💰 Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 306 | 30. prosince 2018
 
 
img-160-160
Aktualizováno: Velký přehled novoročních výprodejů 2018/2019

Doplnili jsme náš přehled povánočních slev a výprodejů o další desítky obchodů. Přečtěte si, kde můžete ušetřit za oblečení, obuv, sportovní vybavení i elektroniku.

Ale ne všichni obchodníci hrají fér, proto pro vás máme 3 rady, jak nenaletět na reklamní triky. Velmi často je lze odhalit na první pohled. :-)

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Získejte tisíce korun za jediný den (není to ani vtip, ani binární opce)

Nový rok bývá ve znamení předsevzetí: Přestanete kouřit, zhubnete nebo se začnete učit cizí jazyk. Skrblík má pro čtenáře jinou radu: Věnujte jeden den hledání úspor. Získat do rodinného rozpočtu tak můžete tisíce korun.

Během novoroční inventury si projděte účty za elektřinu a plyn, zkontrolujte pojistné smlouvy nebo požádejte o výpis čerpání zdravotní péče. Připravili jsme pro vás 13 bodů, kde můžete hledat úspory.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
11 divných věcí z Aliexpressu s cenou do 112 478 Kč

Vedle parkovacích senzorů za 242 Kč a solidního fitness náramku za 511 Kč koupíte na Aliexpressu dost bizarní věci. Tričko s LED ekvalizérem, basketbalovou soupravu na toaletu nebo dětskou zimní čepici, která… to musíte vidět sami.

Na Silvestra jsme pro vás vybrali 11 divných věcí z Aliexpressu, cena té nejdražší je 112 478 Kč (nicméně včetně poštovného).

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Mapa levných letenek z Prahy + nejhorší a nejlepší letiště světa

Nikdy v historii nebyla nabídka levných letenek z Česka tak bohatá. Připravili jsme pro vás mapu destinací, kam lze levně letět z Prahy. A taky z Bratislavy a Wroclawi.

V infografice si také můžete prohlédnout aktuální žebříček 10 nejlepších a nejhorších letišť na světě. Schválně, kolik z nich jste již navštívili?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Prověřte si zdarma: Nestočili vám u auta tachometr?

Ministerstvo dopravy nabízí zdarma možnost prověření si tachometru vašeho auta. Stačí zadat VIN kód a číslo protokolu z poslední technické kontroly, a získáte přehled stavů tachometrů ze všech prohlídek auta. Snadno tak můžete odhalit stočený tachometr.

PS: Věděli jste, že počítadlo ujetých kilometrů se správně označuje odometer? Tachometr měří aktuální rychlost.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Ušetřete za benzín, začněte jezdit autem na dřevo

Koumáci z Ukrajiny jsou stále důvtipnější: Tentokrát předělávají své automobily tak, aby místo na benzín jezdily na dřevo. Tímto způsobem své železné koně upravilo už nejméně šest řidičů, cílem je ušetřit za palivo.

Někoho vyjde pětkrát levněji než jízda klasickým autem, jiného dokonce dvacetkrát. Jevgenij Kolyvan z Černigova nainstaloval na kufr auta speciální kamna a nyní pohání svůj Opel dřevem. V přepočtu na peníze vyjde jízda na dřevo na 5-6 kopějek, zatímco na benzín okolo 2 hřiven. Hlavní podmínkou je, aby…

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
K moři za pár stokorun: Průvodce po severním Polsku

Máte již jasno v plánech na letní dovolenou? Skrblík má pro vás tip na výlet k moři, který vás bude stát řádově stokoruny. Severní Polsko.

Písčité pláže se pozvolna svažují do vody, a jsou tak vhodné pro rodiny s malými dětmi. K Gdaňsku se dopravíte velmi levným PolskiBusem, vlakem nebo pohodlně autem. Levné ubytování pořídíte ve stanech přímo u moře a hlavně: Poláci mají Čechy rádi.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Tajná 75% sleva na mobilní tarif od Vodafone :-)

Oficiálně se jedná o zaměstnanecký program po České dráhy, ale 75% slevu na dva různé tarify od Vodafone může získat kdokoliv. Stačí po ruce mít platnou In-kartu, telefonní číslo vám zůstane.

Vybrat si můžete ze dvou tarifů. Za 30 Kč měsíčně můžete poslat až 100 SMS, nebo protelefonovat 19 minut. Za 89 Kč měsíčně pak protelefonujete až 70 minut, nebo pošlete 294 SMS. Podle Skrblíka jde pro velkou část čtenářů o nejvýhodnější tarif.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Pavelkovo skrblení: Spolujízda v zahraničí

Největším hráčem na poli spolujízdy je společnost Blablacar, kterou ve svých článcích zmiňuji často. Dnes jsem pátral, jestli to jde i jinak.

Asi nejjednodušší je zadat na Facebooku heslo „spolujízda“ a přidat města, mezi kterými chcete cestovat. Například ve skupině sdružující cestující mezi mým krajským městem a Prahou je v současnosti více než 2 500 lidí...

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Skrblík na Islandu: Jak jsme platili 36 800 Kč za rozbité sklo u auta

…a aby toho nebylo málo, tak ještě pokutu 6 400 Kč za rychlou jízdu. To víte, i mistr Skrblík se občas nechtěně plácne přes kapsu. Drze jsme si však policistce řekli o slevu, a z šesti a půl tisíc bylo necelých pět.

Taky jsme na Islandu viděli polární záři, ochutnali fermentovaného žraloka a vydali se sledovat velryby za polárním kruhem. Přečtěte si našich 15 tipů, které vám pomohou před cestou na Island.

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
Mall
Aktuální přehled akcí a slevových kuponů
Chci slevu
 
 
Reebok
Sezónní výprodej a slevy až 50 %
Chci slevu
 
 
Slevoking
Slevy na wellness pobyty v ČR i zahraničí
Chci slevu
 
 
Boardstar.cz
Aktuální slevový kupon s 10% slevou
Chci slevu
 
 
AlbatrosMedia
Sleva 25 % a kniha jako dárek
Chci slevu
 
 
Cellbes
Velký zimní výprodej a slevy až 60 %
Chci slevu
 
 
Carun
Dárek k nákupu a doprava ZDARMA
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když zpravodaj přepošlete svým blízkým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Sledovat nás můžete i na Facebooku a Twitteru.

Jak odhlásit odběr zpravodaje?
K odběru jste se dobrovolně přihlásil(a) na webu Skrblíka. Odhlásit odběr pro [Email] můžete přímo z e-mailu jedním kliknutím, nebo vyplněním jednoduchého formuláře. Odhlášením dojde k okamžitému vymazání adresy z naší databáze.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 30630614, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.

Jak jste se tvářili u dnešního zpravodaje?

😀    🙂    😐    🙁    😠