září 2019

Slevové kódy About You září 2019

Rating: 9 (23 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

V německém e-shopu About You si můžete koupit pestrý sortiment oblečení, obuvi a módních doplňků. About You slevy na značky Tommy Hilfiger, Nike, Pierre Cardin a desítek dalších. Další štědré možnosti, jak ušetřit v About You představují cashback, doprava zdarma, navíc můžete zboží vrátit v prodloužené lhůtě 100 dní.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. About You jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 5 dny AboutYou Sleva 30 % na podzimní bundy
  • 6 dny AboutYou.cz Sleva 30% na bundy
  • 9 dny AboutYou Sleva 20 % při nákupu nad 2000 Kč
  • 24 dny About You slevový kupón 20 % sleva
  • 45 dny AboutYou.cz Sleva až 50 % na vybrané produtky
  • 52 dny AboutYou slevový kupón 20 % sleva

Jak ušetřit About You 2019

Na About You naleznete značkové oblečení, obuv a doplňky pro ženy, muže i děti. Z pohodlí domova si můžete vybrat ze stovek modelů z nejrůznějších kategorií. Najdete zde oblečení všemožných střihů, barev a provedení od populárních značek, ale i speciální kolekce About You. K dispozici jsou výrobky od luxusních výrobců jako Pierre Cardin, Calvin Klein, Ralph Lauren a řady dalších.

Mimo sezónních výprodejů na About You, při kterých můžete nakupovat oblečení až o desítky procent levněji, dalším způsobem jak ušetřit v About You je využívat akcí, při kterých About You vydává slevové kódy, které jsou platné dle aktuální akce. Stačí sledovat tyto stránky, kde akce a slevy pravidelně aktualizujeme. Mimo jiné můžete ušetřit na dopravě, protože ta je vždy zdarma.

Jak získat slevový kupón About You

První možností jak získat slevový kupón About You je přihlásit se k odběru newsletteru, díky kterému Vám nejen budou chodit slevové kupóny About You přímo na Váš e-mail, ale získáte také slevový kupón About You, díky němuž ušetříte na About You 20 % z Vašeho prvního nákupu.

About You často vydává slevové kupóny About You, které naleznete mimo jiné na stránkách a často Váš nákup zlevní o desítky procent. Jedná se o nejrůznější akce jako je například Black Friday About You, nákupy OnaDnes, Svatý Valentýn, ale i mnoho méně známých a vlastních akcí.

Pokud zrovna nějaká tato akce probíhá, tak určitě neotálejte s nákupem, protože zboží atraktivních značek s výraznou slevou About You bývá velmi rychle vyprodáno.

Jak uplatnit slevový kód About You

Slevový kód About You uplatníte jednoduše, stačí ho aktivovat v horní liště a Váš slevový kód About You Vám bude automaticky započítán v posledním kroku objednávky. Pokud se nejedná o “veřejnou akci”, tak slevový kód About You uplatníte také v posledním kroku objednávky, kdy ho napíšete do kolonky pro slevový kód.

Jestli se Vám nedaří slevový kód About You uplatnit, tak překontrolujte podmínky jeho užití. Nejčastější důvody neplatnosti jsou časové omezení nebo omezený sortiment, na který lze slevový kód uplatnit.

CashBack About You

Tipli.cz nabízí About You Cashback až 7,5 % na první nákup a na další nákupy je About You CashBack 3,8 %. Uplatnění je velice jednoduché, stačí nakoupit jako obvykle, ale prostřednictvím Tipli a jakmile dá obchodník vědět o Vašem nákupu, tak získáte zpět uvedená procenta.

About You slevy – výprodeje, Black Friday …

About You slevy nabízí celý rok a velmi často vydává slevové kupóny About You, které lze uplatnit i na zlevněné zboží, včetně výprodejových akcí. About You se také zapojuje do akcí jako například OnaDnes nákupy, kdy je možné vybraný sortiment nakoupit se slevou až 25 % s využitím slevového kupónu, který je vydávám v rámci této akce.

Samozřejmě tradičně pořádá About You sezónní výprodeje. Také se můžete setkat se slevami při uvádění nových kolekcí. Nelze opomenout tradiční předvánoční akci About You Black Friday, kdy na Vás zpravidla čeká až 50 % extra sleva About You.

Určitě se vyplatí sledovat akční nabídky a slevy About You, protože často se dá vybraný sortiment nakoupit s výraznou slevou, která je platná i pro již zlevněné zboží. Poslední velice zajímavou akcí byla například sleva About You 50 % při nákupu skrze mobilní aplikaci.

About You doprava zdarma a cena poštovného

About You doprava zdarma je nabízena standardně všem zákazníkům na veškeré zboží. Doba dodání je nepatrně delší, kdy můžete počítat přibližně s dodací lhůtou 2 – 4 pracovní dny. Vaše zboží bude doručeno společností PPL a není možné zvolit jiného dopravce.

About You vrácení zboží

About You vrácení zboží je k dispozici v prodloužené lhůtě 100 dní od dodání. Vrácené zboží musí být samozřejmě nepoužité a musí obsahovat veškeré originální štítky a visačky.

Zboží spolu s dokumenty (dodací listy a dokumenty pro vrácení zboží – formulář a čárový kód pro vrácení), které jste nalezli ve Vaší zásilce se zbožím, řádně zabalte a po nalepení etikety jej můžete předat na pobočku PPL, kde jej můžete zdarma odeslat. Etiketu získáte tak, že po přihlášení vyberete objednávku a zboží, které chcete vrátit a dokumenty vytiskněte. Adresu nevyplňujete, protože je automaticky uvedena na etiketě pro vrácení, kterou nalepíte na Váš balíček.

Pokud nemáte veškeré dokumenty pro vrácení zboží, které bývají přiloženy u zboží, tak si můžete potřebné dokumenty stáhnout a vytisknout ve Vašem zákaznickém účtu v záložce “vrátit zpět”.

About You reklamace [year]

V případě About You reklamace postupujete stejným způsobem jako při vrácení zboží. Navíc vložte do krabice také dopis, ve kterém popíšete problém se zbožím a ze kterého budou zřejmé Vaše zákaznické údaje.

Reklamovat zboží v About You můžete do dvou let od objednávky, pokud není uvedeno jinak.

About You kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů můžete využít About You telefon 800 022 907, který je dostupný každý den 9:00 až 20.00 nebo můžete psát na e-mail About You zakaznickyservis@AboutYou.cz.