květen 2020

Slevové kódy Adidas květen 2020

9 (121 hodnocení) O obchodu

Světoznámý výrobce sportovního oblečení a obuvi adidas byl založen 18. srpna 1949 Němcem Adolfem Dasslerem. Zajímavé je, že Adolfův starší bratr je zakladatelem sportovní značky Puma, obě společnosti dodnes sídlí ve městě Herzogenaurach. Skrblík pro vás má aktuální slevy, slevové kupóny a slevové kódy na zboží adidas.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Adidas jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
 • 42 dny Adidas extra sleva 25 % v Outletu
 • 45 dny Slevový kupón Adidas -25 %
 • 101 dny Adidas Sleva 25 % z outletových produktů
 • 122 dny Adidas Bleskový výprodej 50% slevy
 • 150 dny Adidas.com sezónní výprodej se slevami až 50 %
 • 177 dny Adidas Black Friday se slevou až 65 %

Jak ušetřit Adidas 2020

Značka Adidas je známá po celém světě. Produkty téhle značky si můžete zakoupit ve spoustě obchodech, a v dnešní době už ani nejsou tak drahé. A pokud jste i vy vždy chtěly ušetřit se značkou Adidas, my vám ukážeme, že to je celkem snadné.

Jak ušetřit na značce Adidas je dneska celkem jednoduché právě kvůli tomu, že ji najdete téměř všude. Kromě kamenných prodejen má ale i samotná značka e-shop, kde si můžete zakoupit věci z jejich aktuálního sortimentu.

Adidas se zabývá prodejem kvalitního oblečení a bot, a nejen proto se řadí mezi ty nejznámější značky na světe. Rovněž tak můžete využít spoustu slevových kupónů Adidas, které má tahle značka v oběhu.

Taky se vyplatí sledovat jednotlivé stránky obchodu se zbožím Adidas, či samou stránku Adidas, protože během roku zde přidávají mnoho slev, které lze pak využít.

Jak získat slevový kupón Adidas

Slevové kupóny Adidas jde získat téměř ve všech obchodech, kde se jejich produkty prodávají. Samotný e-shop nabízí čas od času slevové kódy Adidas, které můžete uplatnit při platbě na jejich stránce.

Některé obchody mají slevové kupóny všeobecné, takže platí na celý sortiment včetně samotné značky Adidas. To znamená, že tyhle slevy můžete použít i na sortiment téhle značky rovněž tak, jako kdyby to byl slevový kód Adidas.

Pokud nechcete přijít o nové slevové kupóny Adidas, které můžete uplatnit v e-shopu Adidas, nezapomeňte navštěvovat naši stránku, protože zde budete vždy mít všechny aktuální slevové kódy Adidas.

Jak uplatnit slevový kód Adidas

Při uplatňovaní slevového kódu Adidas je nutno říci, že kód může být omezen pouze na nějaký sortiment či nákup, který je vyšší než nějaká cena. Proto třeba pozorně číst, za jakých podmínek je možné použít slevový kupón Adidas. Třeba si dávat pozor i na datum, do kterého daný kód platí.

Jak uplatnit slevový kód Adidas na jejich stránce je celkem snadné. Stačí, abyste si vybrali produkt, a když půjdete do sekce Váš košík, tak pouze stačí kliknout na tlačítko pod celkovým sumářem ceny, kde se vám zobrazí kolonka s nápisem „zadejte slevový kód“. Tam už stačí slevový kupón Adidas vložit a kliknout na kolonku Použít.

Cashback Adidas

Některé obchody, které prodávají sortiment od značky Adidas, mají možnost cashbacku. Cashback Adidas je vlastně to, když se vám část vašich peněz vrátí za váš nákup. Daný obchod však musí mít možnost tuto možnost cashback.

Portál Tipli však cashback pro samotný Adidas neposkytuje. Existují však obchody, kde prodávají značku Adidas a je také možnosti cashback. Například v obchodě D-Sport, což je také e-shop, můžete najít spoustu zboží od značky Adidas a využít zde cashback D-Sport.

Adidas slevy – výprodeje, Black Friday…

Získat slevy na produkt od společnosti Adidas není vůbec těžké. Adidas slevy jsou téměř celý rok. Záleží to ale hlavně na jednotlivých obchodech, které prodávají tuhle značku, ale i samotný e-shop nabízí mnoho slev.

Událost Black Friday každoročně zasáhne většinu obchodu i velkých značek, ať se jedná o jakýkoliv sortiment. Tento trend neminul ani Adidas, kde jste si mohli vychutnat Adidas Black Friday hned v několika možnostech.

Adidas Black Friday slibuje mnoho výrazných slev, které můžete využít přímo v e-shopu Adidas. Neplatí to však jenom v jejich e-shopu, ale i v obchodech, ve kterých se Adidas sortiment prodává. A3 Sport Black Friday může taky nabízet spoustu slev pro produkty Adidas, a jakýkoliv jiný obchod či e-shop.

V D-Sport můžete také narazit na D-Sport vánoční slevy, které mohou taky zahrnovat zboží Adidas, a tak můžete tyhle slevy pohodlně využít. Rovněž to platí pro A3 Sport či Sportisimo, které nabízí novoroční slevy na většinu svého sortimentu, pod který samozřejmě spadá i Adidas.

A3 Sport má také v létě výprodej, takže i tu se můžete dočkat slev na sortiment od společnosti Adidas. Slevy Adidas tak během roku můžete najít téměř všude.

Adidas doprava zdarma a cena poštovného

Adidas nabízí možnost dopravy zdarma. Prakticky všechno, co si objednáte z oficiální stránky Adidas, vám přivezou přímo domů zcela zdarma. Adidas doprava zdarma proto nemá žádná omezení a veškerý sortiment, který si v e-shopu Adidas objednáte, vám dovezou zcela zdarma.

Některé obchod jako D-Sport mají také možnosti dopravy zdarma. D-Sport doprava zdarma má jenom takovou podmínku, že nakupované zboží musí být v hodnotě vyšší jak 1 500 Kč. Při D-Sport dopravě zdarma si připlatíte 26 Kč a to jen, pokud si chcete nechat poslat váš nákup dobírkou. Při platbě kartou zůstává vše zdarma.

A aby toho nebylo málo, s D-Sport Den dopravy zdarma můžete taky ušetřit při objednávaní vašeho zboží. Den dopravy zdarma se obvykle koná během listopadu.

Pokud však nemáte tolik štěstí a nemůžete využít dopravu zdarma, tak výběr ceny dopravy pro D-Sport je poměrně široký:

 • Kurýr po celém území České republiky za 89 Kč.
 • Osobní odběr na prodejně D-Sport za 45 Kč.
 • Zásilkovny po celém území České republiky za 69 Kč.
 • Platba dobírkou za 26 Kč.

Adidas vrácení zboží

Adidas vrácení zboží funguje hned několika způsoby. Pokud jsi od společnosti Adidas přímo z jejich e-shopu objednáte propagační produkt, tak lhůta pro vrácení takového produktu je 14 dní bez udání důvodu.

Adidas však má i kupu jiných výhod při vrácení zboží. Na všechen ostatní sortiment se váže lhůta vrácení až 30 dní bez udání důvodu.

Jestliže se stane, že vám jednotlivé produkty z nákupu nedošli ihned ale v několika zásilkách, tak lhůta pro vrácení zboží začíná platit až po doručení poslední zásilky. Pokud produkt zasíláte zpátky, musíte se řídit podle pokynů firmy Adidas, jinak Vám mohou za zpětnou přepravu být účtovaný poplatky.

Adidas reklamace 2020

Adidas nabízí hned několik možností, jako reklamovat koupený produkt:

 • Reklamace v internetovém e-shopu
 • Reklamace v kamenné prodejně
 • Reklamace u autorizovaného prodejce

Reklamaci v internetovém e-shopu je možné provést jen pokud se nacházíte v lhůtě vrácení zboží. Produkt nesmí byt poškozen a musí být vrácen v perfektním stavu i obalu, ve kterém byl doručen. Reklamaci není možné provést na produkt, který byl vyroben čistě jen pro vás. Pokud dodržíte kroky při vrácení podle stránky Adidas, s reklamací by neměl být žádný problém. Zboží zakoupeno přes internet není možné reklamovat v kamenné prodejně.

Reklamace v kamenné prodejně je téměř stejná jako v internetovém e-shopu. Produkt donesete na prodejnu, kde si ho můžete nechat vyreklamovat. Adidas reklamace se však nevztahuje na spodní prádlo, plavky, hygienické potřeby, kosmetiku, na produkty pro péči o obuv a o přizpůsobené produkty.

Reklamace u autorizovaného prodejce je samostatná, a tam kde jste si produkt Adidas opatřili, tak i tam ho musíte reklamovat. Adidas neakceptuje reklamaci u autorizovaných prodejců.

Adidas kontakt – e-mail, telefon, infolinka…

Bohužel, neexistuje nic jako Adidas infolinka, email či jakýkoliv telefonický kontakt, přes který byste byli schopní se zkontaktovat s tímhle e-shopem.

Namísto toho však mají celý pracovní týden, od pondělí do pátku, od 8.00 do 18.00 zákaznický servis, na které se můžete zeptat na jakoukoliv otázku, která vás zajímá. Adidas zákaznický servis můžete najít dole na hlavní stránce, v sekci Pomoc.