květen 2024

5x Agoda slevový kód na květen 2024

(59 hodnocení)
O obchodu

Internetový portál Agoda se zabývá zprostředkováním ubytování v desítkách destinací po celém světě. Podívat se můžete například do Japonska, Číny, Malajsie a dalších zajímavých destinací. Slevy Agoda jsou sezónně obměňovány. Příležitostně můžete najít slevové kódy Agoda. Skrblík pro Vás má nachystaný nejnovější slevový kupón Agoda.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Agoda jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Agoda slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev5
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Agoda 2024

Chystáte se na služební cestu či dovolenou? Stále ještě nevíte, kde složíte hlavu? V tom případě vám zcela určitě přijde vhod Agoda. Agoda je rezervační portál založený v roce 1998 se sídlem v Singapuru, přes který si můžete zarezervovat ubytování z nabídky téměř dvou milionů hotelů a ubytovacích zařízení po celém světě, převážně však v Asii.

Slevové kupóny Agoda

Skrblík vám nabízí spoustu pravidelně aktualizovaných slevových kódů Agoda, díky kterým si můžete svůj pobyt v některém ze spousty ubytovacích zařízení zarezervovat levněji. Vyberte si ten slevový kupón Agoda, který budete moci použít právě pro vaši rezervaci a díky kterému ušetříte nejvíce. Berte v potaz rozsah platnosti daného slevového kódu Agoda, abyste jej mohli využít právě pro vaši rezervaci. Např. slevový kupón Agoda, který vám nabízí slevu 10% na ubytování v Paříži, nelze použít, pokud se chcete ubytovat v Praze. I přesto, že jsou naše slevové kódy Agoda pravidelně aktualizovány, si raději zkontrolujte datum expirace slevového kódu, které je napsáno přímo na slevovém kupónu Agoda.

Doporučujeme vám také se v Agodě zaregistrovat, díky čemuž budete mít nižší ceny než neregistrovaní uživatelé a možnost získat další slevy.

Jak provést rezervaci Hotelu Agoda

Poté, co jste si vybrali vhodný slevový kupón Agoda, klikněte na něj, čímž se dostanete na internetové stránky Agoda. Dále v otevřeném formuláři vyplňte destinaci (město), kde se chcete ubytovat, datum požadovaného příjezdu, odjezdu a typ pokoje. Po kliknutí na “upravit hledání” si můžete nastavit také cenové rozpětí, minimální hodnocení a počet hvězdiček v případě hotelů. Po výběru ubytování dokončete rezervaci podle dalších pokynů. Provedení rezervace je jednoduché a intuitivní. Zaplatit můžete všemi běžnými platebními kartami. U některých ubytování můžete zaplatit až v konkrétním ubytovacím zařízení při příjezdu nebo odjezdu. Pokud máte nějaký speciální požadavek, neváhejte kontaktovat ubytovací zařízení, které se bude snažit vyjít vám vstříc.

Hodnocení ubytování

Skrblík doporučuje nepodceňovat recenze ubytovacích zařízení předchozími hosty. Vybírejte ubytování pouze s vysokým hodnocením, vyhnete se tak zklamání z nízké kvality daného ubytovacího zařízení a z nízké úrovně poskytovaných služeb. Hodnotit mohou pouze reální hosté, kteří si dané ubytování skutečně rezervovali, díky čemuž máte jistotu, že uvedené hodnocení je 100% pravdivé a lze mu věřit. Pokud chcete i vy pomoci potencionálním hostům s výběrem ubytování, můžete zanechat své hodnocení daného hotelu či jiného druhu ubytovacího zařízení, ve kterém jste byli ubytováni.

Další služby Agoda

Rezervační portál Agoda vám nenabízí pouze možnost reverzace ubytování, ale také koupi letenky nebo rezervaci taxi na letiště. Agoda za vás také stále vyhledává akční nabídky a nabízí i slevy pro věrné zákazníky. Pokud si s něčím nevíte rady, zákaznická linka je pro vás k dispozici 24 hodin denne. Pro váš dotaz můžete použít také formulář pro dotazy na internetových stránkách Agoda.

Agoda také získala ocenění Best Accommodation site v soutěži Travelmole Web Avards Asia v letech 2008 – 2012.

Pro jednodušší používání si stáhněte mobilní aplikace v Google Play nebo v App Store.

Více informací naleznete na internetových stránkách rezervačního portálu Agoda.com.