červenec 2024

3x Airbnb slevový kód na červenec 2024

(51 hodnocení)
O obchodu

Airbnb je alternativní způsob ubytování, kdy své volné pokoje nebo byty pronajímají přímo lidé. Výhodou je nižší cena ve srovnání s hotely a často také skvělé tipy od starousedlíků. Airbnb neustále rozšiřuje služby a prostřednictvím služby si tak můžete například objednat program v cílové destinaci nebo naopak svůj domov pronajmout a něco vydělat.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Airbnb jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Airbnb slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Airbnb 2024

Airbnb je internetový portál zprostředkující ubytování.

Airbnb nabízí levnější ubytování v lepší lokalitě a při dobré volbě také příležitost nahlédnout do života místních. Nejste anonymní hotelový host, jste host pána domu. Airbnb je totiž ubytování v soukromí u lidí, kteří mají třeba volný pokoj nebo byt a rádi by si přivydělali. Airbnb hostitelé sdílejí svá ubytování ve 190 zemích a více než 34 000 městech.

Díky našemu webu byste mohli na tomto internetovém portálu ušetřit, jelikož pro Vás máme celou řadu slev do Airbnb.

Vyberte si aktuální slevový kód Airbnb

Z naší nabídky si vyberte aktuální slevový kód Airbnb. Snažíme se Vám stále přinášet nové platné slevové kupóny Airbnb. Pomůže Vám to ušetřit peníze a čas, neboť všechny slevy jsou přehledně na jednom místě.

U vybrané slevy Airbnb stačí kliknout na tlačítko “Zobrazit kupón”.

Otevře se vám nové okno se stránkami portálu a v původním okně se zobrazí slevový kód Airbnb. Pro jednodušší používání si ho zkopírujte do schránky, můžete si ho také zapamatovat.

Jak funguje Airbnb? Z čeho se skládá cena ubytování?

Airbnb nabízí tři typy rezervací:

  • Společný pokoj
    Obdoba hostelu, v místnosti spolu s vámi spí buď majitel, nebo jiní hosté.
  • Soukromý pokoj
    Alternativa k hotelu, kdy máte vlastní pokoj, ale v domě bydlí další lidé.
  • Celý dům/byt
    Pronájem celé nemovitosti jednomu zájemci.

Vyhledávání nemovitosti je jednoduché, stačí zadat destinaci, datum pobytu a počet osob. Výsledky hledání lze filtrovat dle ceny, vybavení, velikosti bytu, storno podmínek, typu nemovitosti nebo jazyka hostitele.

Cena za ubytování na Airbnb se skládá z vlastní ceny, poplatku za úklid (volí ho hostitel), poplatku za služby (provize pro Airbnb) a daní (odvádí se státu nebo městu). Po odeslání žádosti o ubytování se na kartě zablokuje celková suma a čeká se na potvrzení rezervace ze strany hostitele.

Existuje několik způsobů, jak si můžete ubytování na Airbnb rezervovat. Někteří hostitelé chtějí hosta poznat před tím, než potvrdí jeho rezervaci, zatímco jiní raději zredukují čas, který je k vyřízení žádostí potřeba a využívají “okamžité rezervace”.

Airbnb umožňuje hostitelům vybrat si ze tří standardních storno podmínek (Flexibilní, Mírné a Přísné), které se budou uplatňovat k ochraně hostů i hostitelů.