červenec 2020

Slevové kódy AVG červenec 2020

9 (49 hodnocení) O obchodu

AVG zastřešuje skupinu antivirových programů, jejichž výrobcem je česká firma AVG Technologies. Své prémiové verze programů AVG prodává ve svém internetovém obchodě. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy pro AVG.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. AVG jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 914 dny AVG Internet Security – bez omezení
  • 1719 dny Sleva 20 % na AVG Internet Security
  • 1719 dny Sleva 25 % na program AVG PC TuneUp

Jak ušetřit AVG 2020

AVG je internetový portál nabízející antivirové programy. Zabezpečení AVG zajišťuje úplnou ochranu proti malwaru, spywaru i novým formám ransomwaru. Na stránkách AVG naleznete zabezpečení pro všechna zařízení.

AVG Vám pomůže ochránit se před útoky hackerů, opravit potíže s výkonem a vyhnout se falešným webovým stránkám.

AVG chrání Váš počítač před útoky, jejichž cílem je zašifrovat Vaše soubory a požadovat po Vás výkupné. Blokuje také nedůvěryhodné aplikace, které se snaží změnit či smazat Vaše data.

Díky našemu webu byste mohli během nákupu v tomto internetovém obchodě ušetřit, jelikož pro Vás máme celou řadu slev do AVG.

Poradíme Vám, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód AVG. Slevový kupón Vám pomůže ušetřit za nákup na internetovém portálu AVG. Zadat slevový kód AVG je velice jednoduché. Navíc Vám sdělíme bližší informace o možnostech platby.

Vyberte si aktuální slevový kód AVG

Na AVG lze uplatnit nejrůznější druhy slevových kupónů, většinou se jedná o slevy za nákup v určité hodnotě.

Z naší nabídky si vyberte aktuální slevový kód AVG. Snažíme se Vám stále přinášet nové platné slevové kupóny AVG. Pomůže Vám to ušetřit peníze a čas, neboť všechny slevy jsou přehledně na jednom místě.

U vybrané slevy AVG stačí kliknout na tlačítko “Zobrazit kupón”.

Otevře se vám nové okno se stránkami obchodu a v původním okně se zobrazí slevový kód AVG.

Aktuální slevy AVG. Jak ušetřit na AVG?

V internetovém obchodě AVG pravidelně probíhá výprodej, což znamená, že můžete ušetřit až padesát procent. Pro jednoduché nalezení lze zabezpečení na stránce internetového obchodu AVG filtrovat podle kategorií.

Můžete se také přihlásit k odběru newsletteru AVG. V tomto newsletteru naleznete informace o aktuálních slevách a akcích.

Platba na AVG

Poté, co jste úspěšně zadali slevový kupón AVG, přejdete k dalšímu kroku – výběr platby. U plateb je výběr více než dostačující. Online platby umožňuje samozřejmě bankovní převod, platební karty a platební brány bank (Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisenbank). Lze platit službou PayPal.