červenec 2024

3x Albatros Media slevový kód na červenec 2024

(46 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod společnosti Albatros Media, která je nástupcem nakladatelství Albatros. V eshopu najdete knihy, e-knihy, učebnice nebo audioknihy. Albatros Media nabízí literaturu Young Adults, Beletrii, knihy pro děti a mnoho dalších žánrů, kde si vybere každý. Skrblík pro vás sleduje slevové kupony pro Albatros Media. Navíc můžete ušetřit na dopravě nebo díky cashbacku.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma na objednávky nad 800 Kč
Můžete přejít do obchodu. Albatros Media jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 136 dny Zimní výprodej Albatros Media: Více než 300 knih za půlku
Albatros Media slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace11. 7. 2024

Jak ušetřit Albatros Media 2024

Nakladatelství Albatros bylo založeno v roce 1949 a je to nejstarší české nakladatelství. Nejčastěji vydává Albatros knihy pro děti a mládež, ale i dospělý čtenář si zde vybere z řady zajímavých titulů.

Tisíce dětí se s činností nakladatelství setkávají již na základních školách v programu Kmč Albatros (klub mladých čtenářů), který si klade za cíl šířit a podporovat kvalitní literaturu mezi čtenáře již od útlého věku.

Dalším známým počinem nakladatelství Albatros jsou malé avšak velmi obsáhlé encyklopedické knihy s názvem Rozum do kapsy, které přehledně shrnují informace z nejrůznějších vědních a zájmových oborů. Zapomenout nesmíme ani na plastické vystřihovánky Albatros, které provázejí již několikátou generaci modelářů.

Albatros platba

Nejrychlejším způsobem platby je v eshopu Albatros platba kartou, můžete ale využít i bankovní převod, dobírku nebo okamžitou platbu.

V případě okamžité platby budete přímo z objednávky nasměrováni na přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte, platbu provedete a tím dojde k dokončení objednávky. Za online platbu nejsou účtovány žádné poplatky. Připlatíte si pouze v případě, že zvolíte jako způsob platby dobírku.

Albatros doprava zdarma

Nakladatelství Albatros nabízí tři způsoby dopravy, a to Česká pošta, PPL a Uloženka. Pokud můžete, tak doporučujeme využívat služeb Uloženky, protože náklady na doručení mohou být v tomto případě i méně než poloviční. Největší úsporu na doručení však získáte, pokud nakoupíte zboží alespoň za 800 kč, potom je u nakladatelství Albatros doprava zdarma.

Jak získám u nakladatelství Albatros slevy?

Všechny aktuální slevy Albatros můžete najít tady na Skrblíkovi, v horní části této stránky. Je-li v nabídce i slevový kupón Albatros, můžete ho ze stránek Skrblíka rovnou uplatnit.

Jak uplatnit slevový kupón Albatros?

V horní části této stránky najděte slevový kupón Albatros. Tlačítkem “zobrazit kód” se prokliknete na slevový kód Albatros, na stránkách nakladatelství. Vyberete si zboží o které máte zájem a při dokončování objednávky vepíšete příslušný kód do políčka “Slevový kód”.

Slevový kód Albatros Media

Jsou-li splněny podmínky pro slevový kód Albatros Media (platnost typ zboží apod.), pak je Vám sleva odečtena a uvidíte tuto změnu přepsáním celkové částky v nákupním košíku.

Jak uplatnit aktuální slevy Albatros?

Na Skrblíkovi najdete různé slevy nakladatelství Albatros. Vyberte si pro Vás tu nejvýhodnější a klikněte na políčko “využít slevu”. Budete přesměrováni na aktuálně zlevněné publikace nebo můžete využít dopravu zdarma, slevové programy atd. Výše slevy Albatros může být až 25%.

Albatros Media slevy – akce, výprodeje…

Věrnostní program Albatros Media je určen zákazníkům internetového obchodu a získáte díky němu od nakladatelství Albatros Media slevy, věcné dárky a další odměny. Stačí se do programu zaregistrovat na stránkách nakladatelství. Za každý nákup dostáváte body, které můžete využít při dalším nákupu.

ISIC a ITIC

Držitelé karet ISIC a ITIC mají momentálně v nakladatelství Albatros slevy až 20%. Při registraci uvedete platné číslo Vaší karty a můžete si užívat levnější nákupy. Tuto slevu nelze kombinovat s jinými slevami.

Sphere, Carte, ISIC karty vám dopřejí 20% slevu na vaše objednávky v eshopu Albatros Media. Zadejte číslo vaší karty při registraci a sleva je vaše. Levněji nakupíte u Albatros Media i v případě, že vlastníte rodinný nebo senior pas. Aktuální sleva Albatros pro rodiny a seniory činní 20%. Senioři mohou vybrané tituly nakoupit dokonce až z 50% slevou.

Jste-li pojištěncem VZP a zároveň členem Klubu pevného zdraví, potom neváhejte využít akční ceny od Albatros Media, které vám ušetří až 25% z ceny objednávky.

IKEA Family partner

Pro držitele karet Ikea Family platí aktuálně u nakladatelství Albatros sleva 25%. Kromě toho pro vás platí z nakladatelství Albatros Media doprava zdarma při objednáce nad 350 Kč.