leden 2022

Balshop slevový kód na leden 2022

(107 hodnocení)
O obchodu

Obchod Balshop se specializuje na prodej malířského vybavení, vybavení do domácnosti a na zahradu a také na drogerii. Pokud chcete nakoupit produkty z eshopu v kamenných prodejnách, využijte služby obchodů BARVY A LAKY, DROGERIE. Využít můžete zákaznický servis Balshop, který garantuje slevu na nezlevněný sortiment. Slevové kódy Balshop nepodporuje, můžete však získat peníze zpět prostřednictvím služby cashback.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Balshop jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
 • 17 dny Balshop: Aktuální akční leták

Jak ušetřit Balshop 2022

V sortimentu internetového obchodu Balshop najdete barvy, laky, vše potřebné z drogerie, kosmetiky, věcí do domácnosti, na zahradu a pro kutily. V České republice se nachází desítky kamenných prodejen BARVY A LAKY, DROGERIE.

Ptáte se, jak ušetřit na Balshop? Nejvíce ušetříte, pokud se zaregistrujete do zákaznického klubu. Ten vám přináší slevu 3 % na celý nezlevněný sortiment, speciální cenové nabídky přímo do e-mailu, bonusový program ve formě sbírání Hostíkových bodů za nákupy a další zajímavé výhody.

V sekci “Akce” najdete aktuální Balshop slevy a na hlavní stránce webu objevíte aktuální slevové akce. E-shop poskytuje i Balshop výprodej, který obsahuje vybrané produkty za levnější ceny. Zlevněné zboží najdete také v pravidelném akčním letáku.

Jak získat slevový kupón Balshop

Slevový kupón Balshop nyní není možné získat, protože ho e-shop neposkytuje. V košíku nenajdete ani políčko pro jeho vložení. Ušetřit můžete ale během různých slevových akcí a výhody na vás čekají i v rámci zákaznického klubu Balshop.

Slevové kupóny Balshop nenajdete na webu ani během akce Black Friday. Sledovat můžete náš portál Skrblík, kde se o případném zavedení slevových kupónů dozvíte.

Jak uplatnit slevový kód Balshop

Na e-shopu Balshop slevové kódy nenajdete, obchod je nyní nenabízí. Ušetřit ale můžete, pokud se zaregistrujete do zákaznického klubu Balshop. Získáte tak slevu 3 % na veškerý nezlevněný sortiment, osobní odběr pro objednávky pod 500 Kč jen za 39,- Kč a pro objednávky nad 500 Kč zdarma a další speciální cenové nabídky.

Cashback Balshop

Cashback Plná peněženkaaž 2 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 2 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 2 % získat bonus 200 KčCashback Vratné penízeaž 2 % získat bonus 50 Kč

Cashback Balshop získáte, pokud se zaregistrujete na portálu Plná Peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze. Na konkrétním cashback portálu si stačí před nákupem najít příslušný e-shop, přejít na jeho webové stránky a uskutečnit objednávku. Odměna ve výši až 2 % z částky objednávky je vaše. Nastřádané peníze za nákupy si můžete poté nechat za stanovených podmínek vyplatit na váš bankovní účet.

Balshop slevy – výprodeje, Black Friday…

Zákaznický klub Balshop přináší hned několik výhod. Zaregistrovat se můžete přímo na webu Balshop.cz nebo v nejbližší prodejně BARVY A LAKY DROGERIE. Získáte tak modrou kartu pro fyzické osoby, nebo červenou, která je určena pro firmy a živnostníky.

Díky věrnostnímu klubu na vás čeká 3% sleva na veškerý nezlevněný sortiment, speciální cenové nabídky, osobní odběr pro objednávky pod 500 Kč pouze za 39 Kč a pro objednávky nad 500 Kč zdarma, odměny a dárky a bonusový program ve formě sbírání Hostíkových bodů za nákupy.

Jiné Balshop slevy najdete také v sekci “Akce” nebo na hlavní stránce e-shopu, kde jsou aktuální slevové akce ve formě procentní slevy a dárků zdarma. Balshop výprodej obsahuje poslední skladové zásoby vybraných produktů za výhodnější ceny. V akčním letáku najdete také aktuálně zlevněné zboží. Ten se obměňuje jednou za měsíc.

Neušetříte během akce Balshop Black Friday, protože ji obchod nepořádá.

Balshop doprava zdarma a cena poštovného

Balshop doprava zdarma se vztahuje na osobní převzetí s výší objednávky nad 3 000 Kč. Pokud se stanete členy klubu prodejen BARVY A LAKY DROGERIE, máte dopravu zdarma při osobním převzetí s výší objednávky již nad 500 Kč. K doručení vaší objednávky lze využít tyto způsoby dopravy:

 • Uloženka
  • doručení na adresu: zboží do 10 kg za 110 Kč, do 31,5 kg za 140 Kč
  • výdejní místa do 10 kg za 90 Kč, do 20 kg za 130 Kč
 • PPL doručení na adresu
  • balík do 31,5 kg za 130 Kč
  • balík 31,5 až 63 kg za 260 Kč
  • balík 63 až 94,5 kg za 390 Kč
 • Osobní převzetí na podnikových prodejnách BARVY A LAKY DROGERIE
  • objednávky do 500 Kč za 89 Kč, členové klubu za 39 Kč
  • objednávky nad 500 Kč za 39 Kč, členové klubu ZDARMA
 • Osobní převzetí na podnikových prodejnách BARVY A LAKY DROGERIE
  • objednávky do 500 Kč za 89 Kč
  • objednávky nad 500 Kč za 39 Kč
 • Osobní převzetí na prodejnách a partnerských prodejnách pro objednávky nad 3 000 Kč ZDARMA

Zboží zaslané na kamennou prodejnu si musíte vyzvednout do 5 až 10 pracovních dnů ode dne obdržení SMS výzvy.

Balshop vrácení zboží

Balshop vrácení zboží umožňuje do 14 dnů od převzetí zboží. Podmínkou je nepoškozené zboží v původním obalu, které nejlépe vložíte do originálního přepravního obalu a přiložíte vyplněný formulář. Dokument najdete ve vaší e-mailové schránce. Zabalené zboží odešlete zpět na adresu:

Příjem sklad reklamace
Paceřická 1/2773
193 00 Praha 9

Zboží můžete také donést na podnikovou prodejnu BARVY A LAKY DROGERIE s vytištěným formulářem. Do 30 dnů od přijetí zboží obchodem, obdržíte zpět peněžní prostředky společně s náklady na dopravu.

Balshop reklamace 2022

Balshop reklamace lze uplatnit v záruční době 24 měsíců od převzetí objednávky. Do e-mailu, který zašlete na balshop@bal.cz nebo na papír, který přiložíte ke zboží, uvedete jméno a příjmení, adresu bydliště, telefonní kontakt, datum převzetí zboží, název zboží, číslo objednávky (faktury), reklamované množství, popis vady a návrh na vyřízení reklamace.

Reklamace je možná 2 způsoby:

 1. zboží zaslat prostřednictvím pošty na adresu:
  • Příjem sklad reklamace, Paceřická 1/2773, 193 00, Praha 9
 2. zboží můžete reklamovat osobně v jakékoliv prodejně BARVY A LAKY DROGERIE

Reklamované zboží by mělo být zasláno zpět úplné, čisté a s kompletní dokumentací. Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění. Nárok máte i na proplacení poštovních nákladů.

Balshop kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Balshop je tu pro vás ve všední dny od 8 do 16 hodin na telefonním čísle 271 084 418. Využít můžete i Balshop e-mail balshop@bal.cz. E-shop disponuje kamennými prodejnami napříč celou Českou republikou.