prosinec 2020

Slevový kód Audiotéka prosinec 2020

9 (43 hodnocení) O obchodu

Audiotéka.cz je internetový obchod specializovaný na audioknihy, kterých má v nabídce stovky. V nabídce jsou také audioverze časopisů Forbes nebo Respekt. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy do Audiotéka.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Audiotéka jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 422 dny Audiotéka narozeninová sleva – jen za 149 Kč
  • 735 dny Audiotéka Black Friday 2018: Slevy, datum konání akce
  • 1104 dny Audiotéka Black Friday 2017: Sleva 30 % na vybrané tituly
  • 1111 dny Audiotéka.cz sleva 50 %: Týden s Julesem Vernem
  • 1118 dny Audiotéka.cz sleva až 50 % na vybrané tituly
  • 1132 dny Audiotéka.cz sleva až 50 % na TOP interpretky

Jak ušetřit Audiotéka 2020

Audiotéka.cz je internetový obchod nabízející ohromný výběr audioknih zahraničních i českých autorů, stejně jako audionahrávky časopisu Forbes a Respekt. Z ohromné škály beletrie i naučné literatury si jistě vybere každý. Ale to není všechno, obchod nabízí i svou vlastní aplikaci Audioteka, která je zdarma k dispozici na App Store pro zařízení Apple, Google Play pro Android i ve Windows Store pro Windows 10. Registrovaným uživatelům se také otevře služba Moje Polička, na které hezky přehledně uvidíte všechny zakoupené audioknihy.

1. Skrblíkovy slevy na Audiotéka.cz

Jaké slevy na Audiotéka.cz vám Skrblík nabízí? Když se přihlásíte k odběru našeho středečního zpravodaje a jednou za týden vám přijde e-mail s přehledem o všech nových slevových kupónech. Nepromeškáte tak žádnou slevu, slevový kupón nebo slevové kódy na Audioteka.cz.

Na https://www.skrblik.cz/kupony/ zadejte do vyhledávání Audiotéka.cz a dostanete se na stránku, kde najdete aktuální nabídku slev a slevových kupónů na Audioteka.cz. Tady máte všechno na jednom místě a žádné další vyhledávání nebude potřeba.

Hned pod popisem internetového obchodu najdete formulář, kam jednoduše zadáte svou e-mailovou adresu, a my se už o vše ostatní postaráme.

2. Trvalá nabídka slev na knihy na Audiotéka.cz

Nahoře vidíte, jak vypadá odkaz na průběžně aktualizovanou nabídku slev na Audiotéka.cz. Nemusíte zdlouhavě hledat na webu internetového obchodu, klikněte na odkaz Zobrazit a slevy na Audiotéka.cz máte před sebou.

3. Slevové kupóny a kódy na Audioteka.cz

Pak už následují aktuální kupóny na slevu na Audioteka.cz nebo poukaz se slevovým kódem Audioteka.cz.

Jak můžete slevový kód Audiotéka.cz použít? Klikněte na „ZOBRAZIT KUPÓN“ a otevře se vám nové okno se stránkami internetového obchodu. Zároveň se vám v původním okně objeví slevový kód pro Audiotéka.cz, který po ukončení své objednávky v nákupním košíku zadáte do odpovídajícího pole. Kupón se zveřejněným kódem vidíte níže.

V tomto případě nabízíme 10% slevu na Audioteka.cz, kterou můžete uplatnit na celý nákup audioknih.

Díky Skrblíkovu zpravodaji vždy dostanete včas informaci o nějaké nové slevě na Audiotéka.cz. Naposledy to například byla 50% sleva na dětské audioknihy ke Dni dětí. To zní zajímavě, nemyslíte?

Upozornění: Nabídky slev se samozřejmě mění, a tak doporučujeme všímat si platnosti kupónů a podmínek jednotlivých slevových akcí na Audiotéka.cz.

4. Jak nakoupit a užívat si poslech?

Nemusíte kupovat „zajíce v pytli“! Audiotéka dává možnost audioknihy vyzkoušet. Můžete „ochutnat“ atmosféru a hlas interpreta, ještě než se rozhodnete audioknihu zakoupit. U většiny knih v nabídce je dispozici 10 % délky audioknihy.

Vše bude jednodušší, když si založíte v Audiotéka.cz svůj vlastní účet. Zakoupené audioknihy se vám budou pěkně ukládat do virtuální poličky a bude vždy připravené k poslechu. A když si k tomu zdarma stáhnete aplikaci Audioteka (k dispozici v App Store, Google Play i Windows Store), poslouží vám virtuální Moje Polička jako takový cloud a budete mít přístup ke svým audioknihám i na mobilním zařízení.

Nákupy na Audiotéce.cz jsou často se slevami, ale hlavně bezpečné a rychlé. Můžete si vybrat z několika možností platby, vše potrvá jen pár okamžiků. Tady je příklad. Do kolonky Použít slevový kód zkopírujete Skrblíkův kód na slevu na Audioteka.cz a obchod vám přepočítá konečnou cenu. Tady byla sleva 30 Kč. Výběr platebních metod je opravdu široký.

Slevový kód Audiotéka

Na závěr ještě jeden tip: K platbě můžete použít i službu Dárkomat. Audiokniha podle vlastního výběru může být zajímavý dárek pro školáka nebo manžela, kteří na čtení moc nejsou.