červen 2024

4x BazarovéRegály.cz slevový kód na červen 2024

(43 hodnocení)
O obchodu

E-shop, který vám za bazarové ceny prodá zbrusu nové regály do domácností, garáží, obchodů nebo kanceláří. Vybírat z rozmanitého sortimentu můžete jak z pohodlí domova, tak i v kamenné prodejně v Brně. Akce a slevy BarazovéRegály.cz objevíte nejen na stránkách obchodu, ale také na portále Skrblík, který vám pomáhá šetřit. Skrblík má pro vás připravené také aktuální slevové kódy BazarovéRegály.cz.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. BazarovéRegály.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
BazarovéRegály.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit BazarovéRegály.cz 2024

E-shop BazarovéRegály.cz prodává nové regály za nízké ceny a nabízí také možnost zakázkové výroby. Na webu obchodu najdete regály do domácnosti, garáže, skladu nebo do kanceláře. Co se týče typů, máte na výběr z regálů kovových s dřevotřískovými policemi nebo MDF policemi či regály s vysokou nosností. Zboží si můžete vybrat i přímo v kamenné provozovně v Obchodním centru Futurum v Brně.

A jak ušetřit na BazarovéRegály.cz? Před nákupem v obchodě se podívejte, zda byste nemohli ušetřit prostřednictvím slevového kupónu. Sekce výprodej BazarovéRegály.cz nabízí regály mnoha typů za skvělé ceny. Ušetříte také, pokud si zakoupíte výhodnější balíčky regálů po 3, 5, 10 nebo 20 kusech.

Kladná hodnocení má eshop také na portále Heureka.

Zaregistrováním se k odběru newsletteru získáte aktuální novinky a slevové akce obchodu. Slevy BazarovéRegály.cz dosahují i více než 55 %. A až 70 % ušetříte při pravidelné akci BazarovéRegály.cz Black Friday.

Jak získat slevový kupón BazarovéRegály.cz

Slevový kupón BazarovéRegály.cz objevíte jednou za čas přímo na e-shopu. Získat ho můžete i pokud budete odebírat newsletter obchodu. K zaregistrování stačí zadat váš e-mail v dolní části webu a žádné novinky a slevové akce vám neuniknou.

Jako velká řada obchodů provozuje i BazarovéRegály.cz facebookovou stránku, kde se můžete dozvědět o nových slevových kódech.

Aktuální akce a slevové nabídky do BazarovéRegály.cz a stovek obchodů najdete i zde na portálu Skrblík.

Jak uplatnit slevový kód BazarovéRegály.cz

Slevový kód BazarovéRegály.cz

BazarovéRegály.cz slevový kód uplatníte v prvním kroku v košíku. Vlevo pod seznamem vašeho vybraného zboží najdete kolonku s nadpisem “DÁRKY A SLEVY”, kam zadáte váš kód slevového poukazu a poté kliknete na “Přidat”. Slevové kupóny BazarovéRegály.cz jsou zpravidla omezeny časovým horizontem a nemusí také platit na již zlevněné zboží.

Cashback BazarovéRegály.cz

Cashback Plná peněženka2,45 % získat bonus 60 Kč Cashback Tipli2,45 % získat bonus 200 Kč

Cashback BazarovéRegály.cz nabízí portály Plná Peněženka a Tipli, od kterých můžete získat 2,45 % z vaší objednávky zpět. Stačí se bezplatně registrovat na některém z cashback portálů, nakoupit přes odkaz z obchodu a odměna je vaše.

Cashback představuje vrácení části peněz z nákupu zpět. K získání peněz z nákupu zpět se tedy zaregistrujte na některém cashback portálu, nakupte z obchodu přes odkaz a získáte částku z vaší objednávky podle uvedených procent zpět.

BazarovéRegály.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Výprodej BazarovéRegály.cz nabízí regály mnoha typů za skvělé ceny. V nabídce najdete například profesionální regály s vysokou nosností, skladové regály z nerezové oceli a dalších materiálů, ale i regály do domácností, garáže nebo do sklepa.

Zakoupit můžete i balíčky regálů po 3, 5, 10 nebo 20 kusech. Tyto sady jsou výhodnější než při nákupu zvlášť a ušetří vám větší částku z obnosu peněz. Slevy BazarovéRegály.cz poskytuje pravidelně a dosahují i více než 55 %.

Až 70 % ušetříte při akci BazarovéRegály.cz Black Friday. Obchod se momentálně neúčastní akcí Dny Marianne ani Nákupy OnaDnes.

BazarovéRegály.cz doprava zdarma a cena poštovného

BazarovéRegály.cz doprava zdarma platí pro osobní odběr v Obchodním centru Futurum v Brně. Cena dopravy se odvíjí od váhy a rozměrů balíčku, nejnižší je od 89 Kč a za každý další balík pak + 35 Kč. Větší objednávky jsou zasílány na paletě.

K doručení vaší objednávky můžete využít tyto způsoby dopravy:

  • expresní kurýrní služba In Time
  • paletová přeprava “Raben Logistics” – doprava na paletě za 675 Kč
  • osobní odběr OC Futurum Brno – zdarma

Platit můžete na dobírku nebo převodem na účet.

BazarovéRegály.cz vrácení zboží

Vrácení zboží BazarovéRegály.cz je možné ve lhůtě 14 dnů od jeho převzetí. Pro odstoupení od kupní smlouvy můžete využít příslušný formulář. který vyplníte a společně se zbožím zašlete zpět obchodu na adresu:

RedBird Group, s.r.o.
Lidická 700/19
Veveří, 602 00 Brno

Peněžní prostředky vám budou navráceny do 14 dnů stejným způsobem, jakým jste zboží uhradili.

BazarovéRegály.cz reklamace 2024

Reklamace BazarovéRegály.cz lze uplatnit v záruční době 24 měsíců od převzetí zboží. Obchod nejprve kontaktujte přes kontaktní formulář v pravé dolní části webu, obratem se s vámi spojí a sdělí vám další informace.

Vše můžete vyřešit i na provozovně obchodu v OC Futurum Brno na adrese: Vídeňská 100, 619 00 Brno-jih. Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění.

BazarovéRegály.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka BazarovéRegály.cz na tel. čísle 530 513 966. Využít můžete i BazarovéRegály.cz e-mail info@bazaroveregaly.cz nebo chat v pravé dolní části webu. Provozovnu obchodu najdete v Obchodním centru Futurum v Brně.