květen 2024

3x Audiotéka slevový kód na květen 2024

(42 hodnocení)
O obchodu

Audiotéka je internetový obchod specializovaný na prodej audioknih, kterých má v nabídce stovky. V nabídce jsou také audioverze časopisů Forbes nebo Respekt. Skrblík pro vás hledá slevové kódy do Audiotéka. Na zajímavé tituly nabízí Audiotéka také slevy a pro poslech můžete využít mobilní aplikace na telefonech s Androidem i iOS.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Audiotéka jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Audiotéka slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Audiotéka 2024

Audiotéka je internetový obchod nabízející ohromný výběr audioknih zahraničních i českých autorů. V široké nabídce knih si vybere opravdu každý. Kromě internetového obchodu nabízí Audiotéka také mobilní aplikace pro Apple i zařízení s Androidem, ve kterých si můžete knihy snadno koupit a poslouchat přes přehrávač přímo z vaší poličky.

Pokud jste vášniví čtenáři, jistě vás zajímá, jak ušetřit v Audiotéka. Obchod nabízí hned několik způsobů – k dispozici je sleva pro nové zákazníky, kdy stačí uplatnit slevový kód. Nechybí pravidelné slevy na široký sortiment nebo akce Black Friday.

Vzhledem k povaze zboží nemusíte řešit dopravu zdarma.

Audiotéka klub je způsob jak získat přístup ke stovkám knih za měsíční poplatek. Výhodami je například exkluzivní přístup k vybraným titulům nebo předpremiérová vydání knih.

Jak získat slevový kupón Audiotéka

Audiotéka slevový kupón lze získat v rámci akčních kampaní, například v hodnotě 100 Kč na první nákup pro nové zákazníky. O těchto akcích a slevách se dozvíte i na sociálních sítích nebo na slevovém portále Skrblík, kde pro vás hledáme akční nabídky a slevy.

Slevové kódy Audiotéka jsou k dispozici jak pro nákup na webu tak i v mobilních aplikacích pro Android a iOS. V případě iOs je však cena vyšší, protože si Apple strhává poplatek za zprostředkování.

Počkejte si na akci Black Friday a sledujte také svůj uživatelský účet pro novinky a akce, včetně zasílání newsletteru.

Jak uplatnit slevový kód Audiotéka

Audiotéka

Abyste mohli uplatnit slevový kupon Audiotéka, musíte být registrovaným uživatelem obchodu. Registrace je rychlá a zdarma. Obchod vás k ni vyzve například při snaze uplatnit v nákupním košíku slevový kód jako neregistrovaný uživatel.

Jakmile se tedy přihlásíte a ověříte si, že váš slevový kód Audiotéka je platný prostřednictvím tlačítka “Přepočítat”, jeho hodnota se odečte od celkové ceny objednávky.

Slevové kódy lze uplatnit i v mobilních aplikacích.

Slevové kódy mohou mít řadu omezení, časové omezení nebo například slevový kód na první nákup lze využít jen jednou. Pokud nelze váš slevový kód Audiotéka uplatnit, tak vás o tom obchod informuje prostřednictvím upozornění.

Cashback Audiotéka

Cashback Audiotéka není v současné době k dispozici. V případě, že obchod s cashback portály spolupracuje, vyplácí jim provize za přivedené zákazníky. Plná peněženka, Refundo, Vratné peníze nebo Tipli se pak se zákazníky o svou provizi rozdělí.

Registrace je zdarma, vy se následně musíte do obchodu prokliknout přes unikátní odkaz, který zajistí spárování objednávky. Ušetřené peníze si po nastřádání určitého minimálního obnosu můžete poslat na svůj bankovní účet.

Audiotéka slevy – výprodeje, Black friday

Ušetřit v eshopu lze prostřednictvím levných knih. Slevy Audiotéka nabízí v rámci pravidelně aktualizovaných akcí. Záložka slevy je k dispozici v záhlaví na hlavní stránce webového eshopu. Případně můžete současné Akce Audiotéka najít i na banneru na hlavní stránce.

Obchod se účastní také akce Black Friday, během kterého nabízí desítky titulů ze výhodné ceny. Sledovat můžete i newsletter obchodu, ve kterém dostanete řadu novinek.

Akcí Dny Marianne nebo nákupy OnaDnes se Audiotéka neúčastní.

Audiotéka doprava zdarma a cena poštovného

Audiotéka doprava zdarma je automatická. Vzhledem k tomu, že je v eshopu a aplikaci nakupován digitální obsah, jsou vám knihy ihned automaticky k dispozici pro vaše přehrávače.

Audiotéka vrácení zboží

Vracení zboží Audiotéka není možné. Nabízené produkty na eshopu jsou audioknihy v digitální podobě, před nákupem celé knihy můžete využít kapitoly zdarma a zjistit, zda je příběh zajímavý, nicméně po zakoupení produktu již vrácení není možné.

Audiotéka reklamace 2024

Reklamace Audiotéka lze provést v případě, že objevíte při poslechu technickou chybu, například nepůjde přehrát část příběhu nebo jiný problém podobného rázu. Špatný příběh reklamovat nelze, proto slouží kapitoly zdarma. Na vyřízení reklamace má Audiotéka 30 dní. Pokud bude nutné reklamovat, můžete využít reklamační formulář.

Audiotéka kontakt – e-mail, telefon, infolinka

E-mail Audiotéka je: podpora@audioteka.cz, pokud chcete

Kontaktovat Audiotéku můžete také přes sociální sítě, k dispozici je Facebook, Instagram nebo Twitter.

Adresa obchodu Audiotéka:

AUDIOTÉKA.CZ s. r. o.,
Smetanovo náměstí 222/8,
702 00 Moravská Ostrava.