✔️ Bezpečnost mailu zajistil Avast Antivirus
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 318 | 10. února 2019
 
 
img-160-160
Skvělý trik: Jak legálně neplatit koncesionářský poplatek

Televizní pořady můžete zcela legálně sledovat, aniž byste přitom platili koncesionářský poplatek 135 Kč měsíčně. Musíte ale postupovat tak, jak uvádíme v článku.

Dozvíte se v něm rovněž trik, díky kterému můžete sledovat prémiové televizní kanály za cenu koncesionářského poplatku. Běžně stojí minimálně dvakrát tolik.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
7 věcí, na které si dejte pozor při jednání s realitkou

"Páru před vámi se to taky hrozně líbilo, tak aby vám to nevyfoukli." Ale kdeže. Psychologický nátlak je u realitních makléřů úplný základ.

V článku vám prozradíme, proč je exkluzivní zastoupení ve skutečnosti na škodu a ozřejmíme taje rezervační smlouvy. Věděli jste, že i podepsaná rezervační smlouva může být dle zákona neplatná? Zaplacenou zálohu pak je za jistých okolností možné vymáhat zpět.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Máte starou, ale funkční ledničku? Vyhoďte ji, ušetříte

Staré ledničky mají tak vysokou spotřebu elektřiny, že se je vyplatí odvézt do sběru, i když jsou stále funkční. Pořízení nové chladničky se vám během několika let zaplatí z ušetřené energie. Nevěříte? V článku nabízíme propočet.

Také se v něm dozvíte, jak se jednoduše zorientujete v energetických štítcích.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
10 super triků, jak ušetřit za vlakové jízdenky do zahraničí

Stejná cesta, stejný vlak, ale rozdíl v ceně jízdenek více než 100 %. U vlakových jízdenek do zahraničí můžete ušetřit, pokud nákup nenecháte na poslední chvíli a v některých případech jízdenku zdánlivě nelogicky rozdělíte.

V článku se dále dozvíte: jak velmi levně cestovat ve spacích vagónech, kde kupovat jízdenky po okolních zemích a jak je to se slevou u last minute jízdenek.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Chytré hodinky 268 Kč, dron 886 Kč či rychlonabíječka za 67 Kč

Čínský AliExpress nabízí obrovské množství zboží nejrůznějšího zaměření doslova za pár korun. Chytré hodinky za 268 Kč, rychlonabíječka 67 Kč, dron za 886 Kč nebo chytrá televize za 1 267 Kč.

Poštovné do České republiky je u většiny produktů za symbolickou částku, nebo úplně zdarma. Navíc vám poradíme, jak můžete ušetřit dalších až 10 % z celé objednávky.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Jak prodávat a nakupovat na Vinted

Vinted je internetový second hand, přes který je možné nakupovat, prodávat či měnit oblečení, boty, doplňky, kosmetiku a spoustu jiných věcí. Dříve u nás byl tento web provozován pod názvem VotočVohoz.

Klikněte a získáte praktický návod, který vás na Vinted krok za krokem provede registrací, nákupy, prodejem i výměnami zboží.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
7 otázek, na které si musíte odpovědět před koupí auta

Auto není svetr, který můžete po roce zahodit a koupit si nový. Je to několikaletá investice, nad kterou se musíte důkladně zamyslet a až poté kývnout na koupi.

Připravili jsme pro vás seznam 7 otázek, které vám pomohou s výběrem a koupí vozu. Je lepší benzín, nebo nafta? Budete ve voze trávit každý den dlouhé hodiny, nebo z garáže vyjedete jednou týdně?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Dobré vědět: Jak správně napsat číslo bankovního účtu

Říkají vám něco pojmy IBAN, SWIFT nebo BIC kód? Zkratky slouží ke standardizaci mezibankovního styku. Zjednodušeně řečeno pomáhají, aby zasílané peníze dorazily ke správnému adresátovi.

V článku vám vysvětlíme, jak správně zapsat číslo bankovního účtu nebo jak spolehlivě poslat peníze do zahraničí. Také jsme pro vás připravili přehled všech u nás používaných kódů bank.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
3 kroky, jak postupovat při vzniku pojistné události

Telefonát na asistenční linku po vzniku škodné události je velmi často až několikátý krok, který se od vás očekává. Abyste od pojišťovny získali odškodnění, často mu musí předcházet jiné úkony. Známe přesný postup pro škody na zdraví i na majetku. Věnujte 4 minuty článku, který vám může zachránit tisíce korun.

Dozvíte se v něm také odpověď na zdánlivě záludnou otázku: Proč jsou asistenční linky pojišťoven dostupné 24 hodin denně?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Nejvýhodnější hypotéka na trhu je....

Ve spolupráci s Porovnej24.cz jsme pro Vás připravili online hypotéční kalkulačku 2019. Pro výpočet hypotéky a srovnání jednotlivých nabídek stačí zadat několik základních údajů a kontaktní informace.

Ihned zjistíte, které banky nabízí nejvýhodnější hypotéky na trhu. Navíc se dozvíte, která banka vám může půjčit, výši měsíční splátky a všechny dostupné slevy.

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
Alza
Přehled aktuálních slev na únor 2019
Chci slevu
 
 
UrbanStore
Valentýnská sleva 10 % na vybrané kousky
Chci slevu
 
 
Trenýkárna
Získejte slevu 350 Kč a dopravu zdarma
Chci slevu
 
 
DealExtreme
Dodatečná 4% sleva na celý sortiment
Chci slevu
 
 
Lékárna.cz
Akční nabídka a slevy až 75 %
Chci slevu
 
 
SanaSport.cz
Ušetřete 100 Kč se slevovým kódem
Chci slevu
 
 
Muziker
Slevový kód na 200 Kč
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když zpravodaj přepošlete svým blízkým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Sledovat nás můžete i na Facebooku a Twitteru.

Jak odhlásit odběr zpravodaje?
K odběru jste se dobrovolně přihlásil(a) na webu Skrblíka. Odhlásit odběr pro [Email] můžete přímo z e-mailu jedním kliknutím, nebo vyplněním jednoduchého formuláře. Odhlášením dojde k okamžitému vymazání adresy z naší databáze.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 31831814, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.

Jak jste se tvářili u dnešního zpravodaje?

😀    🙂    😐    🙁    😠