červenec 2024

2x Bageterie Boulevard slevový kód na červenec 2024

(19 hodnocení)
O obchodu

Bageterie Boulevard je český fastfoodový řetězec, který se specializuje na zapékané a nezapékané bagety. V několika restauracích jsou k dispozici bagety z trvalé nabídky a také pravidelně aktualizovaná sezónní nabídka. Bageterie Boulevard nabízí slevové akce, výhodná menu a věrnostní program pro pravidelné zákazníky. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevy do Bageterie Boulevard.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Bageterie Boulevard jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Bageterie Boulevard slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev2
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Bageterie Boulevard 2024

Bageterie Boulevard je český fast-foodový řetězec specializující se na zapékané a nezapékané bagety. Vedle baget jsou se značkou Bageterie Boulevard spojené i pečené brambory, husté krémové polévky, ledové čaje vlastní výroby, jogurty a snídaně. Bageterie Boulevard pravidelně obměňuje sezónní Chef menu s novými specialitami, včetně těch z řady Fit Calories.

Díky našemu webu byste mohli v restauraci Bageterie Boulevard ušetřit, jelikož pro Vás máme celou řadu slev do Bageterie Boulevard.

Vyberte si aktuální slevový kód Bageterie Boulevard

V restauraci Bageterie Boulevard lze uplatnit nejrůznější druhy slevových kupónů, většinou se jedná o slevy za objednávku v určité hodnotě.

Z naší nabídky si vyberte aktuální slevový kód Bageterie Boulevard. Snažíme se Vám stále přinášet nové platné slevové kupóny Bageterie Boulevard. Pomůže Vám to ušetřit peníze a čas, neboť všechny slevy jsou přehledně na jednom místě.

U vybrané slevy Bageterie Boulevard stačí kliknout na tlačítko “Zobrazit kupón”.

Otevře se vám nové okno se stránkami Bageterie Boulevard a v původním okně se zobrazí slevový kód Bageterie Boulevard. Pro jednodušší používání si ho zkopírujte do schránky, můžete si ho také zapamatovat.

Jak ušetřit v restauraci Bageterie Boulevard?

Bageterie Boulevard má věrnostní program. Znamená to, že můžete získat věrnostní kartu Bageterie Boulevard. S ní kupujte bagety a každou pátou získáte pouze za polovinu ceny.

Stačí ve kterékoliv restauraci Bageterie Boulevard požádat o kartičku. Kartičku aktivujte na stránkách Bageterie Boulevard. Věrnostní kartu můžete začít používat ihned po aktivaci ve kterékoliv restauraci Bageterie Boulevard.

Při předložení karty Bageterie Boulevard získáte následující slevy u partnerských divadel a kin:

  • Kino Lucerna – 20% sleva na vstupenku
  • Divadlo ABC – 20% sleva na vstupenku
  • Divadlo Rokoko – 20% sleva na vstupenku
  • Divadlo v Řeznické 70,– Kč sleva na vstupenku

Výhody věrnostní karty Bageterie Boulevard

  • Budou Vám posílány aktuální informace o nových akcích a slevách pro členy klubu Bageterie Boulevard
  • Můžete vyhrávat v různých soutěžích, které budou v budoucnu připraveny pro členy klubu
  • Poskytují se také pravidelné odměny pro nejlépe nakupující členy
  • Po přihlášení získáte více informací o aktuálních slevách a akcích