duben 2024

5x Avon slevový kód na duben 2024

(58 hodnocení)
O obchodu

Avon je americká kosmetická značka, založena byla již v roce 1886 Davidem H. McConnellem. Na internetu a přes své obchodní zástupkyně Avon nabízí výrobky péče o pleť, tělo nebo vlasy značek Avon Color, Luxe, Anew, Clearskin, Solutions, Footworks aj. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny pro Avon.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 000 Kč (Krása.cz)
Můžete přejít do obchodu. Avon jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Avon slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace19. 4. 2024

Jak ušetřit Avon 2024

Avon je kosmetická značka založená v Americe. Na trhu působí více jak 125 let, a díky kvalitním přípravkům její popularita vzkvétá. Své produkty prodává už více jak v 100 zemích světa. Součástí sortimentu jsou kosmetické výrobky, šperky, doplňky, móda i potřeby pro domácnost.

Avšak značka Avon nejen, že nabízí produkty k lepšímu zdraví, ale také brání práva žen. Značka už má na svém kontě charitativní projekty Avon proti rakovině prsu, a Avon proti domácímu násilí. Nejnovější projekt se nazývá Hello Green Tomorrow, která se zabývá ekologií a obnovou deštných pralesů.

Využijte slevové kódy Avon a vybírejte z prvotřídních produktů se skvělou slevou, kterou Vám slevový kupón Avon umožní, a užijte si koupený produkt naplno.

Historie firmy Avon

Historie firmy Avon sahá až na konec 19. století, kdy obyčejný obchodní cestující s knihami, David McConnell začal přidávat ke svým knihám malý voňavý dárek. Zanedlouho se jeho vůně a jeho voňavé dárečky začaly stávat oblíbenější než samotná literatura, a roku 1886 založil svou vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

McConnell měl správné odhady o přímém prodeji, a proto zaměstnal prvního distributora společnosti, paní P. F. E. Albee, která se tak stala i první Avon Lady, kterou společnost měla. Byla taky první ženou v historii, která dostala příležitost nabýt finanční nezávislosti, což je 34 let před tím, než ženy získaly hlasovací právo. V roce 1929 se na trhu objevila škála výrobků pojmenovaná a inspirovaná podle jednoho z nejoblíbenějších spisovatelů a autorů Davida McConnella – William Shakespeare. Produkt dostal název Stradford upon Avon, a stal se tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc., a tento název přetrvává dodnes. Dodnes totiž firma Avon prodává ty nejkvalitnější produkty, které pomáhají ženám i mužům udržovat krásnou pleť.

Chcete si i vy udržet krásu a zdravou pleť? Využijte slevových kupónů Avon, díky kterým bude Váš nákup o dost levnější a vy budete mít o to zdravější úsměv na tváři.

Slevové kupóny Avon

Skrblík pro Vás připravuje denně aktualizovanou nabídku slevových kupónů Avon, se kterými výhodně ušetříte. Vyberte si slevový kód Avon, který Vám nejvíce vyhovuje, a uplatněte ho do vypršení datumu expirace v jakékoliv pobočce nebo v internetovém obchodu Avon. Skrblík se snaží zajistit co nejrozsáhlejší výběr slevových kupónů Avon, aby si z nabídky mohl vybrat každý podle svého. Se slevovými kupóny Avon budete mít nákup mnohem příjemnější.

Platba a doprava v e-shopu Avon

Už jste si vybrali produkt a teď si jen vybrat, jak ho zaplatit a jakým způsobem si ho nechat doručit. Značka Avon nabízí hned několik způsobů, jak objednaný produkt zaplatit a doručit. Můžete využít osobní doručení prostřednictvím Avon Lady/Avon Gentlemana, kdy objednávku zaplatíte na místě a doručení máte zdarma, avšak doba doručení je mezi 5 – 15 pracovními dny. Lze také využít kurýrní službu, která Vám balíček přiveze mezi 2 – 3 pracovními dny, a zaplatit objednávku můžete kartou nebo na dobírku, a totéž platí i u převzetí na výdejním místě nebo na poště.

Opět nezapomeňte využít Skrblíkovy akční slevové kupóny Avon, a udělejte si tak radost díky slevovým kódům Avon , díky kterým budete mít nákup levnější a přebírejte Vaši objednávku s úsměvem na tváři.

Vrácení zboží

Dostali jste objednaný produkt ale neoslovil Vás tak jste očekávali? Lze zboží vrátit, ale jak na to?

Pokud jste si vybrali doručení výrobku Avon Lady/Avon Gentlemanem, kontaktuje je kvůli reklamaci výrobku, a ti už Vám poradí. Pokud jste si nechali doručit zboží kurýrem nebo poslat na poštu nebo výdejní místo a chcete uskutečnit reklamaci, vyplňte vratkový formulář, který má Avon na své oficiální webové stránce pod kolonkou Jak nakupovat, úplně dole. Vyplněný formulář pak stačí společně s kopií faktury vložit do balíčku se zbožím, a balíček odeslat doporučeně na uvedenou adresu. Jakmile bude reklamace zpracována, peníze Vám budou vráceny na Váš bankovní účet, případně platební kartu, a potvrzení dostanete emailem.