Slevové kódy Benu

Rating: 9 (11 hodnocení) O obchodu

Internetová lékárna Benu nabízí široký sortiment volně prodejných léků, doplňků stravy, čajů a bylinek nebo kosmetiky a hygieny. Na Skrblíkovi si můžete stáhnout aktuální slevový kód Benu nebo prohlédnout platné slevy na Benu.cz.
Přejít do obchodu

Můžete přejít do obchodu. Benu jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 26 dny Benu: Den dopravy zdarma 2017 – poštovné za 0 Kč u nákupů nad 299 Kč
  • 102 dny Benu.cz sleva až 25 % na vybrané produkty
  • 134 dny Benu.cz slevový kód 10 % sleva na Topnatur

K síti lékáren Benu patří v České republice patří více než 200 kamenných lékáren a internetová lékárna Benu.cz. V lékárnách Benu i na e-shopu si vyberete, najdete tam širokou nabídku léků, doplňků stravy, kosmetiky, zdravotnických pomůcek i veterinárních potřeb. Bonusem je osobní Léková karta BENU, díky níž vám lékárna ohlídá interakce mezi užívanými léky a doplňky stravy. E-shop je přehledný a při nákupu nad 1 499 Kč máte navíc dopravu zakoupeného zboží zdarma. Využijte Skrblíkovy slevové kupóny Benu a nakupujte v lékárně pohodlně z domova a se slevou.

1. Výhody Skrblíkových slevových kódů Benu

Jak se vám můžou hodit Skrblíkovy slevové kupóny Benu? Se slevovým kupónem Benu se dozvíte o zajímavé slevové akci nebo výprodeji v lékárnách nebo na e-shopu. Kupón se slevovým kódem Benu vám zase většinou přinese několikaprocentní slevy. Jak na to?

Zadejte do vyhledávání “Slevové kupóny od Skrblíka” a dál hledejte “Benu“. Otevře se vám profilová stránka Benu s aktuálním výběrem slevových kupónů. A tady najdete všechny potřebné informace pěkně na jednom místě a například přes slevové kódy Benu se dostanete k aktuální slevě na e-shopu.

Ale aby vám opravdu žádná sleva u Benu neunikla, uděláte nejlépe, když se přihlásíte k odběru pravidelného Skrblíkova zpravodaje. Pokud do oranžového pole vyplníte svůj e-mail, dostanete každou středu dávku novinek od Skrblíka — mail s přehledem nejnovějších slevových kupónů, úsporných řešení a vychytávek. Tak si hned všimnete i každého slevového kupónu Benu, který se tu objeví. A nebojte se, nebudeme plnit vaši e-mailovou schránku stovkami zpráv. Od této chvíle již o žádnou zajímavou slevu u Benu nepřijdete!

2. Jak na slevové kupóny Benu

Na profilové stránce lékáren Benu hned vidíte aktuální slevové kódy Benu. Nabídka se průběžně mění, a tak nejnovější najdete nahoře, další jsou seřazeny podle doby platnosti, úplně dole ty, jejichž platnost brzy vyprší. Tak pozor, ať něco neprošvihnete! Doporučujeme všímat si platnosti kupónů a podmínek jednotlivých slev, každý slevový kupón Benu může mít jiné.

Většinou se k zajímavé slevě u Benu dostanete tak, že kliknete na odkaz “Zobrazit” nebo “Zobrazit slevový kód“. U slevového kupónu Benu budete přesměrováni na odpovídající stránku e-shopu Benu.cz, kde si můžete přečíst o slevové nabídce nebo si vybrat z konkrétních zlevněných výrobků. Můžeme vás upozornit na akci na e-shopu Benu.cz nebo lze slevu využít i v kamenných lékárnách Benu.

A jak fungují poukazy na slevové kódy Benu? Je to jednoduché! Klikněte na “ZOBRAZIT” na slevovém kódu Benu a otevře se vám nové okno se stránkami e-shopu. Zároveň se vám v původním okně na kupónu odkryje číselný kód, který podle pokynů vložíte při nákupu na e-shopu do pole nadepsaného třeba takto: “Máte-li slevový kód a chcete jej využít, vložte jej zde…” nebo prostě: “Slevový kupón”.  Slevový kód Benu vám většinou umožní získat slevu několik procent na vybrané zboží nebo dokonce veškeré zboží e-shopu.

Nevybrali jste si právě teď ze Skrblíkových slevových kupónů Benu? Nevadí, klikněte nahoře na “Přejít na web obchodu”. Internetová lékárna Benu.cz vám má i tak co nabídnout! Úplně dole na úvodní stránce vyhledejte “Chci aktuální slevy”. Automaticky se vám otevře aktuální leták ve formátu PDF a slevy platí stejně jak na e-shopu, tak v lékárně.

3. Proč si vybrat právě lékárny Benu

Slyšeli jste o programu BENU+ s lékovou kartou? Možná právě to potřebujete. Zaregistrujte si Lékovou kartu u Benu a odborníci v lékárně vám při výdeji léků zkontrolují interakce mezi léky a doplňky, které berete. Toto vzájemné působení léků a různých doplňků stravy může zásadním způsobem podpořit, omezit nebo zcela zmařit léčbu či prevenci a v krajním případě i ohrozit vaše zdraví. Navíc vám odborníci rádi poradí jak v lékárně, tak online — na liště “Zeptejte se lékárníka” na pravém okraji okna. A to ještě není všechno, za každý nákup volně prodejného sortimentu dostanete bod za každou utracenou korunu. Body se ukládají na vašem osobním nebo rodinném účtu a můžete je vyměnit za výhodné nabídky a slevové poukázky. V programu BENU+ má pro vás Benu pokaždé nějakou slevu!

Ohromnou výhodou je také stále rostoucí síť více jak 200 kamenných lékáren, které na webu Benu.cz snadno vyhledáte a ve kterých si můžete bezplatně vyzvednout i své zboží koupené v e-shopu.

Pokud si svou objednávku z e-shopu necháte poslat domů, můžete využít službu PPL nebo služby České pošty.

Rozhodně je plusem i možnost zaplatit v lékárnách poukázkami těchto společností: Edenred CZ (Ticket Benefits Card, Ticket Multi, Ticket Medica), Sodexo (Vital pass, Flexi pass, Dárkový pass), Le Cheque Dejeuner (Unišek, Unišek +), Benefit management (Benefit plus) a také přes Cafeterii online, Cafeteria Edenred, Moje Benefity Sodexo Cafeterie, Benefit Plus a Gallery Beta.

Skrblík vám přeje příjemný nákup se slevovými kupóny Benu.