červen 2024

3x BatohBobby slevový kód na červen 2024

(39 hodnocení)
O obchodu

BatohBobby je e-shop, který prodává chytré batohy od značky XD Design, která uvedla na trh batohy, které nelze vykrást. E-shop představuje batoh Bobby, který je vyráběn v různých variantách (na cesty, do práce, do školy apod.). Skvělou možností, jak ušetřit na BatohBobby, je využití funkce cashback. Ušetřit vám pomáhá také portál Skrblík, který si pro vás připravil slevové kupóny BatohBobby. Nechybí ani doprava zdarma nebo newsletter s aktuálními tipy.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 500 Kč
Můžete přejít do obchodu. BatohBobby jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
BatohBobby slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 6. 2024

Jak ušetřit BatohBobby 2024

V dnešní hektické době plné cestování a pohybu je dobré mít u sebe praktického a spolehlivého společníka. Hledáte-li kvalitní batoh, který bude vyhovovat všem vašim potřebám, podívejte se na nabídku e-shopu BatohBobby.

Obchod přichází s řadou chytrých bezpečnostních batohů od značky XD Design, které nelze vykrást. Každý model je vybaven důmyslně umístěnými zipy a kapsami, které ochrání vaše věci před zloději. Zároveň je odolný proti vlhkosti, ultralehký a navržený tak, aby nezatěžoval páteř. A ještě navíc dobře vypadá.

Ať už sháníte parťáka na nákupy, na pracovní schůzku, do školy či na sport, jistě uvítáte pár tipů, jak ušetřit na BatohBobby při jeho pořízení.

Nejrychlejší způsob,  jak ušetřit v BatohBobby, si zajistíte přihlášením k odběru newsletteru. Takto vám neuteče žádná “tajná” akce, výprodej ani novinky ze světa chytrých batohů a zavazadel.

Další možností, jak ušetřit na BatohBobby, je sledování profilu na sociálních sítích Facebook a Instagram, kde vás vždy včas upozorní pomocí příspěvků na chystané akce a slevy nebo poskytnou zajímavé tipy.

Jak získat slevový kupón BatohBobby

Slevový kupón BatohBobby  je občas k dispozici přímo na webu obchodu nebo u nás na portálu Skrblík.cz, kde naleznete i další aktuálně nabízené slevové kupóny.

Můžete také sledovat BatohBobby na Facebooku nebo Instagramu, kde bývá tu a tam BatohBobby slevový kupón uveřejněn.

Pokud jste se přihlásili k odběru novinek, bude vám slevový kupón BatohBobby zaslán přímo do mailu.

Jak uplatnit slevový kód BatohBobby

Každý získaný slevový kód Batohbobby snadno uplatníte již v prvním kroku objednávky.  Při náhledu košíku postačí do políčka “Slevový kupon” vepsat získaný kód a pokud bude platný, sleva bude ihned odečtena.

Slevový kupón BatohBobby bývá časově omezen a může mít také stanovenou kategorii zboží, pro kterou jej lze uplatnit. Je dobré si tedy před zadáním tyto informace ověřit.

Slevový kód BatohBobby

Cashback BatohBobby

Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč

BatohBobby cashback přináší další příležitost, jak získat část peněz za nákup zpět. Registrace u některého poskytovatele služby (Plná peněženkaRefundoTipli a Vratné Peníze) vám umožní přes jejich speciální odkaz vstoupit na stránku obchodu. Zde pak můžete nakupovat a za uskutečněný nákup vám bude zpět vrácena část hodnoty nákupu na účet.

BatohBobby slevy – výprodeje, Black Friday…

BatohBobby slevy nenaleznete sice standardně na webových stránkách obchodu, ale jsou pravidelně promovány formou newsletteru, které vám budou zasílány e-mailem po přihlášení k odběru novinek.

Obchod se aktuálně nezapojuje do časově omezené slevové akce Black Friday ani Dny Marianne.

Batohbobby má také vlastní profil na sociálních sítích Facebook a Instagram , kde vás vždy včas upozorní pomocí příspěvků na chystané BatohBobby slevy, případně si můžete zasoutěžit o zajímavé výhry.

BatohBobby doprava zdarma a cena poštovného

BatohBobby doprava zdarma je poskytnuta vždy při objednávce nad 1 500 Kč. Je poskytována automaticky, není tedy nutné zadávat žádný kód. Navíc se vždy zobrazí jasné sdělení, za kolik je ještě třeba nakoupit, aby bylo od BatohBobby poštovné zdarma uznáno.

K dispozici je několik variant dodání balíčku:

  • Osobní odběr na výdejně na Praze 7 nebo showroomu PF Design na Praze 9 – ZDARMA

Důležité info: nelze zde platit kartou ani hotově, objednávka musí být uhrazena předem

  • Zásilkovna ČR je za 55 Kč, s dobírkou 87 Kč
  • DPD je za 89 Kč, s dobírkou 121 Kč
  • Česká pošta je za 129 Kč, s dobírkou 161 Kč

Balíčky je možné zaslat také na Slovensko.

BatohBobby vrácení zboží

Pokud chcete koupený výrobek vrátit, obchod vám vyjde vstříc. BatohBobby vrácení zboží můžete provést bez udání důvodu do 14 dní od převzetí objednaného zboží.

Vyplníte vzorový formulář, který je součástí zaslaných obchodních podmínek a zašlete ho společně s nepoškozeným zbožím (pokud možno v originálním obalu) na adresu provozovny: PF Design s. r. o., náměstí Na Balabence 1438/2, 190 00 Praha 9 Libeň

Vyplněný formulář lze také zaslat elektronicky na adresu: info@batohbobby.cz. Vždy je třeba také přiložit kopii dokladu o zakoupení.

Náklady na vrácení zboží nese v tomto případě kupující. Peníze vám budou vráceny stejnou cestou, jakou jste za objednávku zaplatili, pokud se nedohodnete jinak. Pokud byl součástí dodání dárek, musíte vrátit i ten.

BatohBobby reklamace 2024

Obdobným způsobem jako vrácení zboží je řešena také každá BatohBobby reklamace, kterou můžete podat do 24 měsíců od převzetí zboží.

Ke zboží přiložte kopii dokladu o koupi a vyplněný reklamační protokol, který lze stáhnout na stránkách obchodu.

Zboží zašlete na adresu:

BOBBY Design s.r.o.
Oddělení reklamace
náměstí Na Balabence 1438/2
Praha 9 Libeň 190 00

Důležité info: Nezasílejte zboží na dobírku.

Náklady spojené s dopravou zboží vám budou vráceny při splnění těchto podmínek:
• reklamace bude oprávněná
• na: info@batohbobby.cz zašlete žádost o proplacení nezbytných nákladů spojených s dopravou reklamovaného zboží
• doložíte výši nákladů (kopie účtenky za poštovné, přepravní list apod.)

Všechny reklamace BatohBobby vyřizuje bez zbytečného odkladu v zákonné 30denní lhůtě a o jejím průběhu budete písemně vyrozuměni.

BatohBobby kontakt – e-mail, telefon, infolinka

BatohBobby rád zůstává v kontaktu se zákazníky a tak nabízí několik možností, kam můžete směřovat své dotazy:

  • k telefonním dotazům můžete využít zákaznickou linku, BatohBobby telefon je 722 925 600.
  • pro písemné dotazy je tu k dispozici BatohBobby e-mail: info@batohbobby.cz
  • přímo na stránkach e-shopu je připraven kontaktní formulář
  • uživatelé sociálních sítí Facebook a Instagram mohou kontaktovat obchod na těchto sociálních sítích