💰 Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 305 | 26. prosince 2018
 
 
img-160-160
8 nejlepších online videoték: HBO GO, VOYO nebo Prima PLAY

Za 189 Kč měsíčně nabízí VOYO více než 2 000 filmů a seriálů, HBO GO za 199 Kč slibuje více než 2 500 hodin filmů, seriálů a dokumentů v češtině.

Porovnali jsme u 8 videoték šíři knihovny, dostupnost obsahu v češtině, podporovaná zařízení a cenu. Vyplatí se placené videotéky, nebo je obsah těch bezplatných dostačující? Známe odpověď.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Povánoční výprodeje 2018: V těchto obchodech ušetříte!

Právě začíná sezóna největších slevových akcí a výprodejů. Máme pro vás velký přehled obchodů a e-shopů, ve kterých výprodeje probíhají. Seznam průběžně aktualizujeme. Klikněte a dozvíte se, kde můžete ušetřit za oblečení, obuv, sportovní vybavení nebo elektroniku.

Ale ne všichni obchodníci hrají hrají čestně, proto je třeba dávat dobrý pozor, abyste nenaletěli na falešné slevy. Velmi často je lze odhalit na první pohled. :-)

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Zjistěte si: Kdy je dodáván noční proud do vaší domácnosti?

Časy přepínání nočního proudu závisí na distributorovi, sazbě, ročním období nebo dnu v týdnu. V některých případech je levnější nízký tarif dodáván až 22 hodin denně.

Klikněte a dozvíte se, v jakých časech je noční proud dodáván do vaší domácnosti, případně jaké podmínky musíte nejprve splnit pro jeho získání.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Cestujete pravidelně vlakem? Víme, která In Karta se vám vyplatí

Zákazníci Českých drah mohou s In Kartou ušetřit 25, 50, nebo 100 % z ceny jízdenky. Při pravidelném dojíždění do školy či zaměstnání tak může úspora činit až tisíce korun měsíčně.

Poradíme vám, která varianta In Karty je pro vás nejvýhodnější a dáme vám tip na výhodný tarif od Vodafonu. Díky In-kartě ho získáte s 75% slevou.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
6 kroků, jak rychle a jednoduše změnit banku

Přechod od jedné banky k druhé nemusí být mrzení, stačí využít kodex mobility klientů. Vyplníte jednoduchý formulář a odevzdáte ho v nové bance. Ta vypoví účet starý a převede veškeré trvalé příkazy a inkasa.

Nová banka vás bude o aktuálním stavu žádosti podrobně informovat. Zneužití údajů ze strany banky se nemusíte bát, nad kodexem dohlíží Česká bankovní asociace.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
10 triků, jak kdykoli ukončit povinné ručení

Z různých důvodů může být žádoucí vypovědět smlouvu o povinném ručení ještě před výročím uzavření, třeba když se nabízí možnost výrazné úspory. Způsobů výpovědi je celá řada, od prostého odstoupení od smlouvy až po styl na hrubý pytel hrubá záplata.

Velmi efektivní je zánik pojištění následkem uložení registračních značek do depozita. Postup popisujeme v článku.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Jaký je rozdíl mezi platební, debetní a kreditní kartou?

V jednom případě utrácíte své peníze, v tom druhém utrácíte peníze banky, které budete následně splácet. A pokud to nestihnete včas, budete platit vysoké úroky. Která je která? Klikněte a dozvíte se.

Poradíme vám také jednoduchý trik, jak si můžete bezúročné období prodlužovat prakticky donekonečna.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Stopování: Jak stopovat aneb 15 tipů pro začátečníky

Nejlepší místa pro stopování jsou benzínky, dálniční nájezdy nebo místa za křižovatkou. Naopak stopování přímo na dálnici nebo uvnitř velkých měst není dobrý nápad.

V článku se dozvíte, jak si správně napsat ceduli a jak zvýšit svoje šanci na odchycení řidiče. Také vám poradíme, jak se chovat v případě, kdy je chování řidiče podezřelé.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
5 situací, kdy je pojištění odpovědnosti zaměstnance na nic

Zaměstnanec ze zákona odpovídá za škody až do výše 4,5násobku své hrubé mzdy. Ochranu poskytuje pojištění odpovědnosti za škody. Nabízí ho několik pojišťoven, cena začíná již na necelých 300 Kč za rok.

Upozorníme vás také na několik výjimek, kdy vám ani to nejlepší pojištění odpovědnosti nepomůže.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Vyplatí se pračka se sušičkou, nebo samostatná sušička a pračka?

Pračka se sušičkou šetří místo a za jedny peníze pořídíte dva spotřebiče, ale nabídka modelů je omezená a kvalita sušení je nižší. Samostatná pračka a samostatná sušička zase pracuje kvalitněji, ale spotřebiče vyžadují více prostoru.

Čemu se vyplatí dát přednost? Připravili jsme pro čtenáře názorné srovnání včetně vypočtených nákladů na 7 let provozu.

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
Alza
Aktuální přehled akcí a slevových kuponů
Chci slevu
 
 
Dr.Max
Využijte akce 1+1 zdarma
Chci slevu
 
 
Adidas
Sezónní výprodej a slevy až 50 %
Chci slevu
 
 
Baťa
Zimní slevy až 50 %
Chci slevu
 
 
Klenoty Aurum
Exkluzivní povánoční sleva 20 % na vše
Chci slevu
 
 
Hervis Sports
Ušetřete 25 % s extra dodatečnou slevou
Chci slevu
 
 
Vivantis.cz
Nakupujte se slevou až 60 %
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když zpravodaj přepošlete svým blízkým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Sledovat nás můžete i na Facebooku a Twitteru.

Jak odhlásit odběr zpravodaje?
K odběru jste se dobrovolně přihlásil(a) na webu Skrblíka. Odhlásit odběr pro [Email] můžete přímo z e-mailu jedním kliknutím, nebo vyplněním jednoduchého formuláře. Odhlášením dojde k okamžitému vymazání adresy z naší databáze.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 30530514, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.

Jak jste se tvářili u dnešního zpravodaje?

😀    🙂    😐    🙁    😠