💰 Otevřete tento e-mail a ušetříte
Zobrazit email v prohlížeči
 
Logo Skrblík.cz
Číslo 302 | 16. prosince 2018
 
 
img-160-160
38 potravin, u kterých výrobci potají zmenšili balení

Víte, co má společného Sládkova limonáda, čokoláda Studentská pečeť nebo plechovka piva Krušovice? Všechny tyto potraviny a 35 dalších nedávno prošlo redukční dietou.

Snižování gramáže je oblíbenou praktikou výrobců v momentě, kdy již není možné hýbat s cenou. Změny se provádí buď potají, nebo se zákazníkům obhájí starostí o jejich zdraví a množství přijatých kalorií.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
14 dárků z lékárny na poslední chvíli s cenou od 79 Kč

Nestihli jste vánoční nákupy a sháníte dárky na poslední chvíli? Máme řešení, jak nakoupit v klidu, bez stresu a bez běhání po přeplněných obchodech.

V lékárnách jsme tentokrát vybrali 14 vánočních dárků na poslední chvíli s cenou od 79 Kč. A nechybí návod, jak při vánočních nákupech můžete ještě více ušetřit.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Srovnání cloudů 2018: OneDrive, Dropbox, Google Disk a další

Ukradnou vám počítač, disk se rozbije… a pokud nezálohujete denně, rodinné fotky, bakalářské práce a další důležité dokumenty jsou ztraceny. Řešení je jednoduché: Používat některý z cloudů.

Data se z vašeho disku budou automaticky nahrávat na zaheslovaný cloudový účet. Nemusíte dělat nic navíc a vaše data budou zálohovaná a dostupná z jakéhokoliv místa s připojením k internetu. Kdo nabízí šifrování dat, verzování souborů a nejvíce prostoru zdarma?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
10 praktických doplňků pro vaši kočku s cenou od 14 Kč

Teplý zimní pelíšek za 188 Kč, speciální osuška za 53 Kč, závěsné lehátko za 113 Kč, škrabadlo na drápky za 195 Kč, sada barevných hraček za 316 Kč nebo barevný obojek s rolničkou za 14 Kč.

Na AliExpressu jsme pro vaše kočičí mazlíčky vybrali celkem 10 levných nezbytností. Poštovné do České republiky je u většiny produktů zdarma. A navíc pro vás máme tip, jak ušetřit další až 4 % z celé objednávky.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Když lidé půjčují lidem: Zonky vs. Bankerat

Je tomu právě rok, co jsem půjčil své první peníze na Zonky. Nemám špatné zkušenosti, ale rozhodl jsem se prozkoumat i jiné platformy fungující na podobném principu.

Legendou je platforma Bankerat. Peníze si na ní půjčují větší zoufalci, než na Zonky, což samozřejmě znamená větší výnosy, ale zároveň větší riziko....

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
4 (ne)výhody spořicích účtů

Kolem roku 2012 vrcholila zlatá éra spořicích účtů. Úroková sazba přesahovala 3 % ročně, banky se s výhodnými nabídkami předháněly a všechny vklady byly ze zákona pojištěny až do výše 100 000 eur na osobu.

Za posledních 6 let se situace výrazně změnila. Úroky klesly pod hranici jednoho procenta a produkt spořicích účtů je v podstatě mrtvý. Má vůbec ještě nějaké výhody?

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
5 tajných triků, jak odhalit bourané auto

Chystáte se kupovat ojetý automobil? Nevěřte slibům prodejců, že daný vůz nebyl bouraný, a raději se zaměřte na pět zdánlivých detailů, které prozradí pravdu.

Těmi nejviditelnějšími jsou odlišná barva laku zejména na blatnících či dveřích a nepřesné sváry a lemy. Odhalit bouraný vůz vám pomohou také odlišná data výroby na jednotlivých dílech.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Rádce pro studenty: Stipendia, slevy, výhody, studijní pobyty…

Slevy pro studenty nabízí Alza, Apple, fast-foodové restaurace Burger King, McDonalds, KFC a Subway, Regiojet, knihkupectví Neoluxor i parfumerie FAnn. Stačí včas tasit studentskou kartičku, přehled slev najdete na Skrblíkovi.

Pro studenty máme dále tip na velmi výhodné celoroční cestovní pojištění, pomůžeme jim získat stipendium a poradíme jim, jak mohou vycestovat na zkušenou do zahraničí.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
9 bankovních účtů pro živnostníky, který je nejlepší?

Vedení účtu zdarma bez podmínek, bezplatné příchozí a odchozí platby, kontokorent a inkasa. Příchozí a odchozí SEPA platby po 25 Kč a bezplatné výběry od 1 500 Kč ze všech bankomatů. Tak vypadá nejlepší bankovní účet pro živnostníky.

U konkurence je to smutnější příběh. Vedení účtu za 149 Kč měsíčně, zpoplatněné odchozí i příchozí platby a SEPA za 250 Kč. Porovnali jsme 9 účtů pro podnikatele a víme, který je ten nejlepší.

Chci vědět víc
 
 
img-160-160
Skrblíkův herbář: Jak si doma vypěstovat citrónovou trávu

Citrónová tráva neboli voňatka citrónová či citronella je známá především z asijské kuchyně. Příznivě působí na trávení, snižuje revmatické bolesti a bolesti hlavy.

Za padesátigramovou vaničku citrónové trávy v obchodě zaplatíte necelých 40 Kč. Skrblík vám poradí, jak si ji můžete vypěstovat doma…

Chci vědět víc
 
 
7 nejlepších kupónů pro tento týden
 
 
Kasa
Aktuální přehled slev na prosinec 2018
Chci slevu
 
 
ZOOT
Vyzvedněte si 2 000 Kč na vánoční nákupy
Chci slevu
 
 
Slevoking
Exkluzivní slevy na wellness pobyty
Chci slevu
 
 
UrbanStore
Nakupujte až s 50% slevou
Chci slevu
 
 
OTTO-Shop
Winter Sale a slevy až 50 %
Chci slevu
 
 
Bonami
Využijte vánoční cashback a ušetříte
Chci slevu
 
 
Euronics
Bonus až 1 000 Kč na holící strojky Philips
Chci slevu
 
Máte rádi Skrblíkův zpravodaj? Doporučte ho svým známým ❤
Budeme moc rádi, když zpravodaj přepošlete svým blízkým. Také jim můžete rovnou poslat odkaz na přihlášení odběru. Sledovat nás můžete i na Facebooku a Twitteru.

Jak odhlásit odběr zpravodaje?
K odběru jste se dobrovolně přihlásil(a) na webu Skrblíka. Odhlásit odběr pro [Email] můžete přímo z e-mailu jedním kliknutím, nebo vyplněním jednoduchého formuláře. Odhlášením dojde k okamžitému vymazání adresy z naší databáze.


Šmakuláda pro právníky
Skrblíkův zpravodaj rozesílá Pueblo s. r. o., Holandská 630/11, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Česká republika, IČ 30230214, společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou C 133596.

Jak jste se tvářili u dnešního zpravodaje?

😀    🙂    😐    🙁    😠