Pokud se vám Zpravodaj nezobrazuje správně, můžete si ho zobrazit ve svém prohlížeči
Logo Skrblík
Povolte zobrazení obrázků a uvidíte více!

Kreditní karta Citi Life s cashbackem 2 % a jednorázovou odměnou 3 000 Kč

Citibank ve spolupráci s Onadnes.cz nabízí kreditní kartu Citi Life, jejíž součástí je kromě 2% cashbacku ještě jednorázová odměna 3 000 Kč.

Cashback znamená, že je vám vrácena část peněz utracených kartou, nejvýše 1 000 Kč měsíčně. Při využívání karty je možné čerpat slevy ve výši až 25 % u partnerů programu. Odměna 3 000 Kč je dostupná pouze pro nově vydané karty - nelze ji tedy čerpat po změně karty. Akce platí do 30. června 2014.

Více informací o kreditce

Cestování

Autobusové jízdenky po Evropě 1+1 zdarma

Autobusový dopravce Student Agency nabízí až do 31. května 2014 akci na jízdenky po Evropě, kdy získáte 2 zpáteční jízdenky za cenu jedné.

V rámci akce je možné jet třeba z Prahy do Berlína za 750 Kč (zpáteční jízdenka přepočtená pro 1 osobu), do Paříže za 2 050 Kč, Milána za 1 500 Kč, Kodaně za 1 650 Kč nebo Amsterdamu za 1 750 Kč. Autobusy jsou vybaveny WC, zásuvkami nebo zábavním systémem s dotykovými obrazovkami.

Počet jízdenek v této akci je omezen, odjezd musí být nejpozději do 31. května 2014 a návrat do 10 dnů. Jízdenky nelze stornovat ani měnit např. jméno.

Energie

Tipy a triky jak v domácnosti ušetřit za vodu

Voda za posledních 25 let zdražila téměř stokrát, dávno pryč jsou doby, kdy 1 000 litrů vyšlo na 80 haléřů. Za stejný objem dnes zaplatíte kolem 80 Kč.

Čtyřčlenná domácnost za vodu ročně zaplatí přes 10 000 Kč, je zde tedy ideální prostor pro úspory. Skrblík vám poradí, jak můžete ušetřit za vodu bez zanedbávání hygieny i bez větších investic.

Co je perlátor, co EcoXygen a kolik korun vás stojí jeden cyklus praní ve vaší pračce?

Cestování

Zájezd: 8 dní v Turecku z Prahy jen za 6 990 Kč

Zajímavou nabídku na last minute zájezd do Turecka má ve své nabídce Invia. Za 6 990 Kč včetně tax je možné letět do tureckho Side, jenž leží nedaleko města Antalya.

Odlet z Prahy je již tuto neděli, návrat příští neděli. Součástí zájezdu je polopenze, hodnocení hotelu je 8,1/10.

Spoření

mBank má nové mSpoření s úrokovou sazbou 3 % p. a.

mBank má nový spořicí účet, který je specifický hned ve dvou ohledech. Tím nejpříjemnějším je úroková sazba 3 % p. a., která je vysoko nad průměrem běžných spořicích účtů, které vaše vklady zhodnotí obyvkle jen 1 % ročně.

Atypický je také způsob vkládání prostředků na účet. Jak se spoří s mSpořením? Dozvíte se ve článku…

Ze Skrblogu

Pavelkovo Skrblení

Michal Pavelka se zaregistroval k odběru Skrblíkova Zpravodaje a náš dárek mu přišel vhod. Vybavil jím svoji manželku, protože...

Aktuálně ve fóru

Nejlevnější automyčka

Venku již je hezky, a tak je čas na důkladné umytí auta. Diskutující ve Skrblíkově fóru odhalili myčku, kde umytí vyjde jen na 59 Kč.

Slevové kupóny

Sleva 250 Kč na Tesco rozvoz

Kupón na slevu 250 Kč při nákupu nad 1 500 Kč ve službě Potraviny On-Line. Kupón platí pro první nákup.

A to je pro tento týden všechno. Pomožte ušetřit i své rodině nebo přátelům a přepošlete jim tento email. Čekání na příští newsletter si můžete zkrátit sledováním aktuálních šetřících tipů na skrblím Facebooku a Twitteru. :)
Odhlásit *|EMAIL|* ze Skrblíkova Zpravodaje.