech je dodání po České republice do 48 hodin od expedice. Na Slovensko je to pak do 96 hodin od expedice.