leden 2020

Slevové kódy Benu leden 2020

Rating: 9 (120 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Internetová lékárna Benu nabízí široký sortiment volně prodejných léků, doplňků stravy, čajů a bylinek nebo kosmetiky a hygieny. Na Skrblíkovi si můžete stáhnout aktuální slevový kód Benu nebo prohlédnout platné slevy na Benu.cz.

Přejít do obchodu
Aktuální slevy na Benu

7,5 % cashback s Tipli z nákupu v Benu

Více informací
Využít slevu Vyprší za 342 dnů

Cashback Tipli → získejte zpět 7,5 % z Vašeho nákupu z Benu

Více informací
Využít slevu Vyprší za 342 dnů

Léková karta Benu ► slevy až 35 %

Více informací
Využít slevu Vyprší za 342 dnů

Slevy až 40 % v Benu výprodeji

Více informací
Využít slevu Vyprší za 342 dnů

Akční leták Benu

Více informací
Využít slevu Vyprší za 342 dnů

Benu.cz výhodné nabídky a slevové poukázky

Více informací
Využít slevu Vyprší za 342 dnů

Benu.cz: Doprava zdarma na váš nákup

Více informací
Využít slevu Vyprší za 342 dnů

Benu.cz: Sleva 18 % na volně prodejné léky

Více informací
Využít slevu Vyprší za 342 dnů

Benu.cz: Sleva 16 % na kosmetiku a hygienické potřeby

Více informací
Využít slevu Vyprší za 342 dnů

Benu.cz: Sleva 30 % na volně prodejné léky

Více informací
Využít slevu Vyprší za 342 dnů

Benu – Doprava ZDARMA

Více informací
Využít slevu Vyprší za 342 dnů

BENU.cz sleva 15 % na produkty MedPharma

Více informací
Využít slevu Vyprší za 7 dnů

Benu.cz sleva 2+1 na značku Weleda

Více informací
Využít slevu Vyprší za 7 dnů

BENU.cz sleva 15 % na Diozen

Více informací
Využít slevu Vyprší za 7 dnů

Můžete přejít do obchodu. Benu jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 84 dny BENU.cz Sleva 20 % na celý sortiment MedPharma
  • 100 dny BENU.cz Sleva 200 Kč při nákupu přípravku Eucerin nad 690 Kč
  • 115 dny Benu.cz sleva na zn. Weleda 2+1 zdarma
  • 115 dny Benu.cz sleva 10 % na výrobky zn. Indulona
  • 145 dny Benu.cz sleva na La Roche-Posay 2+1 zdarma
  • 145 dny Benu.cz sleva na značku Klorane 20 %

Jak ušetřit Benu 2020

K síti lékáren Benu patří v České republice patří více než 200 kamenných lékáren a internetová lékárna Benu.cz. V lékárnách Benu i na e-shopu si vyberete, najdete tam širokou nabídku léků, doplňků stravy, kosmetiky, zdravotnických pomůcek i veterinárních potřeb. Bonusem je osobní Léková karta BENU, díky níž vám lékárna ohlídá interakce mezi užívanými léky a doplňky stravy. E-shop je přehledný a při nákupu nad 1 499 Kč máte navíc dopravu zakoupeného zboží zdarma. Využijte Skrblíkovy slevové kupóny Benu a nakupujte v lékárně pohodlně z domova a se slevou.

1. Výhody Skrblíkových slevových kódů Benu

Jak se vám můžou hodit Skrblíkovy slevové kupóny Benu? Se slevovým kupónem Benu se dozvíte o zajímavé slevové akci nebo výprodeji v lékárnách nebo na e-shopu. Kupón se slevovým kódem Benu vám zase většinou přinese několikaprocentní slevy. Jak na to?

Zadejte do vyhledávání “Slevové kupóny od Skrblíka” a dál hledejte “Benu“. Otevře se vám profilová stránka Benu s aktuálním výběrem slevových kupónů. A tady najdete všechny potřebné informace pěkně na jednom místě a například přes slevové kódy Benu se dostanete k aktuální slevě na e-shopu.

Ale aby vám opravdu žádná sleva u Benu neunikla, uděláte nejlépe, když se přihlásíte k odběru pravidelného Skrblíkova zpravodaje. Pokud do oranžového pole vyplníte svůj e-mail, dostanete každou středu dávku novinek od Skrblíka — mail s přehledem nejnovějších slevových kupónů, úsporných řešení a vychytávek. Tak si hned všimnete i každého slevového kupónu Benu, který se tu objeví. A nebojte se, nebudeme plnit vaši e-mailovou schránku stovkami zpráv. Od této chvíle již o žádnou zajímavou slevu u Benu nepřijdete!

2. Jak na slevové kupóny Benu

Na profilové stránce lékáren Benu hned vidíte aktuální slevové kódy Benu. Nabídka se průběžně mění, a tak nejnovější najdete nahoře, další jsou seřazeny podle doby platnosti, úplně dole ty, jejichž platnost brzy vyprší. Tak pozor, ať něco neprošvihnete! Doporučujeme všímat si platnosti kupónů a podmínek jednotlivých slev, každý slevový kupón Benu může mít jiné.

Většinou se k zajímavé slevě u Benu dostanete tak, že kliknete na odkaz “Zobrazit” nebo “Zobrazit slevový kód“. U slevového kupónu Benu budete přesměrováni na odpovídající stránku e-shopu Benu.cz, kde si můžete přečíst o slevové nabídce nebo si vybrat z konkrétních zlevněných výrobků. Můžeme vás upozornit na akci na e-shopu Benu.cz nebo lze slevu využít i v kamenných lékárnách Benu.

A jak fungují poukazy na slevové kódy Benu? Je to jednoduché! Klikněte na “ZOBRAZIT” na slevovém kódu Benu a otevře se vám nové okno se stránkami e-shopu. Zároveň se vám v původním okně na kupónu odkryje číselný kód, který podle pokynů vložíte při nákupu na e-shopu do pole nadepsaného třeba takto: “Máte-li slevový kód a chcete jej využít, vložte jej zde…” nebo prostě: “Slevový kupón”. Slevový kód Benu vám většinou umožní získat slevu několik procent na vybrané zboží nebo dokonce veškeré zboží e-shopu.

Nevybrali jste si právě teď ze Skrblíkových slevových kupónů Benu? Nevadí, klikněte nahoře na “Přejít na web obchodu”. Internetová lékárna Benu.cz vám má i tak co nabídnout! Úplně dole na úvodní stránce vyhledejte “Chci aktuální slevy”. Automaticky se vám otevře aktuální leták ve formátu PDF a slevy platí stejně jak na e-shopu, tak v lékárně.

3. Proč si vybrat právě lékárny Benu

Slyšeli jste o programu BENU+ s lékovou kartou? Možná právě to potřebujete. Zaregistrujte si Lékovou kartu u Benu a odborníci v lékárně vám při výdeji léků zkontrolují interakce mezi léky a doplňky, které berete. Toto vzájemné působení léků a různých doplňků stravy může zásadním způsobem podpořit, omezit nebo zcela zmařit léčbu či prevenci a v krajním případě i ohrozit vaše zdraví. Navíc vám odborníci rádi poradí jak v lékárně, tak online — na liště “Zeptejte se lékárníka” na pravém okraji okna. A to ještě není všechno, za každý nákup volně prodejného sortimentu dostanete bod za každou utracenou korunu. Body se ukládají na vašem osobním nebo rodinném účtu a můžete je vyměnit za výhodné nabídky a slevové poukázky. V programu BENU+ má pro vás Benu pokaždé nějakou slevu!

Ohromnou výhodou je také stále rostoucí síť více jak 200 kamenných lékáren, které na webu Benu.cz snadno vyhledáte a ve kterých si můžete bezplatně vyzvednout i své zboží koupené v e-shopu.

Pokud si svou objednávku z e-shopu necháte poslat domů, můžete využít službu PPL nebo služby České pošty.

Rozhodně je plusem i možnost zaplatit v lékárnách poukázkami těchto společností: Edenred CZ (Ticket Benefits Card, Ticket Multi, Ticket Medica), Sodexo (Vital pass, Flexi pass, Dárkový pass), Le Cheque Dejeuner (Unišek, Unišek +), Benefit management (Benefit plus) a také přes Cafeterii online, Cafeteria Edenred, Moje Benefity Sodexo Cafeterie, Benefit Plus a Gallery Beta.

Skrblík vám přeje příjemný nákup se slevovými kupóny Benu.