květen 2024

1x BeLenka slevový kód na květen 2024

(9 hodnocení)
O obchodu

BeLenka je e-shop, který nabízí barefoot, ergonomická nosítka, šátky a oblečení pro maminky, které svá dítka nosí v šátcích či nosítkách. Všechny vyjmenované produkty jsou navrhovány bývalou paraolympičkou Lenkou Cenigovou. Slevy BeLenka můžete objevit v zasílaném newsletteru. Ušetřit v obchodě vám pomůže také portál Skrblík, který pro vás vyhledává a publikuje slevové kupóny BeLenka.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. BeLenka jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
BeLenka slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení10/10
📅 Poslední aktualizace21. 5. 2024

Jak ušetřit BeLenka 2024

E-shop BeLenka vyrábí ergonomickou barefoot obuv, ergonomické nosiče a šátky na nošení dětí, ale také nosičské a těhotenské bundy, svetry, mikiny a další doplňky. Do každého produktu vkládá paní majitelka Lenka sebe, své nápady a své srdce.  Její barefoot obuv je vyhledávaná a vysoce hodnocená i v Americe, Kanadě, Francii, Estonsku a v mnoha jiných státech.

Chcete vědět, jak ušetřit na BeLenka? My vám poradíme. Než v e-shopu nakoupíte, podívejte se, zda není k dispozici slevový kupón BeLenka, který vám pomůže ušetřit i několik desítek procent.

Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, získáte přehled o nových produktech a slevových akcích. Stačí zadat vaši e-mailovou adresu v dolní části webu. Pro BeLenka slevy sledujte také facebookovou stránku a Instagram obchodu. Ušetříte i během akce BeLenka Black Friday.

Jak získat slevový kupón BeLenka

Přímo na hlavní stránce e-shopu najdete slevové kupóny BeLenka. Ty se mohou objevit také v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte v dolní části webu.

Pro další informace sledujte facebookovou stránku a Instagram obchodu nebo se zde na našem portálu Skrblík přihlaste k odběru novinek, kdy vám budeme pravidelně posílat do e-mailu tipy na slevy v řadě obchodů. Slevový kupón získáte například i během akce BeLenka Black Friday.

Jak uplatnit slevový kód BeLenka

Slevový kód BeLenka

Slevový kód BeLenka uplatníte v prvním kroku v košíku pod seznamem objednávaného zboží. Po kliknutí na text “Máte slevový kupón” se vám zobrazí políčko, kam váš kód zadáte. Poté stačí kliknout na “Použít”.

E-shop BeLenka slevové kódy omezuje dobou trvání. Mohou se také vztahovat jen na konkrétní typ zboží nebo částku objednávky a nemusí platit na produkty v akci.

Cashback BeLenka

Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3 % získat bonus 200 Kč

BeLenka cashback vám pomáhá ušetřit a nabízí ho Plná Peněženka, Tipli a Refundo. Zaregistrujte se a k uplatnění cashbacku nakupte v obchodě přes odkaz, který najdete na webu zmíněných portálů. Z ceny vaší objednávky získáte zpět 3 %. Peníze, které za nákupy nastřádáte, se dají za daných podmínek zaslat na váš bankovní účet.

BeLenka slevy – výprodeje, Black Friday…

Na hlavní stránce e-shopu se mohou objevit slevové akce či slevové kupóny BeLenka. Aktuální informace o produktech, akcích a slevy BeLenka najdete v pravidelně zasílaném newsletteru. Přihlásíte se k němu v dolní části webu e-shopu.

Pro další informace sledujte také facebookovou stránku a Instagram obchodu. Na blogu se dočtete o zdravém životním stylu, výchově a péči o děti, ale také o BeLenka produktech. Ušetříte například i pokud nakoupíte během akce BeLenka Black Friday, kterou e-shop jednou za čas pořádá.

BeLenka doprava zdarma a cena poštovného

BeLenka doprava zdarma momentálně není k dispozici – obchod ji totiž nenabízí. Balíček si můžete až domů nechat doručit společností DPD. Cena dopravy ze 90 Kč, za dobírku si připlatíte 30 Kč. Zboží si můžete zdarma vyzvednout na obchodním místě v Žilině.

BeLenka vrácení zboží

E-shop BeLenka vrácení zboží umožňuje bez udání důvodů do 14 dnů od převzetí objednávky. Podmínkou je nepoužité, nevyprané, nepoškozené zboží, v původním obalu, s veškerým příslušenstvím a záručním listem, pokud byl přiložen. Pro vrácení zboží využijte vzor uvedený v obchodních podmínkách v sekci Odstoupení od kupní smlouvy.

Oznámení zašlete na e-mail info@belenka.cz nebo ho přiložte k řádně zabalenému zboží. Formulář by měl obsahovat číslo a datum objednávky nebo seznam objednávaného zboží, datum, kdy bylo zboží doručeno, vaše jméno a příjmení, adresu bydliště a uveďte zde také číslo bankovního účtu.

Zboží poté zabalte, přiložte k němu doklad o koupi (fakturu) a odešlete na adresu:

Be Lenka s.r.o.
Antona Bernoláka 2202/12
010 01 Žilina

Obchod vám nejpozději do 14 dnů ode dne doručení zboží vrátí peněžní prostředky, a to i včetně nákladů na dodání balíčku zpět e-shopu.

BeLenka reklamace 2024

Záruční doba začíná běžet ode dne převzetí objednávky, a v případě nového zboží je dlouhá 24 měsíců, u použitého 12 měsíců. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem info@belenka.cz.

BeLenka reklamace uskutečníte zasláním zboží společně s dokladem o koupi (fakturou) na adresu:

Be Lenka s.r.o.
Antona Bernoláka 2202/12
010 01 Žilina

Nárok máte výměnou zboží za nové, opravu, vrácení kupní ceny či odstoupení od kupní smlouvy. Reklamace bude vyřízena nejpozději do 40 dnů ode dne jejího uplatnění.

BeLenka kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka BeLenka je tu pro vaše dotazy na telefonním čísle +421 948 191 469 od pondělí do pátku v čase 8 až 16:30.

Využít lze i BeLenka e-mail info@belenka.cz.