červen 2024

2x Belabel slevový kód na červen 2024

(31 hodnocení)
O obchodu

Belabel je internetový obchod se širokou nabídkou triček s potiskem, polštářů, hrnků nebo plyšáků. Vybrat si můžete vlastní potisk nebo některý z originálních stylů, které má Belabel pro své zákazníky připravené. Na portále Skrblík můžete najít slevové kódy Belabel a mnoho dalších tipů, jak při nákupu v obchodě ušetřit, příkladem je cashback, který má obchod vlastní i podporuje spolupráci s cashback portály.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Belabel jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Belabel slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace18. 6. 2024

Jak ušetřit Belabel 2024

Eshop Belabel se zabývá prodejem zboží s originálními potisky. V nabídce obchodu jsou trička, mikiny nebo čepice a další oblečení, ale také školní vybavení, hrnečky a dárkové předměty na které nabízí Belabel desítky vlastních potisků, ale také možnost si připravit svůj obrázek, například fotku.

Skrblík vám poradí, jak ušetřit v Belabel, při nákupu originálních předmětů. K dispozici je pro vás služba cashback, kterou podporují cashback portály, ale také vlastní cashback obchodu Belabel, kdy za každý nákup v hodnotě 100 Kč získáte 10 Kč zpět. K dispozici je také newsletter a slevové kódy.

Obchod Belabel je vhodný pro výrobu triček na rozlučky se svobodou, na svatby nebo speciální akce. Na internetu má obchod dobré hodnocení, služby doporučuje 93 % zákazníků srovnávače Heureka, kde si můžete přečíst recenze a hodnocení služeb jednotlivých obchodů.

Jak získat slevový kupón Belabel

O novinkách a případných akcích se můžete dočíst na Facebooku Belabel. K dispozici jsou pro vás také portály jako je Skrblík, kde pro vás hledáme nejnovější akce a slevové kódy Belabel, ale také do stovek dalších obchodů.

Vlastní newsletter má také obchod Belabel, ve kterém dostanete novinky zdarma a rovnou do vašeho e-mailu.

Jak uplatnit slevový kód Belabel

Belabel

Při nákupu můžete uplatnit slevový kód Belabel. V druhém kroku při výběru dopravy a způsobu platby můžete do pole “Uplatnit slevový kód” vložit váš slevový kupon Belabel.

V případě, že je platný se jeho cena odečte od celkové částky, kterou musíte zaplatit, v opačném případě se objeví upozornění, že kupon není platný. V tomto případě si zkontrolujte, zda je možné ho uplatnit na objednaný výrobek a zda má objednávka požadovanou minimální hodnotu. Případně můžete kontaktovat podporu obchodu.

Cashback Belabel

Cashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo4 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli4 % získat bonus 200 Kč

Cashback je populární způsob, jak ušetřit při nákupech na internetu. Funguje na principu marketingových odměn pro cashback portály, které následně část této odměny přesouvají na zákazníka, který tak získá zajímavou slevu na svůj nákup. Běžně je výše cashbacku kolem 2-10 %, v závislosti na portálu a obchodu. Belabel cashback poskytují portály Plná peněženka, Tipli a Refundo ve výši 4 % z hodnoty vaší objednávky.

Před nákupem musíte být zaregistrovaní na některém z těchto portálů, následně se proklikněte do obchodu a nakupte. Po nastřádání peněz si můžete nechat peníze poslat na bankovní účet.

Belabel slevy – výprodeje, Black Friday…

Příliš mnoho způsobů, jak ušetřit v Belabel není. Klasickou sekci se zlevněným zbožím nebo slevami eshop nemá. Můžete se však přihlásit k odběru newsletteru, zaregistrovat a využít vlastní funkce cashback, kterou Belabel nabízí. Prostřednictvím tohoto vrácení peněz získáte za každých 100 Kč 5-10 % zpět, které následně můžete využít jako slevu při dalších objednávkách.

Belabel Black Friday pořádá, můžete při něm získat slevy na široký sortiment produktů. Akcí Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes se Belabel neúčastní.

Belabel doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma z Belabel není k dispozici při nákupech v eshopu. Pokud se doprava zdarma na Belabel objeví nebo pokud obchod vydá slevové kódy pro snížení minimální hodnoty, objevíte je u nás na Skrblíkovi.

K dopravě vaší objednávky využívá Belabel několik způsobů dopravy. K dispozici jsou:

  • Zásilkovna – 68 Kč
  • GLS – 108 Kč
  • Česká pošta
    • Balík do ruky – 99 Kč
    • Balík do balíkovny – 60 Kč
    • Balík na poštu – 96 Kč

K dispozici je také osobní odběr v pobočkách Belabel, který je zpoplatněn 29 Kč. Za dobírku si připlatíte 59 Kč, nelze ji však využít při nákupu nad 600 Kč.

Belabel vrácení zboží

Nevyhovuje vám zboží, které jste v Belabel koupili? můžete ho do 14 dní vrátit.

Vrácení zboží Belabel není možné u produktů, které byly upraveny podle vašeho přání. Vracet je tedy možné pouze zboží, které bylo standardně k dispozici v nabídce obchodu.

Proces vrácení zboží Belabel je snadný. Zboží, které nesmí být používané a poškozené, zabalte, aby se při přepravě nepoškodilo, přiložte kopii faktury a odešlete balík na adresu Cukrovarská 957/21b, Praha 9, PSČ 196 00. Obchod můžete případně předem informovat na e-mail info@belabel.cz, nebo můžete informaci o odstoupení od smlouvy přiložit do balíčku.

Po převzetí zboží ho obchod zkontroluje a do 14 dní pošle zpět peníze.

Belabel reklamace 2024

V případě poškozeného zboží můžete uplatnit v Belabel reklamace. Zákonná lhůta na reklamování poškozené věci je 24 měsíců. Pokud se na zboží vyskytne vada, můžete požadovat slevu na zboží, opravu, výměnu za nový kus v případě, že je na zboží více vad nebo odstoupení od smlouvy a vrácení peněz.

O reklamaci Belabel informujte e-mail na info@belabel.cz, následně zboží zabalte, přiložte kopii kupní smlouvy a odešlete zboží na adresu: Cukrovarská 957/21b, Praha 9, PSČ 196 00.

Reklamace Belabel vyřídí do 30 dní, rozhodnout o ní musí nejpozději do tří dnů. Reklamovat nelze vlastní návrhy trička, které může být odlišné od vzhledu v aplikaci.

Belabel kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Eshop nabízí několik způsobů, jak ho můžete kontaktovat.

Prvním z nich je telefonní číslo Belabel: 725 589 508.

Druhou možností je e-mail Belabel: info@belabel.cz.

Obchod můžete také kontaktovat přes kontaktní formulář přímo na eshopu nebo napsat zprávu na sociálních sítích Facebook nebo Instagram.