červenec 2024

6x Agátin svět slevový kód na červenec 2024

(65 hodnocení)
O obchodu

E-shop Agátin svět se specializuje na prodej zboží pro děti. K dispozici jsou hračky i pomůcky pro rozvíjení schopností u dětí. Na portále Skrblík můžete najít slevové kupóny Agátin svět a také zde najdete tipy, jak ušetřit nebo informaci o tom, které cashback portály nabízí. K dispozici jsou také pravidelné výprodeje.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 2 800 Kč
Můžete přejít do obchodu. Agátin svět jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
 • 172 dny Získejte 10% slevový kód na produkty z Agátin svět
Agátin svět slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev6
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 7. 2024

Jak ušetřit Agátin svět 2024

Patříte mezi ty, kteří se nespokojí pouze s nabídkou v běžných hračkářstvích? Hledáte pro své malé neposedy kreativní, inspirativní a smysluplné hračky? Pak je pro Vás Agátin svět tím pravým. V eshopu i v 7 kamenných prodejnách Vám poradí, jak s výběrem té pravé hračky nebo knihy, tak i správného školního batohu nebo aktovky. Bude se vám jistě hodit pár tipů, jak ušetřit na Agátin svět.

První možnost, jak ušetřit na Agátin svět, nabízí přihlášení se k odběru newsletteru. Jako poděkování získáte slevu 100 Kč na první nákup. Přihlášením získáte ale také pravidelný přísun inspirace, informace o pořádaných akcích a různé slevové kódy, které Vám budou pravidelně zasílány na email.

Další možnost nabízí samotné webové stránky. Na horní liště menu obchodu najdete záložku s aktuálně nabízenými slevami.

Jak získat slevový kupón Agátin svět

Slevový kupón Agátin svět můžete získat přihlášením k odebírání newsletteru, kde jsou průběžně kódy vkládány. Jako poděkování za registraci získáte slevový kód Agátin svět. Ten můžete uplatnit již při prvním nákupu.

Slevové kupóny také objevíte na různých slevových portálech. Doporučujeme sledovat portál Skrblík.cz, kde najdete vždy aktuální slevový kupón Agátin svět.

Slevový kupón Agátin svět má vždy stanovenou dobu platnosti, nebo určenou kategorii zboží. Uplatnit jej můžete v eshopu i na kamenné prodejně.

Jak uplatnit slevový kód Agátin svět

Uplatnit slevový kód Columbia lze v prvním kroku objednávky ve virtuálním košíku. Při náhledu stačí  zaškrtnout políčko  “mám slevový kupón” a vepsat získaný kód. a pokud bude platný, sleva bude ihned odečtena.

Slevový kód Agátin svět

 

Cashback Agátin svět

Cashback Vratné peníze0,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Plná peněženka0,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo0,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli0,5 % získat bonus 200 Kč

Možnost, jak získat část peněz z nákupu zpět, nabízí cashback Agátin svět hned u několika poskytovatelů této služby (TipliPlná peněženkaRefundoVratné peníze). Postačí se zaregistrovat a přes jejich speciální odkazy vstoupíte na stránku obchodu a můžete nakupovat. Procento vrácených peněz přes cashback Agátin svět se může u každého poskytovatele lišit.

Agátin svět slevy – výprodeje, Black Friday…

Agátin svět slevy nabízí nejčastěji v podobě slevového kódu, který můžete získat registrací k odběru newsletteru nebo na různých slevových portálech jako skrblik.cz.

Oblíbený je Agátin svět novoroční výprodej, který je pravidelně promován na webových stránkách.

Ušetřit můžete nejen koupí zvýhodněného zboží ze sekce Agátin svět výprodej. Agátin svět slevy bývají vždy označené jako AKCE. Výprodejové i akční  zboží dohledáte zároveň u jednotlivých záložek s typem zboží. Můžete ušetřit až desítky procent z Vašeho nákupu.

Celoplošných, časově omezených akcí jako je např. Black Friday nebo Den dopravy zdarma se obchod neúčastní.

Agátin svět doprava zdarma a cena poštovného

Agátin svět doprava zdarma je poskytnuta každému zákazníkovi,  jehož objednávka překročí hodnotu 2 800 Kč. A v případě, že si koupíte jakýkoli studentský batoh, čeká Agátin svět doprava zdarma i na vás.

Agátin svět nabízí tyto možnosti dodání zboží:

 • balík do ruky Česká pošta – 109 Kč
 • PPL – 109 Kč
 • Geis Global Logistics – 109 Kč
 • Uloženka.cz  – V případě osobního odběru v systému zaplatíte 99 Kč při platbě předem a 139 Kč na dobírku
 • Osobní odběr v kamenné prodejně – zdarma

V nabídce eshopu je také možnost dodat balíček na Slovensko za cenu 180 Kč.

Agátin svět vrácení zboží

Stejně jako všechny e-shopy nabízí Agátin svět vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů. Je potřeba vyplnit vzorový formulář pro vrácení zboží. Vždy je třeba také přiložit kopii dokladu o zakoupení.

Zboží můžete vrátit buď osobně na jakékoli kamenné prodejně nebo zasláním na adresu: Agátin svět, K+L NET, s.r.o., Pujmanové 1221, 140 00 Praha 4.

Náklady na vrácení zboží nese kupující. Částka za vrácené zboží je zaslána nejpozději do 10 dnů od skončení lhůty na přezkoumání zboží (10 pracovních dnů), a to bezhotovostně na účet určený kupujícím nebo v hotovosti.

Agátin svět reklamace 2024

Agátin svět reklamace je možné řešit dvěma způsobu:

 • osobně na kamenné prodejně – vyplníte reklamační protokol s popisem vad
 • zasláním zboží na adresu: Agátin svět, K+L NET, s.r.o., Pujmanové 1221, 140 00 Praha 4. Zde je nutné také nutné vyplnit reklamační protokol a přiložit popis vad. Reklamační protokol lze také zaslat mailem na adresu: reklamace@agatinsvet.cz

V obou případech je nutné doložit kopii dokladu o koupi zboží. Do 30 dnů budete vyrozuměni o způsobu řešení reklamace. Náklady na zaslání zboží nese kupující, a to i v případě, že bude reklamace uznána.

Agátin svět kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Své dotazy ke zboží můžete směrovat:

 • na Agátin svět telefon 770 601 604.  Zde Vám podají bližší informace a poradí s výběrem zboží v pracovní dny vždy od 9:30 do 16:00 hodin
 • nebo využijte Agátin svět e-mail: dotazy@agatinsvet.cz
 • pro svůj dotaz můžete také využít kontaktní formulář na webových stránkách obchodu.

Potřebujete zjistit stav objednávky?

 • obraťte se na Agátin svět telefon 770 601 605 kdykoli v pracovní dny od 9:00 do 15:00
 • nebo využijte Agátin svět email: objednávky@agatinsvet.cz
 • pro svůj dotaz můžete také využít kontaktní formulář na webových stránkách obchodu.

I s případnými dotazy k reklamaci můžete využít tyto kontakty:

 • Agátin svět telefon 770 601 606 je vám k dispozici v pracovní dny od 10:00 do 14:00 hodin
 • nebo napište na Agátin svět email: reklamace@agatinsvet.cz