květen 2024

8x 69shop slevový kód na květen 2024

(104 hodnocení)
O obchodu

E-shop 69shop je obchodem pro starší 18 let. Naleznete zde erotické pomůcky a jiné. Obchod je ověřen na Heureka. Veškeré zásilky jsou doručovány diskrétně. Existuje hned několik možností, jak získat slevy a slevové kupóny 69shop přímo na stránkách, můžete se přihlásit k odběru newsletteru, stát se fanoušky na facebooku. Slevy 69shop nabízí také pro pravidelné zákazníky.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma nad 1 399 Kč
Můžete přejít do obchodu. 69shop jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
69shop slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev8
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit 69shop 2024

E-shop 69shop se zabývá prodejem hraček pro dospělé již více než 12 let. V nabídce obchodu najdete okolo 80 značek a více než 6 000 produktů. Veškeré zásilky jsou doručovány diskrétně.

Je několik způsobů, jak ušetřit na 69shop. Nejprve se podívejte, zda byste nemohli ušetřit prostřednictvím slevových kupónů nebo jakékoliv jiné nabízené možnosti k získání slevy (like nebo sdílení facebookové stránky 69shop). Slevy se pohybují od 5 do 9 %.

69shop slevy najdete v sekci akční zboží a slevy, ve které ušetříte až 50 %. Přihlásit se můžete k odběru novinek v pravé dolní části webu. Stačí zadat váš e-mail a obchod vám bude pravidelně zasílat slevové kódy na nákup zboží. Ušetříte také při akci 69shop Black Friday.

Jak získat slevový kupón 69shop

69shop slevový kupón můžete najít jednou za čas přímo na webu obchodu. Slevové kódy 69shop získáte také, pokud se přihlásíte k odběru novinek v pravé dolní části webu. Zadáte váš e-mail a obchod vám bude pravidelně zasílat slevové kódy na nákup zboží.

Sledovat můžete i portál Skrblík, kde se aktuální slevové akce do stovek obchodů nachází.

Jak uplatnit slevový kód 69shop

Slevový kód 69shop

Slevový kód 69shop uplatníte v košíku v prvním kroku vaší objednávky. Vpravo pod seznamem objednávaného zboží do políčka “Zadejte svůj kupón zde” zadejte kód vašeho slevového poukazu a klikněte na “Aplikovat”. Sleva vám bude následně z celkové částky odečtena.

Slevové kupóny 69shop mohou být určeny pouze k nákupu konkrétního typu zboží. Většinou také platí jen stanovený čas a nemusí se vztahovat na již zlevněné produkty.

Cashback 69shop

Cashback Refundo3,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3,5 % získat bonus 200 Kč

Cashback 69shop nabízí portály Refundo a Tipli. U těchto zmíněných portálů můžete získat 3,5 % z vašeho nákupu zpět. K získání cashbacku vám stačí registrace na některém z portálů.

Cashback představuje vrácení části peněz z vašeho nákupu zpět, to znamená že, když nakoupíte přes odkaz portálu z určitého obchodu ze seznamu, získáte část peněz podle uvedených procent zpět.

69shop slevy – výprodeje, Black Friday…

69shop slevy najdete v sekci akční zboží a slevy, ve které ušetříte až 50 %. Na stránce obchodu objevíte také nejnovější erotické zboží. Pokud se přihlásíte k odběru novinek v pravé dolní části webu, získáte slevové kupóny 69shop na váš nákup zboží. Stačí zadat váš e-mail a obchod vám bude tyto slevové kódy pravidelně zasílat.

Další slevové výhody získáte, pokud dáte like na facebookové stránce 69shop nebo budete tuto stránku sdílet anebo se stanete stálými zákazníky. Slevy se pohybují od 5 do 9 % a podmínky naleznete v kategorii Chci slevu.

Ušetříte také při pravidelné akci 69shop Black Friday. Obchod se momentálně neúčastní akcí Dny Marianne ani Nákupy OnaDnes.

69shop doprava zdarma a cena poštovného

69shop doprava zdarma platí při nákupu nad 1 299 Kč s přepravní službou Česká pošta a Zásilkovna. K doručení vašeho objednaného zboží můžete využít tyto způsoby dopravy:

  • Česká pošta – doručení na adresu za 99 Kč
  • kurýr DPD / UPS – při nákupu do 1 299 Kč za 99 Kč, nad 1 299 Kč za 39 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místa za 99 Kč

69shop vrácení zboží

Vrácení zboží 69shop umožňuje do 7 dnů od jeho převzetí. Podmínkou je viditelně neponičené zboží v originálním neporušeném obalu, které obsahuje návod, záruční list a kompletní příslušenství. Z hygienických důvodů nelze vrátit zboží typu nafukovací panny, vibrátory, umělé vagíny, spodní prádlo a další.

Obchod 69shop nejprve kontaktujte e-mailem info@69shop.cz, poté se dozvíte, jak postupovat v případě vrácení zboží. Peněžní prostředky vám budou navráceny do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy. Náklady spojené s dopravou zboží hradíte vy.

69shop reklamace 2024

Obchod poskytuje záruku 6 měsíců, která začíná běžet ode dne převzetí zboží. Nárok máte na bezplatné odstranění vady zboží, nebo v případě neodstranitelné a neopravitelné vady vám budou navráceny peněžní prostředky.

Při reklamaci, 69shop nejprve kontaktujte e-mailem info@69shop.cz. Zboží poté zabalte nejlépe do původního obalu, přiložte daňový doklad, záruční list, návod k použití a vyplněný Reklamační list, ve kterém popíšete vady výrobku. U prádla je lepší označit místo závady samolepicím papírovým štítkem. Zboží zašlete se všemi dokumenty na adresu:

quantiXx s.r.o.
P.O. Box 173
971 01 Prievidza, Slovensko

Reklamace 69shop bude vyřešena nejdéle do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží. Náklady na dopravu zboží hradíte vy.

69shop kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka 69shop je vám k dispozici od pondělí do pátku v čase 8 až 15:30 hodin na tel. čísle 915 130 618. Využít můžete i 69shop e-mail info@69shop.cz. Odpovědi na nejčastější dotazy najdete v sekci Časté otázky.