duben 2024

5x AXIT slevový kód na duben 2024

(69 hodnocení)
O obchodu

V e-shopu AXIT si můžete vybrat jízdní kola a vybavení pro cyklisty od značek Author, GT, Superior a mnoha dalších. Čas od času vydá obchod AXIT slevové kupóny. Doprava z AXIT zdarma je k dispozici na nákupy nad 2 500 Kč. Skrblík pro Vás má připravené slevové kódy AXIT.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. AXIT jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
AXIT slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace19. 4. 2024

Jak ušetřit AXIT 2024

Jak uplatnit slevové kupóny AXIT.cz

Potřebujete si koupit nové jízdní kolo? Rozhodli jste se že je správný čas začít se víc věnovat cyklistice nebo jenom potřebujete doplnit nějaké nezbytné vybavení pro cyklistiku? Narodilo se vám dítě a rádi byste se věnovali cyklistice i s dítětem, a proto potřebujete zakoupit vlečný vozík nebo dětskou cyklosedačku? Máte dítě ve věku, kdy už byste jej rádi naučili jezdit na kole, jen vám chybí to správné kolo? Sháníte vhodné oblečení, které je nejlepší pro cyklisty a které vás ochrání před nepříznivými povětrnostními vlivy?

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, pak čtete správný příspěvek a chcete-li vědět, jak ušetřit při jízdního kola nebo vybavení pro cyklisty, přečtěte si právě tento příspěvek až do konce a zjistíte, jak použít slevový kupón Axit.cz 

Co nabízí Axit.cz

Jedná se o obchod, který nabízí jízdní kola a veškeré vybavení pro cyklistiku.

Ve výběru kol naleznete veškeré velikosti, typy rámů od nepřeberného množství renomovaných výrobců.

Dále zde objevíte všechny potřebné komponenty na sestavení vlastního kola podle vašeho výběru.

Pro cyklisty je připraven velký výběr vhodného oblečení a obuvi včetně doplňků jako rukavic nebo helmy. Další nezbytným vybavením správného cyklisty je nářadí na údržbu nebo například držák na kola při převozu autem, který je nezbytný pro rodinné cyklistické výlety.

Rodiče s malými dětmi jistě ocení širokou nabídku cyklosedaček, tažných tyčí nebo vlečných vozíků. Bez těchto doplňků se neobejdete při cyklistických výletech s rodinou.

V nabídce nechybí ani drobné doplňky jako osvětlení, tachometry, blatníky, držáky na lahve, stojánky na kolo, odrazky, nosiče, zámky, pumpičky apod.Při delších výletech oceníte i velký výběr cyklobrašen a rozmanitých kapsiček na kolo.

V doplňkové nabídce obchodu naleznete doplňky pro výživu sportovců, trenažéry apod.

Výhody pro zákazníky

Hlavní podíl na věrnosti zákazníků mají především neustále připravované aktuální slevy AXIT.cz, kde lze využít slevové kupony AXIT.cz.

Hlavní výhodou, kdy nemusíte využít žádný slevový kupón AXIT.cz, je doprava zdarma nad 2500 Kč.

Velmi výhodné je přihlásit se k odběru newsletteru, čímž získáte možnost dozvědět se o slevách, slevových kódech AXIT.cz, připravovaných novinkách a soutěžích jako první.

Obchod nabízí zajímavý věrnostní systém. Za každý nákup vám připíše příslušný počet věrnostních bodů, které později můžete přeměnit na dárkový certifikát určené hodnoty.

Možnosti dopravy a platby

Rozvoz zboží zajišťuje Česká pošta nebo přepravci PPL nebo GLS. Další možnost je osobní odběr zboží v kamenné prodejně v Náchodě.

Platbu je možno uskutečnit na dobírku při převzetí zboží od přepravce nebo předem bankovním převodem při objednání zboží. Při osobní odběru lze platit v hotovosti nebo využít platbu kartou. Poslední možností je zaplatit pomocí služby PayPal.

Obchod rovněž nabízí možnost nákupu na splátky ESSOX.

Aktuální slevy AXIT.cz

Pravděpodobně se budete divit, ale na tomto e-shopu aktuálně nepotřebujete žádný slevový kupón AXIT.cz. Pokud chcete využít slevu do AXIT.cz není potřeba zadávat žádný speciální slevový kód AXIT.cz.

E-shop AXIT.cz nabízí sekci stále velké množství zlevněného zboží ve své nabídce. U tohoto zboží naleznete ikonku sleva s výší slevy. Toto zboží nakoupíte oproti standardu s velmi zajímavou slevou.

Vše je velmi jednoduché a snadné a nyní již bez problému víte, jak ušetřit na AXIT.cz.

Čas od času můžete narazit na slevový kupón AXIT.cz, který vám může výrazně zlevnit celý nákup. Slevové kupóny AXIT.cz se objevují nepravidelně a právě z  tohoto důvodu sledujte pravidelně Skrblíka, který Vás o slevovém kódu AXIT.cz bude informovat jako první.