květen 2024

4x Armyshop slevový kód na květen 2024

(68 hodnocení)
O obchodu

Armyshop je e-shop, který nabízí široký výběr vojenského a military oblečení, obuvi, nářadí a dalšího vybavení. Slevy Armyshop nabízí často a nejen pro registrované zákazníky. K dispozici je také doprava zdarma nebo speciální sleva pro vojáky. Na portále Skrblík.cz pro vás hledáme nejnovější akce a slevové kupóny Armyshop. Využít můžete také cashback.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 500 Kč (na odběrná místa)
Můžete přejít do obchodu. Armyshop jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Armyshop slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Armyshop 2024

Armyshop je internetový obchod, který se zaměřuje na prodej vojenského a outdoorového vybavení. Máte na výběr z širokého sortimentu vojenského oblečení, obuvi, zavazadla, nářadí a nástroje pro přežití v přírodě. Obchod nabízí také výrobu produktů na zakázku přímo na míru zákazníkovi.

V tomto článku vás seznámíme se způsoby, jak ušetřit v Armyshop. Jako možnosti se nabízí sezónní výprodeje, doprava zdarma, cashback, slevové kupóny Armyshop nebo odměna za registraci na stránkách obchodu.

Jak získat slevový kupón Armyshop

Armyshop slevový kupón se dá získat již při registraci na stránkách e-shopu a přihlášení se k odběru newsletteru. Díky newsletteru se dozvíte o všech novinkách, akcích a slevových kupónech přímo ve vaší e-mailové schránce.

Slevové kupóny Armyshop se nabízí na celý nákup, na určitý typ zboží nebo na jednotlivé produkty.

Armyshop slevové kupóny zveřejňujeme na stránkách Skrblík.cz, kde můžete také odebírat newsletter a získat informace o nejnovějších akcích a slevách do stovek obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Armyshop

Váš Armyshop slevový kód uplatníte při třetím kroku objednávky. Po vyplnění fakturačních údajů a po výběru způsobu dopravy a platby se vám objeví kolonka pro zadání vašeho slevového kódu. Ten již pak jen  potvrdíte stisknutím “Uplatnit kód”. Pokud je váš slevový kód platný, sleva se vám odečte z celkové hodnoty nákupu.

Slevový kód Armyshop

Před použitím slevových kódů si zkontrolujte jejich platnost a možnost kombinace s jinými slevami, Armyshop slevové kódy jsou většinou časově omezené a na jeden nákup se dá použít jen jeden slevový kód.

Cashback Armyshop

Cashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo4 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli4 % získat bonus 200 Kč Cashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

Internetové portály PlnáPeněženka, Refundo, Tipli a VratnéPeníze nabízí do obchodu Armyshop cashback ve výši 4 % z celkové hodnoty nákupu.

Cashback funguje tak, že si vytvoříte účet na jednom z výše uvedených portálů, přes odkaz na tomto portálu přejdete do obchodu a zde nakoupíte jako obvykle. Po proběhnutí vaší objednávky získáte odměnu ve výši až 4 % z hodnoty vašeho nákupu zpět na váš účet.

Armyshop slevy – výprodeje, Black Friday…

Armyshop slevy se dají sehnat na celý nákup nebo na jednotlivé produkty.

V rámci Armyshop výprodeje můžete sehnat produkty s velkými slevami. Přímo na stránkách e-shopu v sekci AKCE najdete zboží v doprodeji nebo se zaváděcími cenami.

Pro registrované zákazníky je nabízena sleva 2 % na každý nákup. Stačí, když se přihlásíte ke svému účtu, a všechny produkty se vám automaticky zobrazí již se slevou.

Speciální sleva 10 % platí také pro členy Aktivní zálohy, Armády ČR a Policie ČR, po předložení příslušných dokumentů nebo dokladů.

Akci Black Friday Armyshop bohužel nepořádá.

Armyshop doprava zdarma a cena poštovného

Armyshop doprava zdarma platí při nákupu nad 1 500 Kč.

Při nákupu s nižší hodnotou jsou ceny dopravců následující:

  • Česká pošta-Doporučený dopis do 0,5 kg – 50 Kč
  • Česká pošta-Balík do ruky – 95 Kč
  • Česká pošta-Balík na poštu – 85 Kč
  • Česká pošta-Balík do balíkovny – 60 Kč
  • DPD Private – 95 Kč, nad 10 kg 110 Kč
  • Zásilkovna, do 5 kg – 50 Kč

Cena dobírky je 30 Kč (kromě Zásilkovny – zde 15 Kč).

Máte také možnost osobního odběru na vzorkové prodejně (všední dny od 8 do 16 hodin) na této adrese:

ARMYSHOP.CZ, s.r.o,
Slavíkov-Studýnka 160
549 31 Hronov

Armyshop vrácení zboží

Armyshop vrácení zboží je možné v zákonné lhůtě 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu.

Zboží musí být nepoškozené a nepoužité, nejlépe v originálním obalu. Zásilku je pak nutné poslat společně s kopií dodacího listu nebo faktury na adresu:

ARMYSHOP.CZ, s.r.o,
Slavíkov-Studýnka 160
549 31 Hronov

Informujte prodejce o vrácení zboží e-mailem, dopisem nebo vyplněným formulářem odstoupení od smlouvy před uplynutím lhůty.

Do 14 dnů vám budou vráceny peníze na váš účet a to i za náklady spojené s dopravou zboží zpět k prodejci.

Armyshop reklamace 2024

Na zboží se vztahuje záruka 24 měsíců, během nichž je možné zboží reklamovat.

Armyshop reklamace vyřizuje prodejce prostřednictvím telefonního čísla +420 491 482 386, e-mailu nebo kontaktního formuláře. O průběhu a výsledku reklamace budete poté informováni e-mailem.

Zásilku pečlivě zabalte, aby nedošlo k jejímu poškození a zašlete jí společně s kopií faktury nebo dodacího listu na adresu:

ARMYSHOP.CZ, s.r.o,
Slavíkov-Studýnka 160
549 31 Hronov

O průběhu reklamace se můžete informovat telefonicky, e-mailem nebo kontaktním formulářem.

Vaše reklamace bude vaše reklamace vyřízena a o jejím vyřízení bude vystaven protokol.

Armyshop kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontaktovat prodejce můžete na Armyshop telefon: +420 491 482 386 nebo Hotline: +420 800 255 552 (každý všední den od 8 do 15 hodin). Pro písemnou komunikaci využijte kontaktní formulář.