duben 2024

5x Alb.cz slevový kód na duben 2024

(61 hodnocení)
O obchodu

Alb.cz je značkou kempingového nádobí, které vyrábí již více jak 80 let. Dále v sortimentu e-shopu naleznete vařiče, samovary a jídlonosiče, například mlékovary nebo s nádobí termoobalem. Alb.cz je obchodním partnerem Decathlonu. V nabídce najdete ešusy nebo hrníčky s vlastním potiskem. Aleb.cz slevové kupóny naleznete níže. K dispozici je také doprava zdarma nebo služba cashback.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Alb.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Alb.cz slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Alb.cz 2024

Alb.cz je českou firmou s dlouholetými zkušenostmi s výrobou campingového nádobí. Patří mezi největší výrobce campingového nádobí na celém světě. Nejznámější je firma díky ešusu, který jako první v roce 1925 začala vyrábět.

Firma vyrábí v Telnici u Ústí nad Labem. Veškeré jejich výrobky jsou ručně vyráběny v České republice.

V sortimentu Alb.cz naleznete kromě ešusů také samovary, vařiče, soupravy nádobí a mnoho dalšího. Značka Alb.cz je dodavatelem společnosti Decathlon a spolupracuje se světovými humanitárními organizacemi. Zboží splňuje náročné normy.

Způsobem, jak ušetřit na Alb.cz je využít cashbacku, který nabízejí cashbackové portály nebo dopravy zdarma, při splnění výše nákupu. Další možností, jak ušetřit v Alb.cz je využít slevový kód. Klasický způsob slev Alb.cz příliš často nenabízí. Více podrobností a přesný návod nejen na způsoby, jak ušetřit v tomto e-shopu, ale také, jak postupovat v případě reklamace nebo vrácení zboží se dočtete níže.

Jak získat slevový kupón Alb.cz

Získat slevové kupóny Alb.cz není jednoduché, protože obchod je často nenabízí. Pokud ale je nějaký k dostání, pak ho naleznete zde na Slevovékódy.cz, kde také najdete slevy a možnosti, jak při nákupu ušetřit.

Slevové kupóny Alb.cz mohou platit na celý nákup. Alb.cz slevové kódy nabízí například stálým zákazníkům, velkým odběratelům nebo v rámci akcí.

Jak uplatnit slevový kód Alb.cz

Slevový kód Alb.cz

Způsobem, jak uplatnit slevový kód Alb.cz je zadat ho v nákupním košíku pod zbožím do pole slevový kód a zakliknout tuto možnost. Slevový kód Alb.cz se tímto uplatní. Vždy zkontrolujte v dalším kroku!

Cashback Alb.cz

Cashback Plná peněženka23,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo7,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3,5 % získat bonus 200 Kč

Cashback je možnost, jak získat část peněz z nákupu zpět. Ty vám budou vráceny po zaplacení objednávky provedené skrze jeden z cashbackových portálů, mezi které patří PlnáPeněženka, RefundoTipli. Největší Alb.cz cashback nabízí PlnáPeněženka a to až 23,5 %.

Pro možnost nákupu skrze cashback portál si na jejich stránkách musíte pomocí e-mailu založit účet, který vám později bude sloužit pro vyplacení cashbacku a také pro získávání dalších.

Alb.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Na Alb.cz slevy klasickým způsobem na vybrané zboží téměř nenajdete. E-shop nabízí akce, ale ty nejsou časté. Sleva Alb.cz může být nabízena prostřednictvím slevových kódů.

Alb.cz doprava zdarma a cena poštovného

Alb.cz doprava zdarma je automaticky na všechny objednávky za alespoň 1 500 Kč. Alb.cz poštovné zdarma platí pro všechny způsoby doručení PPL, Česká pošta i Zásilkovna.

V případě nižší hodnoty nákupu vás doručení vyjde od 89 Kč přes službu Zásilkovna.

Alb.cz vrácení zboží

Alb.cz vrácení zboží do 14 dnů je zákonem nastavená lhůta, v rámci které zboží můžete vrátit bez udání důvodu.

Zboží posílejte na adresu společnosti (níže), nikoliv na dobírku. Předtím, než tak učiníte doporučujeme kontaktovat e-shop, který vám s vrácením zboží bude asistovat. Kontakty naleznete níže.

Alb.cz reklamace 2024

Alb.cz reklamace zboží je možná v rámci dvouleté záruční doby, která je na zboží poskytována. V případě reklamace doporučujeme nejdříve kontaktovat Alb.cz, než zašlete zboží na adresu společnosti. Zboží nezasílejte na dobírku. Proplacení nákladů spojených s dopravou můžete nárokovat zpětně.

Alb.cz formulář reklamace na svých stránkách nenabízí. Doporučujeme však základní informace, jako je jméno a přímení, popis vady a způsob reklamace v zásilce uvést. Kromě toho také přiložit kopii dokladu o zakoupení.

Alb.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Alb.cz telefon: +420 475 223 923

Alb.cz e-mail: alb@alb.cz 

Alb.cz adresa: 

ALB forming, spol. s r. o.
Varvažov 95, 403 38 Telnice

Obchod preferuje komunikaci písemnou formou.