červen 2024

1x Bauhaus slevový kód na červen 2024

(7 hodnocení)
O obchodu

Bauhaus je švýcarský obchodní řetězec zaměřený na stavebniny a výrobky pro kutily. Prodejny Bauhaus v ČR naleznete v Praze (Průhonice-Čestlice, Dolní Chabry a Pankrác), v Brně (Strážní a Ivanovice), Plzni, Liberci a v Českých Budějovicích. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do obchodů Bauhaus.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Bauhaus jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Bauhaus slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev1
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit Bauhaus 2024

Pokud vybavujete Váš byt, tak určitě nezapomeňte navštívit Bauhaus, kde naleznete opravdu široký sortiment pro Váš dům, byt i zahradu. Bauhaus nezapomněl ani na rozmanitou nabídku nejrůznějších doplňků pro Vaše bydlení.  Bauhaus odborná centra najdete v Praze, Brně, Plzni, Liberci a také Českých Budějovicích. V odborných centrech Bauhaus se setkáte mimo jiné s profesionálním přístupem a nabídkou širokého sortimentu, díky níž v těchto obchodních centrech naleznete takřka vše. Velkou výhodou je i rozsáhlá otevírací doba. Takže pokud třeba rekonstruujete nebo jen něco opravujete i o víkendech a jestliže jste jen něco zapomněli, není problém navštívit Bauhaus a koupit to.

Zkrášlete si Váš domov v Bauhaus se slevou s využitím slevových kupónů Bauhaus.

Slevy a slevové kupóny Bauhaus

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Bauhaus, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit a při nákupu na Bauhaus ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy v Bauhaus

Pokud chcete při nákupu v Bauhaus ušetřit, nezapomeňte se podívat do katalogů Bauhaus nebo na internetové stránky Bauhaus, kde naleznete cenově zvýhodněné zboží, díky němuž s Bauhaus ušetříte, aniž byste potřebovali jakýkoliv slevový kupón Bauhaus. Bauhaus také pořádá různé zajímavé akce, kdy vydává různé slevové kupóny Bauhaus na zboží za opravdu výhodné ceny, kde sleva Bauhaus je opravdu znatelná. Slevové kupóny Bauhaus na veškerý sortiment až 20 % není výjimkou. Tyto akce jsou časově omezeny.

Přihlášení k odběru newsletteru Bauhaus

Pokud se přihlásíte k odběru novinek, tak budete vědět jako první o novinkách a slevách Bauhaus. Obchod pořádá zajímavé akce a slevy Bauhaus a o různých poutavých akcích a slevových kupónech Bauhaus jsou registrovaní zákazníci informováni zejména prostřednictvím e-mailu. Bauhaus také pořádá pro registrované zákazníky zajímavé soutěže, díky nimž máte možnost získat slevové kódy Bauhaus na Váš nákup.

Věrnostní program Bauhaus

Výhody věrnostního programu jsou velice zajímavé. Máte možnost získat trvalou slevu od Bauhaus a ušetřit až 10 % při Vašich nákupech. Podrobné informace o věrnostním programu získáte v Bauhaus centrech na hlavních informacích nebo v oddělení Bauhaus Profi depot.

Dárkový poukaz

Pokud si nevíte rady s nákupem dárku nejenom pro své nejbližší, tak určitě nezapomeňte pořídit Dárkovou poukázku Bauhaus. S pomocí tohoto dárkového slevového kupónu Bauhaus ušetříte mnoho času a energie a určitě jeho darováním uděláte velkou radost.

Facebook a další sociální sítě Bauhaus

Sledujte Bauhaus na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Bauhaus, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak nakupovat a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny Bauhaus

Nákup v odborných centrech je v podstatě radost. Máte možnost si doma v klidu vybrat zboží z katalogu a pak pohodlně nakoupit. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, tak ochotný a proškolený personál Vám rád pomůže. U kasy nezapomeňte uplatnit slevové kupóny Bauhaus, pokud nějaké vlastníte. Může se jednat o slevové kupóny Bauhaus z Vašeho e-mailu, katalogu nebo slevové kupóny Bauhaus získané v poradním centru Bauhaus. Pro stavebniny a podobný sortiment můžete využít Drive-In arény, díky níž můžete nakoupit přímo do auta. Tato služba je ve vybraných odborných centrech Bauhaus a Váš nákup se tak stává opravdu rychlým a pohodlným.

Doprava a platba Bauhaus

Bauhaus nabízí opravdu rozmanité služby. Takže mimo to, že přijedete a nakoupíte, případně si Váš nákup zjednodušíte nákupem v Drive-In aréně. Pokud patříte mezi registrované řemeslníky, živnostníky nebo velkoodběratele v rámci věrnostního programu Bauhaus, tak můžete Vaše zboží objednat např. e-mailem, faxem, telefonem a druhý den ho vyzvednout. Jestliže se chystáte nakoupit velké množství zboží, tak můžete také využít nabídky dopravy od Bauhaus. I když doprava zdarma od Bauhaus není standardně poskytována, tak i za poplatek Vám usnadní nákup. Bauhaus má k dispozici několik druhů vozů a může Vám materiál dodat až na Vaši stavbu. Pro podrobnější informace se informujte ve Vašem oblíbeném odborném centru nebo můžete zavolat na kontakty uvedené na internetových stránkách Bauhaus.

Mimo klasické platby v hodovosti nebo platební kartou můžete například využít zajímavých nabídek koupě zboží v Bauhausu na splátky. Tato služba je možná již od 2000 Kč.