květen 2024

3x Balshop slevový kód na květen 2024

(46 hodnocení)
O obchodu

Obchod Balshop se specializuje na prodej malířského vybavení, vybavení do domácnosti a na zahradu a také na drogerii. Pokud chcete nakoupit produkty z eshopu v kamenných prodejnách, využijte služby obchodů BARVY A LAKY, DROGERIE. Využít můžete zákaznický servis Balshop, který garantuje slevu na nezlevněný sortiment. Slevové kódy Balshop nepodporuje, můžete však získat peníze zpět prostřednictvím služby cashback.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na objednávky nad 3 000 Kč
Můžete přejít do obchodu. Balshop jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Balshop slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace21. 5. 2024

Jak ušetřit Balshop 2024

V sortimentu internetového obchodu Balshop najdete barvy, laky, vše potřebné z drogerie, kosmetiky, věcí do domácnosti, na zahradu a pro kutily. V České republice se nachází desítky kamenných prodejen BARVY A LAKY, DROGERIE.

Ptáte se, jak ušetřit na Balshop? Nejvíce ušetříte, pokud se zaregistrujete do zákaznického klubu. Ten vám přináší slevu 3 % na celý nezlevněný sortiment, speciální cenové nabídky přímo do e-mailu, bonusový program ve formě sbírání Hostíkových bodů za nákupy a další zajímavé výhody.

V sekci “Akce” najdete aktuální Balshop slevy a na hlavní stránce webu objevíte aktuální slevové akce. E-shop poskytuje i Balshop výprodej, který obsahuje vybrané produkty za levnější ceny. Zlevněné zboží najdete také v pravidelném akčním letáku.

Jak získat slevový kupón Balshop

Slevový kupón Balshop můžete získat. Ušetřit můžete také během různých slevových akcí a výhody na vás čekají i v rámci zákaznického klubu Balshop.

Sledovat můžete náš portál Skrblík, kde se o případném zavedení slevových kupónů dozvíte. Můžete také odebírat newsletter od Balshop.

Jak uplatnit slevový kód Balshop

Na e-shopu Balshop slevové kódy uplatníte snadno. Ušetřit můžete také pokud se zaregistrujete do zákaznického klubu Balshop. Získáte tak slevu 3 % na veškerý nezlevněný sortiment.

U slevových kódů si dejte pozor, zda se použití vztahuje na vybrané zboží a zda splňujete například minimální částku pro nákup zboží. Slevové kódy Balshop mohou také být omezeny na určitý čas.

Balshop

Cashback Balshop

Cashback Plná peněženkaaž 2 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 2 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 2 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné penízeaž 2 % získat bonus 50 Kč

Cashback Balshop získáte, pokud se zaregistrujete na portálu Plná Peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze. Na konkrétním cashback portálu si stačí před nákupem najít příslušný e-shop, přejít na jeho webové stránky a uskutečnit objednávku. Odměna ve výši až 2 % z částky objednávky je vaše. Nastřádané peníze za nákupy si můžete poté nechat za stanovených podmínek vyplatit na váš bankovní účet.

Balshop slevy – výprodeje, Black Friday…

Zákaznický klub Balshop přináší hned několik výhod. Zaregistrovat se můžete přímo na webu Balshop.cz nebo v nejbližší prodejně BARVY A LAKY DROGERIE. Získáte tak modrou kartu pro fyzické osoby, nebo červenou, která je určena pro firmy a živnostníky.

Díky věrnostnímu klubu na vás čeká 3% sleva na veškerý nezlevněný sortiment, speciální cenové nabídky, osobní odběr pro objednávky pod 500 Kč pouze za 39 Kč a pro objednávky nad 500 Kč zdarma, odměny a dárky a bonusový program ve formě sbírání Hostíkových bodů za nákupy.

Jiné Balshop slevy najdete také v sekci “Akce” nebo na hlavní stránce e-shopu, kde jsou aktuální slevové akce ve formě procentní slevy a dárků zdarma. Balshop výprodej obsahuje poslední skladové zásoby vybraných produktů za výhodnější ceny. V akčním letáku najdete také aktuálně zlevněné zboží. Ten se obměňuje jednou za měsíc.

Neušetříte během akce Balshop Black Friday, protože ji obchod nepořádá.

Balshop doprava zdarma a cena poštovného

Balshop doprava zdarma se vztahuje na osobní převzetí s výší objednávky nad 3 000 Kč. Pokud se stanete členy klubu prodejen BARVY A LAKY DROGERIE, máte dopravu zdarma při osobním převzetí s výší objednávky již nad 700 Kč. K doručení vaší objednávky lze využít tyto způsoby dopravy:

 • WE|DO na výdejní místo do 20 kg 99 kč
 • PPL
  • balík 0 až 31,5 kg 149 Kč
  • balík 31,5 až 63 kg 289 Kč
  • balík 63 až 94,5 kg 439 Kč
 • Osobní převzetí na podnikových prodejnách BARVY A LAKY DROGERIE
  • objednávky do 700 Kč za 89 Kč, členové klubu za 39 Kč
  • objednávky nad 700 Kč za 39 Kč, členové klubu ZDARMA
 • Osobní převzetí na podnikových prodejnách BARVY A LAKY DROGERIE
  • objednávky do 700 Kč za 89 Kč
  • objednávky nad 700 Kč za 39 Kč
 • Osobní převzetí na prodejnách a partnerských prodejnách pro objednávky nad 3 000 Kč ZDARMA

Zboží zaslané na kamennou prodejnu si musíte vyzvednout do 5 až 10 pracovních dnů ode dne obdržení SMS výzvy.

Balshop vrácení zboží

Balshop vrácení zboží umožňuje do 14 dnů od převzetí zboží. Podmínkou je nepoškozené zboží v původním obalu, které nejlépe vložíte do originálního přepravního obalu a přiložíte vyplněný formulář. Dokument najdete ve vaší e-mailové schránce. Zabalené zboží odešlete zpět na adresu:

Příjem sklad reklamace
Paceřická 1/2773
193 00 Praha 9

Zboží můžete také donést na podnikovou prodejnu BARVY A LAKY DROGERIE s vytištěným formulářem. Do 30 dnů od přijetí zboží obchodem, obdržíte zpět peněžní prostředky společně s náklady na dopravu.

Balshop reklamace 2024

Balshop reklamace lze uplatnit v záruční době 24 měsíců od převzetí objednávky. Do e-mailu, který zašlete na balshop@bal.cz nebo na papír, který přiložíte ke zboží, uvedete jméno a příjmení, adresu bydliště, telefonní kontakt, datum převzetí zboží, název zboží, číslo objednávky (faktury), reklamované množství, popis vady a návrh na vyřízení reklamace.

Reklamace je možná 2 způsoby:

 1. zboží zaslat prostřednictvím pošty na adresu:
  • Příjem sklad reklamace, Paceřická 1/2773, 193 00, Praha 9
 2. zboží můžete reklamovat osobně v jakékoliv prodejně BARVY A LAKY DROGERIE

Reklamované zboží by mělo být zasláno zpět úplné, čisté a s kompletní dokumentací. Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění. Nárok máte i na proplacení poštovních nákladů.

Balshop kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Balshop je tu pro vás ve všední dny od 8 do 16 hodin na telefonním čísle 271 084 418. Využít můžete i Balshop e-mail balshop@bal.cz. E-shop disponuje kamennými prodejnami napříč celou Českou republikou.